Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Satılık: İlk Sahibinden 2011 Model Chevrolet Cruze  (Okunma sayısı 496 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tolga033

• Membro
Abilerim,kardeşlerim herkese merhaba,
Araç kuzenimin ve ilk sahibidir arabayı 0 aldı ama bu aralar sıkışık olduğundan aracını satmaya karar verdi Sahibinden.com'a ilanı koyalı 3 ay kadar oldu ama foruma daha yeni konu açıyorum yardımım dokunur belki satılmasında.
Araç servis bakımlıdır,sıkıntısızdır,en full sayılır tek eksiği sunroof ,tiptroniktir,üzerinde fiyatı 2500 TL kadar olan lpg sistemi vardır(markasını bilmiyorum ama öğrenirim) sadece ön tamponda ufak tefek darbelerden dolayı boya vardır ama boyanırken astar atılmadığı için boya dökülmüş resimlerde görünüyor zaten ,yaklaşık 10 gün önce o sorun da halledildi yani şu anda hiç bir eksiği ,sıkıntısı yoktur.
Eğer çevrenizde ve tanıdıklarınızda böyle bir araç düşünen varsa aklınızda bulunsun.Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.. :alfisti:

İlan linki: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-acil-ilk-sahibinden-2011-cruze-ls-plus-hatasiz-boyasiz-lpg-li-121683599/detay/

NOT:Tamponun yapılı haldeki resimleride en kısa sürede eklenecektir.
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2013, 17:38:04 Gönderen: tolga_033 »

extinct

• Ziyaretçi
hayırlı satışlar =)
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

ozoozo

• Ziyaretçi
Ön tampondaki boya dökülmeleri yaptırıldıysa,yapılmış haliyle foto koyması çok daha mantıklı olacaktır çünkü araca ister istemez (-) negatif yaklaşım oluyor madem daha güzel fotoğrafları var onları koymakta yarar vardır diye düşünüyorum :) hayırlı satışlar.
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

Tolga033

• Membro
Teşekkür ederim.1-2 gün içinde o da olacak :)

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tolga033

• Membro
Araç satılmıştır.Konu kapanabilir.:)

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Gouki

• Amministratore
Hayırlı olsun.

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal