Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Adanadan Selamlar.  (Okunma sayısı 1793 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gokturk01

• Membro
Adanadan Selamlar.
« : 26 Haziran 2016, 12:37:50 »
ADANA'da. selamlar foruma uzun'zamandır üyeyim ama alfam yoktu en sonunda geçen hafta 159 2007 model 180'k 1.9 Jtd otomatik aracımı aldım araç şu anda adana özel serviste Hakan ustanın ellerinde henüz binip adana caddelerinde gezmek nasip olmadı birazda benden kaynaklı galiba her alfisti gibi bende çok titizim ve kusursuz olmasını istiyorum velhasıl daha yapalıcak çok iş var beni gözümde boya rutuşu iç trim boyama direksiyon kaplama double din jant lastik v.s v.s servis adana 15 20 tane 159 oldugu söylüyor foruma üye olan arkadaşlarla tanışmak isterim görüş ve önerilerinize açığım her zaman foruma giremiyorum Adım Göktürk esnafım <moderasyon>telefon numarası silindi</moderasyon> yaptığım işlemleri forumda fırsat buldukça paylaşacağım.

Moderatörün notu: Konularınızı birleştirdim ve telefon numaranızı güvenliğiniz için sildim.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2016, 15:17:43 Gönderen: octinum »
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

mertalikaymak

• Membro
Ynt: ADANA'dan selamlar..
« #1 : 26 Haziran 2016, 12:51:42 »
Hayırlı olsun

ucarozcan

• Membro
« #2 : 26 Haziran 2016, 12:52:40 »
Hayırlı olsun, keyifli sürüşler dilerim.

Xperia Z3

Arabam Şekil Yolumdan Çekil!

Turaç Karakuş

• Membro
« #3 : 26 Haziran 2016, 13:24:54 »
Mersin'den selamlar.... Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanman dileğimle  :alfisti:
2005 Ar 156 1,6 t-spark

ArinFırat

• Membro
Ynt: Adanadan Selamlar.
« #4 : 26 Haziran 2016, 14:57:18 »
Hoşgeldiniz.bende Diyarbakır'dayım ama eşimden dolayı her yıl en az 2 kez Konya'ya giderim yol üstü Özel Alfa servisine müdahalelik bişeyler varsa yaptırmak için uğrarım.ismi Fatih idi,acaba aynı yerden mi bahsediyoruz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

octinum

• Moderatore
« #5 : 26 Haziran 2016, 15:19:29 »
Hoşgeldiniz, gerçi aramızdaymışsınız zaten. :) Konularınızı birleştirip telefon numaranızı mesajınızdan kaldırdım. Telefon numaralarını İnternette açık alanlara yazmamak gerek kişisel güvenliğiniz için.

Ama plakanızı yazabilirsiniz? Ne renk araç? Nerelerde görme ihtimalimiz var? Alfa selamı vermeden geçmeyelim görürsek. :)

gokturk01

• Membro
« #6 : 26 Haziran 2016, 23:37:59 »
Evet Aynen Fatih usta ve Bilal usta var serviste hocam

gokturk01

• Membro
« #7 : 26 Haziran 2016, 23:44:18 »
Aracın plakası 27 ym 771 antepten aldım pert kayıtlı ve bilerek aldım ama baktırdım şişirme pert olmuş araç ve aracı aldığım kişide alacağına karşılık almış Kısacası aldıgım kişi Alfanın A sından anlamıyordu onun elimde bırakmaya içim elvermedi ☺️
Aldım geldim yapacağım işlemler bittimi z.paşada olurum hocam iş yerim orda tabiki selamlaşırız hatta daha fazlasını yapalım Adanadaki alfa sahipleri toplanalım belli bir aralıkta. Rengi siyah bu arada.

E.Ç.M. (MiTongin)

• Membro
« #8 : 26 Haziran 2016, 23:48:32 »
Selamlar. Hosgeldiniz  :alfisti:
PADDOCK DETAILING

*Smiles per gallon*

( Yaktığınız yakıt başına düşen gülümseme oranı )

melih123

• Membro
« #9 : 26 Haziran 2016, 23:50:01 »
Hoşgeldiniz keyifli forumlar.
Alfa Romeo Gt 2.0 JTS Selespeed

ArinFırat

• Membro
« #10 : 26 Haziran 2016, 23:55:13 »
Evet Aynen Fatih usta ve Bilal usta var serviste hocam
ok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

krm1983

• Membro
« #11 : 27 Haziran 2016, 07:08:06 »
Hayırlı olsun. Keyifli sürüşler.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Siamo fatti della stessa materia di cui sono fatti i sogni.

gokturk01

• Membro
« #12 : 28 Haziran 2016, 22:52:36 »
Teşekkürler arkadaşlar ama inan keyif alamdım henüz sürekli harcama modundayım bakımlar 1600 turbo mil kesti kopmle revizyon 1300₺ turbo sensörü 380₺ turbo borusu 420₺ klima borusunda kaçak tamirat 550₺ uygun diye aldık ama astarı yüzünü geçti daha altakıma el atmadık 2500₺ altakım yer yani kısacası 2010 159 parasına gelecek bu gidişle ve ama sorunsuz olacak canı sağ olsun kara dayının ☺️

dogan48586

• Membro
« #13 : 28 Haziran 2016, 23:26:02 »
Hayirli olsun kazasiz belasiz guzel gunlerde keyifle binin
2008  147 1.6 distinctive { ROSSO }

Kurzuk

• Membro
Adanadan Selamlar.
« #14 : 29 Haziran 2016, 01:42:12 »
Hoşgeldiniz. Güle güle kullanın. Adana sokaklarında selamlaşmak ve görüşmek kısmet olur umarım. Hayırlı olsun tekrar

gokturk01

• Membro
« #15 : 10 Ağustos 2016, 01:02:50 »
Arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyorum fırsat olmuyor komple altakıma girdim tık yok artık sonra küçük bir kaza yaşadım ön tamponuma geri geri gelip vurdular kaportaya verdim zaten tavan hariç komple boyatma niyetim vardı bu ufak kazada vesile oldu araç hazır boyaya girmişken boş durmuyorum kapı içlerini kaput altını ve bagajı komple bituself ve 3mm ses süngeri ile izole ettim çok farkı oldu sanki S sınıf merco nun kapısını kapatıyorum o teneke sesi gitti orj ses siteminde bas bile fark ediyor tavsiye ederim işlemin fotosu var ama nasıl yükleyeceğim bilmiyorum.kronik kapı gersi sorunu değişerek çözdük servis öncesi aldığımdan beri olan have engine check sorunu çözmeye çalıştık turbo aşırı basıyordu ayar verildi tam geçti dedik ama bugün akü basmadı 3.5 defa marş almadı akü bitik oldugu için ve yine have engine check uyarısını verdi galiba akü yüzünden korumaya aldı ama çekiçte bir düşüklük yok.hazır kaportada yatarken eksilleri gideriyorum her gün parça siparişi bu gidişle 0 kondisyonuna getireceğim benim kara dayı'yı 😀 Alfa sahipleri takıntılı derlerdide inanmazdım o virüs banada bulaştı en ufak şeyi sipariş geçmek istiyorum.bu arada Adanadaki arkadaşlar için parça konusunda oto ses'tavsiye ederim İbrahime Göktürk derseniz fiyattada elimden geleni yapacaktır her gün sipariş vermekten kanka olduk çünkü😀 Kaportadan çıksın sırada dfp+egr iptali ve soft bir yazılım double din ve kapılara mid tiz takım bi-xenon kit direksiyon deri kaplaması kaldı yavaş yavaş finale geliyoruz ya bu arada benim araçmı çok yakıyor benmi genelimi böyle anlamadım 13lt mazot yani 50tl mazot ile şehir içi 110km yapıyorum araç otomatik sadece kalkarken ara hızlanma oda hantal oldugu için klimada geneli açık 21 derecede ortala tüketim 11.2 altı görmedim anlıkta 6.7lt gitmeye dikkat ediyorum ani hızlanmalarda 35lt gördüğüm oluyor 159 sahipleri sizce normalmi

