Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: İstanbul'da GTV Gösterge Lambalarını Değiştirebilecek Usta?  (Okunma sayısı 516 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fiction

• Membro
Arkadaşlar selam herkese

İstanbul anadolu yakası civarlarında gösterge lambası değiştirme konusunda deneyimi olan elektrikçi arıyorum. İsteğim hız ve orta konsoldaki gösterge lambalarının yeşil yerine beyazla değiştirilmesi.

Ayrıca el atmışken, sis lambası + arka stoplar , iç aydınlatma vs bunları da daha güçlü ışık veren ampüllerle değiştirmek istiyorum.

Teşekkürler şimdiden..
GTV 2.0 TS Phase 2

ES53

• Membro
Herhangi bir oto elektrikci halleder.Tuzlaya yakinsaniz burda ustam var benim ona gotururseniz ilgilenir

Sent from my iPhone using Tapatalk
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

Fiction

• Membro
Merhaba, Kadıköy - Göztepe tarafındayım o yüzden Tuzla biraz uzak kalıyor:)
GTV 2.0 TS Phase 2

Bandırmalı

• Membro
Muhsin abi ...
Cariumda takılır. Alfa da konu elektrik olunca aklıma gelen tek isim.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fiction

• Membro
Arkadaşlar merhaba,

Konuyu tekrar gündeme getiriyorum çünkü havaların erken kararmasıyla birlikte artık bir ihtiyaç haline geldi.

Carium - muhsin ustayla konuştum yapamayacağını söyledi.

Ana isteğim hız/devir göstergesi ve orta kısımdaki göstergelerin yeşil yerine beyaz olması. Eğer bu yapılması çok güç birşey ise mevcut ampülleri yenileriyle değiştirip daha aydınlık bir ışıklandırma sağlayacak usta arayışım da bulunmakta.

Özetle göstergeleri sökme ve ampül değiştirme konusunda deneyimli usta arıyorum tercih olarak Avp yakası Kadıköy tarafında. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
GTV 2.0 TS Phase 2

agucba

• Amministratore
Avrupa yakası değil ama. Bostancı Sanayi Sitesi'nde Alfist Sevis'te Soner Usta var. Alfist Servis'i arayıp sorun isterseniz. Biraz yoğundur ama yanındaki çırağı yapabilir muhtemelen.

///////////////

Fiction

• Membro
Avrupa yakası değil ama. Bostancı Sanayi Sitesi'nde Alfist Sevis'te Soner Usta var. Alfist Servis'i arayıp sorun isterseniz. Biraz yoğundur ama yanındaki çırağı yapabilir muhtemelen.
Selam yanlış yazmışım zaten And yakası yazacağıma:) Tamamdır ilerleyen günlerde kendisine uğrarım.

Teşekkürler.
GTV 2.0 TS Phase 2

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal