Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: 147 İle İlgili İzlenimlerim  (Okunma sayısı 517 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alfacan

• Membro
147 İle İlgili İzlenimlerim
« : 04 Şubat 2013, 00:04:07 »
Merhaba ,

Aracı aldığımdan beri yaklaşık 250 km yol yaptım .. Çok ama çok memnum kaldım diyebilirim  :nazar:

Bahsedilen gacırtı gucurtu gibi sesleri henüz duyabilmiş değilim . Dizel bir araç kullandıktan sonra gerçekten kuvvetli bir araca binmiş hissine sahibim .. Pek devirli kullanmasamda bazen 4-5 bin devire çıktım .. Dizel araba alışkanlığı 5. vites 90 km sabit hızla ve çok yoğun şehir içi trafiği fazla  olmak üzere 100 tl lik benzinle 240 km yol yaptım .  Yol bilgisayarının ortalaması da 9.0 litre olarak gösterdi .Bazen 90 km/h sabit hızla giderken 4.2 litre civarı değerleri bile gördüm ...

Cruise kontrolü kullanmak çok zevkli :haydi: Elden gaz verip kesmek daha da güzel ...

Kar lastikleri olmasına viraj kabiliyeti çok yerinde ve stabil ...

Ben anti Alfacılara kızmıyorum , iyiki de kötülüyor diyorum . Yoksa bu paraya hitler motorlu golf veya serseri kasa civic alabilirdim ...

Teşekkürler  :alfisti:

mahoretti

• Membro
Ynt: 147 İle İlgili İzlenimlerim
« #1 : 04 Şubat 2013, 15:53:33 »
hayırlı olsun. güzel günlerde kullanın... kullandıkça daha da seveceksiniz. hele o 3000 devirden sonraki sesi.....
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

Alfadanadam

• Moderatore
« #2 : 04 Şubat 2013, 16:45:44 »
Güzel haberler bunlar :)

Tolga033

• Membro
« #3 : 04 Şubat 2013, 17:21:33 »
Maşallah diyelim o zaman ... :)

kilikci

• Ziyaretçi
« #4 : 10 Şubat 2013, 10:18:43 »
Arkadaslar merhaba sitenize dun katildim ve nereye ne yazildiginida tam anlayamadim bulamadim acikcasi Dun bir 147 pazarligi yaptim kaporasini yolladim ve bu aksam yola cikiyorumAracami almaya.Elimden 20 ye yakin arac gecti ama hic bir arabami alirken bu kadar heyecanlanmamistimCunku yasadigim sehirde 2 tane olan ve de burada hiccc kimsenin binenlerin bileTavsiye etnedegi araci aliyorum
Cunku cocukken arka koltukta oturup arkadan gelen arabalara el salladiginiz  ve keske benim de bu arabadan olsa dediginiz araclar vardir ya
Iste ona sahip oluyorum ALFA.
 bu aksam 1de orobuse binip yarin istanbuldan getiricem.Hayirlisi olur insallah . . .Bilgilendirme amacli birseyler yazarsaniz sevinirim.Simdiden tesekkurler.

Anıl

• Membro
« #5 : 10 Şubat 2013, 10:40:18 »
Herkese hayırlı olsun, 147 şık ve dinamik bir Alfa'dır bana göre! İnanç Bey, sanırım Manisa Akhisardasınız, size yakınız bende Manisa-İzmir arası mekik dokuyorum,her konuda size yardımcı olmaya çalışırız,yanlız değilsiniz ;) Buluşmalara da bekleriz bu arada...
İtalyanlar sadece otomobilleri değil, hayalleri de yaratırlar...

1998 GTV V6 TB

alfacan

• Membro
« #6 : 10 Şubat 2013, 20:36:41 »
Arkadaslar merhaba sitenize dun katildim ve nereye ne yazildiginida tam anlayamadim bulamadim acikcasi Dun bir 147 pazarligi yaptim kaporasini yolladim ve bu aksam yola cikiyorumAracami almaya.Elimden 20 ye yakin arac gecti ama hic bir arabami alirken bu kadar heyecanlanmamistimCunku yasadigim sehirde 2 tane olan ve de burada hiccc kimsenin binenlerin bileTavsiye etnedegi araci aliyorum
Cunku cocukken arka koltukta oturup arkadan gelen arabalara el salladiginiz  ve keske benim de bu arabadan olsa dediginiz araclar vardir ya
Iste ona sahip oluyorum ALFA.
 bu aksam 1de orobuse binip yarin istanbuldan getiricem.Hayirlisi olur insallah . . .Bilgilendirme amacli birseyler yazarsaniz sevinirim.Simdiden tesekkurler.

Klasik olarak ailemdeki çevremdeki herkes Alfa alma demelerine rağmen , belki estetik bakış açım , belkide inatçı yapım neden olacakki , kimseyi dinlemedim ; 2 aya yakın araştırmalar neticesinde motor yürüyen olarak çok güzel , kozmetik olarakta fena olmayan imzamdaki 2004 model 147 yi  aldım ve mutluyum  :nazar: . .

mahoretti

• Membro
« #7 : 11 Şubat 2013, 13:21:31 »
ALFA candır... Gerisi araba'dır.... Anne tarafından bende Akhisar'lıyımdır... Hayırlı uğurlu olsun...

kilikci

• Ziyaretçi
« #8 : 11 Şubat 2013, 13:34:20 »
GELDİĞİNİZ ZAMAN BEKLERİM AKHİSAR MERKEZDE FOTOĞRAFÇIYIM

ismet

• Membro
« #9 : 11 Şubat 2013, 15:26:08 »
Alıntı
çok güzel , kozmetik olarakta fena olmayan imzamdaki 2004 model 147 yi  aldım ve mutluyum

imzanızda herhangi bir şey görünmüyor :)
I am the master of my fate
I am the captain of my soul

alfacan

• Membro
« #10 : 11 Şubat 2013, 16:14:57 »
Alıntı
çok güzel , kozmetik olarakta fena olmayan imzamdaki 2004 model 147 yi  aldım ve mutluyum

imzanızda herhangi bir şey görünmüyor :)

taş izleri var  :) belkide ben çok titizim ..

ismet

• Membro
« #11 : 11 Şubat 2013, 16:18:16 »
belli ki imza konusuna farklı anlamlar yüklüyoruz :)
I am the master of my fate
I am the captain of my soul

alfacan

• Membro
« #12 : 24 Şubat 2013, 00:41:26 »
Evet İnanç Bey , araba aldınız mı ? 

Daha doğrusu  Alfa mı aldınız yoksa sıradan bir araba mı  :)

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal