Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Kırmızı Alfa'nın sahibi siz misiniz?  (Okunma sayısı 1270 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur ÖZTÜRK

• Membro
Kırmızı Alfa'nın sahibi siz misiniz?
« : 06 Aralık 2013, 23:47:46 »
Bugün sabah işe gittim ama biraz rahatsızım. Çok fazla dayanamadım ve işyeri hekimine uğradım. Oda durumun biraz kötü olduğunu ve 2-3 gün istirahat etmemin doğru olacağını söyleyerek beni eve geri yolladı. Bende direk eve gelip kendimi yatağa attım.

Yarım saat sonra telefon çaldı.

-İyi günler beyefendi, Onur beyle mi görüşüyorum?
--Evet benim buyrun?
-Kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizi. Caddede duran kırmızı Alfa'nın sahibi siz misiniz?(Aracı çekmemle ilgili yada herhangi bir sorun olursa ulaşılsın diye ön cama küçük bir karta adımı ve numaramı yazmıştım)
--Evet benim. Aracı çekmem mi gerekiyor?
-Hayır, birkaç gündür bu caddeden geçerken sürekli Alfanızı görüyorum, çok hoşuma gidiyor. Her geçişimde çok inceledim, tabir-i caizse gözüm kaldı :) Aracınızı satmayı düşünüyor musunuz?
--(Gülümsemeler eşliğinde) Teşekkür ederim ama öyle bir niyetim yok ama isterseniz satmak isteyen arkadaşım olursa size yönlendirebilirim.
-Tabi ki. Hatta çok iyi olur. Ben normalde Honda Civic kullanıcısıyım ama sizin aracı gördükten sonra Alfa'ya kanım ısındı resmen. Artık Alfa almak istiyorum. Sürekli burada görünce bir sorayım dedim.
--Gerçekten 1 defa satmak istedim. Onda da satamadım, kıyamadım, elimden gelmedi :)

Vs. şeklinde uzun bir konuşma geçti bugün. Arayan beyefendinin adı Şenol. Kendisi Alfista adayı gibi görünüyor. Eğer siteden Alfa'sını satmak isteyen varsa kendisine yönlendirebilirim de.

Bugüne kadar birçok araç kullandım. En lüksünden en dandiğine, En pahalısından en ucuzuna. Kimse beni bu sebeple aramamıştı. Gerçekten çok hoşuma gitti :)
                                                                                                                           Stile Italiano

alihsans

• Membro
Ynt: Kırmızı Alfa'nın sahibi siz misiniz?
« #1 : 06 Aralık 2013, 23:53:23 »
İlginç bir anı olmuş. :) Diğer taraftan da geçmiş olsun diyelim.

-_-_-_-_-
Samsung Galaxy S4 Alfa ile Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.

Everybody should drive a Mini, everybody should own a Mini at some point or you're incomplete as a human being. JAMES MAY

Musty

• Membro
« #2 : 06 Aralık 2013, 23:54:47 »
Ayrıcalıklı ve sıradan olmayan araçlara sahip olduğumuzu bir kez daha kanıtlayan bi olay bence.. :nazar:
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

tfnsmsk

• Membro
« #3 : 06 Aralık 2013, 23:55:54 »
 :yukari-ok:
ayrıca geçmiş olsunn..
sportif ruh.

Tolga033

• Membro
« #4 : 07 Aralık 2013, 02:15:48 »
Gerçekten çok güzel ve ilginç anı olmuş.  :clover:
Tebessümle okudum.  :)
Bu arada geçmiş olsun.

Onur ÖZTÜRK

• Membro
« #5 : 08 Aralık 2013, 21:27:27 »
Evet gerçekten ilginç ve hoş bir anı oldu.

Bu arada geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.  :alfisti: :arkadasim:
                                                                                                                           Stile Italiano

ByAKINCI

• Membro
« #6 : 08 Aralık 2013, 22:47:32 »
İlginç bir anı olmuş :) Bugün bir arkadaşım çok merak etmiş 147'yi denemek için geldi çok beğendi en yakın zamanda almayı düşünüyor Alfista adaylarının sayıları gün geçtikçe artıyor  :alfisti:
147 Blackline Red