Kaan

• Membro
« #16 : 10 Ağustos 2016, 08:30:20 »
Arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyorum fırsat olmuyor komple altakıma girdim tık yok artık sonra küçük bir kaza yaşadım ön tamponuma geri geri gelip vurdular kaportaya verdim zaten tavan hariç komple boyatma niyetim vardı bu ufak kazada vesile oldu araç hazır boyaya girmişken boş durmuyorum kapı içlerini kaput altını ve bagajı komple bituself ve 3mm ses süngeri ile izole ettim çok farkı oldu sanki S sınıf merco nun kapısını kapatıyorum o teneke sesi gitti orj ses siteminde bas bile fark ediyor tavsiye ederim işlemin fotosu var ama nasıl yükleyeceğim bilmiyorum.kronik kapı gersi sorunu değişerek çözdük servis öncesi aldığımdan beri olan have engine check sorunu çözmeye çalıştık turbo aşırı basıyordu ayar verildi tam geçti dedik ama bugün akü basmadı 3.5 defa marş almadı akü bitik oldugu için ve yine have engine check uyarısını verdi galiba akü yüzünden korumaya aldı ama çekiçte bir düşüklük yok.hazır kaportada yatarken eksilleri gideriyorum her gün parça siparişi bu gidişle 0 kondisyonuna getireceğim benim kara dayı'yı 😀 Alfa sahipleri takıntılı derlerdide inanmazdım o virüs banada bulaştı en ufak şeyi sipariş geçmek istiyorum.bu arada Adanadaki arkadaşlar için parça konusunda oto ses'tavsiye ederim İbrahime Göktürk derseniz fiyattada elimden geleni yapacaktır her gün sipariş vermekten kanka olduk çünkü😀 Kaportadan çıksın sırada dfp+egr iptali ve soft bir yazılım double din ve kapılara mid tiz takım bi-xenon kit direksiyon deri kaplaması kaldı yavaş yavaş finale geliyoruz ya bu arada benim araçmı çok yakıyor benmi genelimi böyle anlamadım 13lt mazot yani 50tl mazot ile şehir içi 110km yapıyorum araç otomatik sadece kalkarken ara hızlanma oda hantal oldugu için klimada geneli açık 21 derecede ortala tüketim 11.2 altı görmedim anlıkta 6.7lt gitmeye dikkat ediyorum ani hızlanmalarda 35lt gördüğüm oluyor 159 sahipleri sizce normalmi

Mazot fiyatı İstanbul fiyatlarına göre hesap edince 36-40 kuruş arası yapıyor ki bu da otomatik 159 için normal bir tüketim bence. Dizelde olsa sonuçta ağır ve 1,9 motorlu bir otomobil.
1 hayal
5 duyu
6.his

Theillest

• Membro
« #17 : 10 Ağustos 2016, 12:30:19 »
Hoşgeldiniz tekrar güzel güncellemeler olmuş inşallah istediğiniz kondisyona gelir araç.Birde forum da resim ekleme yardım diye aratırsanız konu var size rehber olacaktır.Son yapılanlardan boyadan sonra fln resimleri görmek isteriz bitüself özellikle onu merak ediyorum bende:)

Xperia Z3 cihazımdan gönderildi

gokturk01

• Membro
« #18 : 02 Ekim 2016, 22:09:19 »
Merhaba Alfisti ailesi  hem işimle alakalı hemde kara dayı ile uğraşmaktan forumdan uzak kaldık son güncel resimleride yükledim yorumlarınız önemli. :)][url=http://hizliresim.com/J3BkpJ][img
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 22:16:43 Gönderen: gokturk01 »

gokturk01

• Membro
« #19 : 02 Ekim 2016, 22:12:22 »

gokturk01

• Membro
« #20 : 02 Ekim 2016, 22:14:03 »

gokturk01

• Membro
« #21 : 02 Ekim 2016, 22:30:26 »

gokturk01

• Membro
« #22 : 02 Ekim 2016, 22:32:07 »

gokturk01

• Membro
« #23 : 02 Ekim 2016, 22:43:17 »
en son yapılanlar koltuk başlarına alfa romeo nakışı double din bitüself ile kapı içleri motor kaputu ve bagaj içi ses yalıtımı.Yalıtımı kendim yaptım araç boya öncesi kapı kartonları zaten sökülmüştü tavan hariç ırd temizlik boyası attırdım yalıtımı tavsiye ederim arkadaşlar daha önce kapıyı kapatırken cılız bir ses geliyordu yalıtımdan sonra tok bir ses geliyor hatta orj hapörlerde bas bile fak etti.sırada 8C jantları aldım boyada bu arada üstündeki fabrikasyon 17 inc lik jantları satıyorum arkadaşlar arabayı boyatırken koyu gunmetal tonuna boyattım balansını yaptırdım lastiklerle bilikte vereceğim koyup saklıyacak yerim yok.yapacağım son işlem down pipe dpf ve egr ipatali ve soft bir yazılım buldukça foto yüklerim.

a-y-k-u-t

• Membro
« #24 : 02 Ekim 2016, 22:59:13 »
sana ricam jant renklerini değiştir lütfen  :'(
yeni bir şey yaratacaksan eskiyi tamamen yok et!!

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal