Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: 147 1.6 Distinctive Sunroof + Siyah + 2006-2007 Az Km. Arıyorum  (Okunma sayısı 1824 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baha_3428

• Ziyaretçi
ARkaaşlar uzun süredir araştırmaya devam ediyorum bildiğiniz gördüğünüz tanıdığınız varsa yazarsanız sevinirim sahibinden.com u yaladım yuttum ama yok malesef
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2013, 18:54:19 Gönderen: Gouki »
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

alfacan

• Membro
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-sahibinden-garaj-arabasi-sanruflu-fuul-114010053/detay

Araba çok diri duruyor , fiyatı yüksek  donanımına göre ..  Ama km si düşük  ...
mesela deri  döşeme olmazsa olmaz değildi ama arabamın bose sisteme sahip olmasını isterdim  :)

baha_3428

• Ziyaretçi
evet arkadaşlar bu arabanın sahibini aradım araba çok diri çok iyi ama 16.500 hasar kaydı var :( mesaj attım öle çıkınca vazgeçtim

Yiğit Doğukan

• Membro
Eğer hasarın tamamı o araca aitse muhtemelen pert kaydı da vardır. Fakat o hasarın tamamının o araca ait olduğunu sanmıyorum. Çünkü kaza durumunda suçlu tarafın kaskosu tüm masrafları karşılar ve bu hasar bedelleri suçlu tarafın tramerine yansır. Tabi yine de 16.000 tl lik kayıt iki taraflı da olsa az değil.

baha_3428

• Ziyaretçi
Eğer hasarın tamamı o araca aitse muhtemelen pert kaydı da vardır. Fakat o hasarın tamamının o araca ait olduğunu sanmıyorum. Çünkü kaza durumunda suçlu tarafın kaskosu tüm masrafları karşılar ve bu hasar bedelleri suçlu tarafın tramerine yansır. Tabi yine de 16.000 tl lik kayıt iki taraflı da olsa az değil.

aynen üstat ben sigorta ruhsat işi yapmaktayım yani olayların bire bir içindeyim zaten
aradığım 147me en az 3 4 see binicem ama yinede yarın bigün o hasar başıma bela olur biliyorum

dragut

• Membro
Düşünürseniz benim aracım satılık. Sahibinden linki yok; ama resimlerini ve detaylarını buradan görebilirsiniz.

http://www.alfistiturkey.com/forum/ikinci-el/maalesef-(satilik-147-ti)/
"Alfa sevgisi"

baha_3428

• Ziyaretçi
Düşünürseniz benim aracım satılık. Sahibinden linki yok; ama resimlerini ve detaylarını buradan görebilirsiniz.

http://www.alfistiturkey.com/forum/ikinci-el/maalesef-(satilik-147-ti)/

üstat km kaç model ? v fiyat ?

dragut

• Membro
özel mesaj attım
"Alfa sevgisi"

baha_3428

• Ziyaretçi
arkadaşlar bu araç hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim ?

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4041341

alfacan

• Membro

fiyatı ucuz geldi , sırf lokal boyası var diye bu kadar ucuz olmamalı  :)

baha_3428

• Ziyaretçi

fiyatı ucuz geldi , sırf lokal boyası var diye bu kadar ucuz olmamalı  :)

evet fiyat piyasasına göre gayet uygun geldi banada arabada 3 adet küçük hasar var ne diyosunuz arkadaşlarr ??

FB10ur

• Membro
3 Adet hasarın ne olduğunu öğrenmek ve detaylı bir expertizden sonra neden olmasın:) Fakat acele etmeyin

baha_3428

• Ziyaretçi
3 Adet hasarın ne olduğunu öğrenmek ve detaylı bir expertizden sonra neden olmasın:) Fakat acele etmeyin

evet sanırım haklısın daha düşük km bi 147 bulana kadar aramaya devam :)

FB10ur

• Membro

evet sanırım haklısın daha düşük km bi 147 bulana kadar aramaya devam :)

Km'den ziyade sağlıklı temiz bir 147 bulmanız gerekiyor :) bakımsız olup düşük km'li olacağına bakımlı olsun km olsun..

baha_3428

• Ziyaretçi
2 aracında sahibini tanımam etmem yanlış anlaşılmasın diye belirteyim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-147-distinctive-sunrooflu-114282831/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-makyajli-kasa,orjinal-kirmizi-deri-koltuklu-bakimli-147-114108202/detay/

saol üstat sanırım ben biraz fazla seçiciyim
birisi sunrof var renk istediğim değil
birisi çok diri görünüyo renkte siyah ama sun ruf yok

araca sunrof taktırmaya kalksak neye mal olur yada olurmu bilginiz varmı_?

FB10ur

• Membro
Sonradan sunroof takılmasına tamamen karşıyım evet sorunsuz yapılanları illa'ki vardır ama sonradan sunroof tamamen arabanın kimyası ile oynanması anlamına geliyor...

Maliyetine gelicek olursak 500'den başlar yukarı doğru gider 500'den başlayanlar elektriksiz olanlardır..

baha_3428

• Ziyaretçi
Sonradan sunroof takılmasına tamamen karşıyım evet sorunsuz yapılanları illa'ki vardır ama sonradan sunroof tamamen arabanın kimyası ile oynanması anlamına geliyor...

Maliyetine gelicek olursak 500'den başlar yukarı doğru gider 500'den başlayanlar elektriksiz olanlardır..

eyvallah üstat araştırmalarıma ona göre devam edeceğim :)

Alfadanadam

• Moderatore
Sonradan sunroof taktırmayın düşünmeyin bence. Şahsen sonradan sunroof takılmış bir araba almam, alana da imkanım olursa mani olurum o derece karşıyım yani.
Arabayı ayakta tutan, kasa rijitliğinde ciddi rolü olan bir parçayı ezbere kesmenin izahı yok benim gözümde. Genelde savunanlar su kaçırmıyor ben yaptırdım falan filan diyorlar ama ben su kaçırma kısmını aklıma bile getirmiyorum ki zaten.

baha_3428

• Ziyaretçi
Sonradan sunroof taktırmayın düşünmeyin bence. Şahsen sonradan sunroof takılmış bir araba almam, alana da imkanım olursa mani olurum o derece karşıyım yani.
Arabayı ayakta tutan, kasa rijitliğinde ciddi rolü olan bir parçayı ezbere kesmenin izahı yok benim gözümde. Genelde savunanlar su kaçırmıyor ben yaptırdım falan filan diyorlar ama ben su kaçırma kısmını aklıma bile getirmiyorum ki z

aslında aklımdan geçmedi değil ama yorumlarınızdan sonra
istediğim özelliklerdeki 147me kavuşana kadar aricam teşekkürler üstat..

baha_3428

• Ziyaretçi
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-2008-alfa-romeo-147-distinctite-118583950/detay/

ARKADAŞLAR BU ARAÇ HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI YAZARMISINIZ kazası filan yok tam aradığım gibi
fiyatı filan nasıl sizce ?

Kibitzer

• Membro
Araç güzel duruyor ama fiyatı hayli yüksek. Eğer gerçekten bakımlı ve temiz 147 arıyorsanız Calibra'nın 147 şu anda satılık ve ilk düşünülmesi gereken araç o bence.

baha_3428

• Ziyaretçi
Araç güzel duruyor ama fiyatı hayli yüksek. Eğer gerçekten bakımlı ve temiz 147 arıyorsanız Calibra'nın 147 şu anda satılık ve ilk düşünülmesi gereken araç o bence.

evet calibra arkadaşımızın aracıda güzel fakat ben yüksek model siyah arıyorum sizce bu arabaya kaç lira verilir 2008 model sunroflu

Edith

• Ziyaretçi
Bahadır Bey, bence bu araç için istenen fiyat yüksek. Ayrıca bakım durumu hakkında herhangi bir bilgi belirtilmemiş. Bakım durumu bilinmeyen bir arabaya gereksiz masraf yapabilirsiniz de. O sebeple bu siteden referanslı araçların piyasadakilerden daha bakımlı olacağını düşünerek burada satılan MK2 lere bakabilirsiniz. Yukarıda söylediğimin tam tersi de bi durum çıkabilir. Kumar gibi bir durum aslında.
Gidip görün aracı ona göre masrafı varsa kafanızda fiyatı yaklaşık olarak belirleyebilirsiniz. Merak etmeyin 27.000 TL ye o araç bir süre daha ilan listesinde durur.