Erkay KAHYA

• Membro
« #7 : 10 Aralık 2013, 08:48:56 »
Araba kırmızı ve ateş gibi olunca ister istemez dikkat çeker.  ;)
Geçmiş olsun. (yeni gördüm metni. İyileşmişsindir belki.  :))

iceberg156

• Membro
« #8 : 10 Aralık 2013, 15:57:30 »
3 ay önce şirket değiştirdim..Haftaiçi aracıma özlem duyduğumdan dolayı bazı günler işe servis yerine Alfam ile gelmeyi tercih ediyorum. Şirket otoparkındaki tek Alfa benimki ve ben farkına varmadan çok ilgi toplamış. İnsanlar ile tanışmaya başladığımızdan itibaren çoğu kişi Alfa hakkında merak ettiklerini sormaya başladı. Aralarında Alfayı çok beğenip almaya cesaret edemeyenler, parçası çok pahalıymış doğru mu diyenler.. Herkese büyük bir zevkle araçlarımızı anlatıyorum. Son bir haftadır da Alfa ilanlarına bakıp yanıma düşüncelerimi sormak için gelenler olmaya başladı. Galiba şu ana kadar Alfa almaya cesaret edememiş kişileri Alfa sahibi yapmak için vesile olacağım :) 

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Distinctive Plus Q-Tronic
Alfa Romeo 156 1.6 TS Distinctive
Alfa Romeo 156 1.6 TS Distinctive

Onur ÖZTÜRK

• Membro
« #9 : 10 Aralık 2013, 19:37:24 »
Araba kırmızı ve ateş gibi olunca ister istemez dikkat çeker.  ;)
Geçmiş olsun. (yeni gördüm metni. İyileşmişsindir belki.  :))
:)

Geçti çok şükür. Teşekkürler :D
                                                                                                                           Stile Italiano

alfacan

• Membro
« #10 : 15 Aralık 2013, 00:29:57 »
Gebzeye gittiğimde durduğum her yerde başıma toplanılıyor , kaça aldın ? bende almak istiyorum ? vs. şeklinde sorulara maruz kalıyorum . Ama seni arayan adam gibi ; ilgililer hondacı oluyor genelde  :D

sarpgrey

• Membro
« #11 : 10 Şubat 2014, 21:08:10 »
Bugün sabah işe gittim ama biraz rahatsızım. Çok fazla dayanamadım ve işyeri hekimine uğradım. Oda durumun biraz kötü olduğunu ve 2-3 gün istirahat etmemin doğru olacağını söyleyerek beni eve geri yolladı. Bende direk eve gelip kendimi yatağa attım.

--Evet benim buyrun?
-Kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizi. Caddede duran kırmızı Alfa'nın sahibi siz misiniz?(Aracı çekmemle ilgili yada herhangi bir sorun olursa ulaşılsın diye ön cama küçük bir karta adımı ve numaramı yazmıştım)
-Hayır, birkaç gündür bu caddeden geçerken sürekli Alfanızı görüyorum, çok hoşuma gidiyor. Her geçişimde çok inceledim, tabir-i caizse gözüm kaldı :) Aracınızı satmayı düşünüyor musunuz?
--(Gülümsemeler eşliğinde) Teşekkür ederim ama öyle bir niyetim yok ama isterseniz satmak isteyen arkadaşım olursa size yönlendirebilirim.
-Tabi ki. Hatta çok iyi olur. Ben normalde Honda Civic kullanıcısıyım ama sizin aracı gördükten sonra Alfa'ya kanım ısındı resmen. Artık Alfa almak istiyorum. Sürekli burada görünce bir sorayım dedim.
--Gerçekten 1 defa satmak istedim. Onda da satamadım, kıyamadım, elimden gelmedi :)

Vs. şeklinde uzun bir konuşma geçti bugün. Arayan beyefendinin adı Şenol. Kendisi Alfista adayı gibi görünüyor. Eğer siteden Alfa'sını satmak isteyen varsa kendisine yönlendirebilirim de.

Bugüne kadar birçok araç kullandım. En lüksünden en dandiğine, En pahalısından en ucuzuna. Kimse beni bu sebeple aramamıştı. Gerçekten çok hoşuma gitti :)
merhaba onur bey
sizin kırmızı 156 da bu jantlarla çok can yakar tabi,maşallah  :nazar:
Bağımsızlık benim karakterimdir.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Onur ÖZTÜRK

• Membro
« #12 : 12 Şubat 2014, 00:35:14 »

--Evet benim buyrun?

merhaba onur bey
sizin kırmızı 156 da bu jantlarla çok can yakar tabi,maşallah  :nazar:

Merhaba Sarp Bey. Teşekkür ederim. Hep hayalimdeki jantlardı Vela'lar. Alfa 156+ Vela kombinasyonunu düşlediğim 7-8 yıl boyunca :)
                                                                                                                           Stile Italiano

GoogleTagged