Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Alfa 159 - Double Din Direksiyon Tuşlarını Aktifleştirme Aparatı  (Okunma sayısı 1167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ArinFırat

• Membro
selam arkadaşlar. @francobaresi arkadaşımız Alpine double teybini satışa sunduğu zaman direksiyon tuşlarının aktifleşmesi için gerekli olan aparata ben talip olmuştum. sağolsun beni kırmayıp aparatı bana gönderdi, ancak; gittiğim elektrikçi+oto ses sitemleri ustası benim double markası farklı olduğu için çalışmayacağını söyledi,bu aparat  alpine,kenwood ve pioneer de çalışırmış.. açıkcası heyecanla aldığım bir ürün ve sonuç olumsuz olduğu için, ustanın canbus zımbırtısı ile ilgili anlattığı şeyleri o üzüntüyle dinlemedim :)
 tecrübeli arkadaşlardan ricam ; android double teyplerin hepsi marka farketmeksizin aynı , 159 Direksiyon tuşlarının aktifleşmesi için almış olduğum bu aparata işinin ehli bir elektrikçi müdahale ederek aktif hale getirebilir mi? 
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

ArinFırat

• Membro

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkay KAHYA

• Membro
Elektronikçi arkadaşlar iyi bilirler. Tuşların frekans değerleri var. Bu kutu gibi aletler o frekans değerlerini teybe aktarma işine yarıyor.
İyi bir usta kabloların giriş pinlerini tuşlara göre ayarlayarak bunu çalıştırabilir.
Elektronikçilere bir danış.
İş bilmeyen birinin kabloları hatalı bağlaması yüzünden benim direksiyon tuşlarından birisi bozulmuştu. Işığı da yanmıyordu.
Kesinlikle iş bilmeyen birine kurcalatma.

ArinFırat

• Membro
Elektronikçi arkadaşlar iyi bilirler. Tuşların frekans değerleri var. Bu kutu gibi aletler o frekans değerlerini teybe aktarma işine yarıyor.
İyi bir usta kabloların giriş pinlerini tuşlara göre ayarlayarak bunu çalıştırabilir.
Elektronikçilere bir danış.
İş bilmeyen birinin kabloları hatalı bağlaması yüzünden benim direksiyon tuşlarından birisi bozulmuştu. Işığı da yanmıyordu.
Kesinlikle iş bilmeyen birine kurcalatma.
Gittiğim usta habire biyerlere tlfon açıp fikir danışıyordu..yanlış bişey yaparsan aracın canbus'unu yakarsın ve orjinl teybini taksan dahi direksiyon tuşları çalışmaz deyince kurcalatmadım.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ArinFırat

• Membro
Ürünü çalıştıramadık.dolayısıyla aynı sorunu yaşayıp cevap bekleyen başka arkadaşımız yok ise eğer konu kilitlenebilir.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GoogleTagged