Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Takaslık giulietta carbon fiber ayna kapağı  (Okunma sayısı 184 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dellobaltino

• Membro
Takaslık giulietta carbon fiber ayna kapağı
« : 15 Eylül 2020, 15:25:06 »
Arkadaşlar daha önce carbon fiber çalışmalarım konusunda forumda paylaşımlarım olmuştu belki hatırlarsınız. Uzun zamandır uğraşıyorum ve epey ilerledim. Kendi aracımdaki birçok parça üzerinde çalışmıştım.

Elimdeki yedek ayna kapaklarını yapayım dedim. Bugün itibariyle bitti ve oldukça tatminkar bir sonuç elde ettim. Kendi aracımdaki ayna kapaklarından çok daha güzel oldu. Fazlalık olduğundan dolayı ihtiyacım olan bir aksesuarla takas yapmak istiyorum.

Veloce ön tampon ekine (kırmızı şeritli) ihtiyacım var. Temiz, düzgün, kırığı olmayan bir tampon ekiyle takas yapabilirim. İlgilenen arkadaşlar özelden msj atabilir. Ürünü satmak değil amacım çünkü bu işi ticari olarak değil hobi olarak yapıyorum. Bildiğim kadarıyla mito ve 159 a da uyuyor.

Not: standart tampon ekine şerit çekme önerisinde bulunmayın lütfen bunu zaten yaptım.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

Dellobaltino

• Membro
Ynt: Takaslık giulietta carbon fiber ayna kapağı
« #1 : 20 Eylül 2020, 15:02:45 »
Sanırım veloce tampon ekiyle takas yapan çıkmayacak.Sol aynamda biraz boşluk var. Sıfır sol ayna ya da mk3 scudetto ile takas yapabilirim. O da olmadı artık satacağım istediğim ekipmanları satın almak için. İlgilenen olursa özelden konuşabiliriz.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı