Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Bursa'dan Merhaba  (Okunma sayısı 659 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HüsnüErgün

• Membro
Bursa'dan Merhaba
« : 22 Ağustos 2016, 11:57:28 »
Arkadaşlar merhaba foruma Bursa dan dahil oldum İsmim Hüsnü Ergün otomobiller ile fazlası ile içli dışlıyım 33 yaşındayım ve 2 erkek evlat babasıyım, bekarlıktan itibaren geçtiğimiz yıla kadar tek kapı sport gti vb araçlar kullandım ve soluğu 2012 bravo sportstyle skydome 120hp m.jet te aldım fakat dizel bir aracın bana uygun olmadığını düşünerek geçen hafta bravotr forum aracılığı ile Ankara dan bir arkadaşımıza sattım ve yakın zamanda Giuliettla 1.4tb m.air almayı düşünüyorum. Sahip olduğum ve sattığım araçlardann T-jet ve M.jet motorlara karşı aşınalığım var. Fakat M.air modül arıza ile ilgili çok duyum alıyorum ve masrafının 3-4 bin tl civarında telâfuz edilmesi kafamın karışmasına neden oluyor. Bu tarz bir sıkıntı ile karşılaşanınız yada duyum aldığınız bir durum varmıdır.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Boynuz Kulağı Geçer Geçmesine de Duyamadıktan Sonra Neye Yarar

cAn16

• Membro
Ynt: Bursa'dan Merhaba
« #1 : 22 Ağustos 2016, 15:32:31 »
 >:D Hüsnü başkan hoş geldin. Arkadaşların teknik konudaki bilgileri gerçekten tartışılmaz. Sen bir ara gel dene Giuliettayı sonra zaten gider alırsın  :haydi:

Foruma hoş geldin bu arada  :alfisti: Hayırlısıyla inşallah seni de Alfa sahibi yapacağız bakalım , kısmetse  :nazar: :alkis:
2008 Blackline 147 - 1.6 TS 120Hp
2014 Alfa Beyazı Giulietta 1.4 TB TCT 170Hp
2006 Jamara Black 156 1.6 TS Distinctive 120Hp

HüsnüErgün

• Membro
« #2 : 22 Ağustos 2016, 15:35:16 »
>:D Hüsnü başkan hoş geldin. Arkadaşların teknik konudaki bilgileri gerçekten tartışılmaz. Sen bir ara gel dene Giuliettayı sonra zaten gider alırsın  :haydi:

Foruma hoş geldin bu arada  :alfisti: Hayırlısıyla inşallah seni de Alfa sahibi yapacağız bakalım , kısmetse  :nazar: :alkis:
Teşekkürler Can beni 1-2 saatlik denemeler kesmez biliyorsun dimi min yarım depoyu bitermem lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk
Boynuz Kulağı Geçer Geçmesine de Duyamadıktan Sonra Neye Yarar

MehmetMurat

• Membro
« #3 : 02 Eylül 2016, 15:22:27 »
Bursa' da Atuğ Acar'ı bul yardımcı olur sana. Web sitesinden ulaşabilirsin.
33 1.5 Boxer
145 1.6 TS
145 1.7 16v Boxer

leckoow

• Membro
« #4 : 29 Eylül 2016, 23:07:22 »
Hosgeldin dostum bende bursadayim aytug abi ile de gorusurum yardimci olabilirim 😊
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

E.Ç.M. (MiTongin)

• Membro
« #5 : 30 Eylül 2016, 00:23:41 »
hoşgeldiniz  :alfisti:
PADDOCK DETAILING

*Smiles per gallon*

( Yaktığınız yakıt başına düşen gülümseme oranı )

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal