Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: 156 99-02 model sunroof 2.0ts Almak İstiyorum  (Okunma sayısı 292 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

can591

• Ziyaretçi
156 99-02 model sunroof 2.0ts Almak İstiyorum
« : 04 Ocak 2013, 18:55:14 »
İyi günler arkadaşlar, iyice araştırdım, ve bende bir Alfa Romeo 156 2.0ts almaya karar verdim. İnternetten çok aradım ama aradığımı bulamadım. Bulduğuma da mesafe uzaklığından dolayı güvenip gidemedim. aşağıda özelliklerini belirttiğim şekilde arabası olan ve satmak isteyen varsa buraya yazabilirler, arabanın hakkı neyse vereceğim. vade takas vs... kesinlikle düşünmüyorum. para bir yana araba bir yana...

Özellikler:
1- Alfa Romeo 156 2.000 cc
2- Model Yılı 1999-2002
3- Sunrooflu
4- Gri,  Beyaz yada açık bir renk (gerçi başka açık renk yokta  :) )
5- Komple boyalı olmasın lütfen, yada kazasız değişensiz olsun.
6- Hava yastıkları, Abs, Motor, Klima ve yürüyen aksamında problemi olmasın
7- Manuel vites olsun. LPG takılıysa çok iyi olur hele simit tüpse süper.

Bu şartlarda arabası olan ve satmak isteyen varsa hemen alacağım, acelem yok günlerce yada haftalarca bekleyebilirim. Gerçi kime sorsam "ne alfa mı? bela mı arıyon sen, çok masraf açar vs.vs." diyolar ama bi tane 156 kullandım 2002 model o konfor, o rahatlık, o motor gücü, o yol tutuşu, o içalanın genişliği, abs, 4cam otomatik, vs.vs. saymakla bitmez, başka arabada görmedim, (bu fiyatlara) bu nedenle kesin kararım alacağım.

Araçta yapılacak bir yerin, çalışmayan aksamın olması önemli deil, yeterki bunu söyleyin, sorunu tespit edelim, yaptırırız birşekilde...

İyi günler

irtibat: can591@yahoo.com
tel: 0555 553 1552
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

dragut

• Membro
Ynt: 156 99-02 model sunroof 2.0ts Almak İstiyorum
« #1 : 04 Ocak 2013, 19:39:39 »
Forumda ikinci el başlıgında üyelerin satışta olan araçları var. Aradıgınız kriterlere uygun 156'lar var diye hatırlıyorum.
"Alfa sevgisi"

fevkalbeser12

• Membro
« #2 : 04 Ocak 2013, 22:28:19 »
Benim aracım ama sunroof yok ve renk bordo diğer kriterleri tamı tamına tutuyor. Bi bakın isterseniz fiyattan alfista indirimi yapılacaktır:)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfistadan-sifir-motorlu-bakimli-temiz-masrafsiz-156-103792707/detay/
Araba markalarından bir insan yaratmak istesek toyota beyni, aston martin yüzü, cadillac karnı ve alfa romeo bu insanın kalbi ve ruhu olur...
                         jeremy clarkson

can591

• Ziyaretçi
« #3 : 05 Ocak 2013, 00:19:43 »
Forumda ikinci el başlıgında üyelerin satışta olan araçları var. Aradıgınız kriterlere uygun 156'lar var diye hatırlıyorum.
Hepsine de baktım, benim aradığım kriterlere uygun bir 156 bulamadım, belki ben görememişimdir ama hepsini okudum, eğer gözümden kaçmışsa ve siz gördüyseniz lütfen gösterir misiniz ?

can591

• Ziyaretçi
« #4 : 05 Ocak 2013, 00:24:20 »
Benim aracım ama sunroof yok ve renk bordo diğer kriterleri tamı tamına tutuyor. Bi bakın isterseniz fiyattan alfista indirimi yapılacaktır:)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfistadan-sifir-motorlu-bakimli-temiz-masrafsiz-156-103792707/detay/

Renk çok önemli, klimanın zaten çok büyük performans göstermediği bir arabada Antalya gibi bir yerde pişmek istemiyorum. :)  Sunroof ise buğu için ve sigara için gerçekten çok güzel. Belki uzun zaman bulamazsam aradığımı ve sizde satmazsanız görüşebiliriz...

GoogleTagged