Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Alfisti Turkey ve Alfa Romeo Türkiye Birmot Kuruçeşme Brunch Organizasyonu  (Okunma sayısı 8223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jakomo

• Membro
9:30 gibi buluşma alanındaydım.. kapıdaki bi abiye sordum buluşma burda mi abi diye önce bi baktı sen davetli misin sorusunu yöneltti evet dedim döndü gitti.. neyse dedim meşgul heralde 10 gibi kaçta başlıcağı hakkında bilgi almak amaçlı gene aynı kişiye 10:30 da başlıcak buluşma dımı diye sordum hiç bir cevap alamadım ve bekleme de kaldım saat 10:30 da içeri girmek istedim fakat o abi kapıda beklememi söyledi.. nedenini öğrenmek istedim bişey söylemedi ve 2 dakika sonra yanıma geldi sen şöyle uzaklaş dedi gene nedenini sordum hala uzaklaşmam gerektiğini belirtiyodu sonradan içeriye sordurdum ismin liste de yazmıyo dedi.. dedim ismimi bile sormadınız nasıl sordurdunuz içeri.. sen uzaklaş falan derken o anda forum da bulunan listeyi açtım ismim burda yazdıgını nasıl olur dedım bana bişey gösterme dedi.. o arada Gökhan abi geldi noldu falan derken.. benimde liste de ismim yok bu arkadaşımız da foruma üye demesiyle birlikte içeri girdim..
bunların haricinde çok güzel bi gün geçirdim.. :) emegi gecen herkese tesekkurler.. cok iyi bir buluşmaydı.. :) Gökhan abiye de burdan teşekkürler o olmasa içeri giremezdim heralde..  :D

O işgüzarın ismini cismini öğrenmedin mi yani? Sinir oldum okurken....

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Dostum işgüzar derken çok efendi davranmışsın.....
Sabır, boyun eğmek değil, mücadele etmektir !!!!

1996 145 1,7 16V
2001 156 SWSS Mk1,5
1994 164 V6 TB
1999 156 2,5 V6 
2003 156 SS MK 1,5
2004 156 SWSS Mk2
2007 GT
1996 BMW E36 320i Coupe M-technik
1999 166 V6 TB
1997 145 QV
2004 156 SWSS
2010 MiTo 1,4 TB

Kubilay

• Membro
Çok sinir bozucu, gereken şikayeti yöneticiler forum adına Birmot yönetimine yapmalı.
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

ar.159

• Membro
9:30 gibi buluşma alanındaydım.. kapıdaki bi abiye sordum buluşma burda mi abi diye önce bi baktı sen davetli misin sorusunu yöneltti evet dedim döndü gitti.. neyse dedim meşgul heralde 10 gibi kaçta başlıcağı hakkında bilgi almak amaçlı gene aynı kişiye 10:30 da başlıcak buluşma dımı diye sordum hiç bir cevap alamadım ve bekleme de kaldım saat 10:30 da içeri girmek istedim fakat o abi kapıda beklememi söyledi.. nedenini öğrenmek istedim bişey söylemedi ve 2 dakika sonra yanıma geldi sen şöyle uzaklaş dedi gene nedenini sordum hala uzaklaşmam gerektiğini belirtiyodu sonradan içeriye sordurdum ismin liste de yazmıyo dedi.. dedim ismimi bile sormadınız nasıl sordurdunuz içeri.. sen uzaklaş falan derken o anda forum da bulunan listeyi açtım ismim burda yazdıgını nasıl olur dedım bana bişey gösterme dedi.. o arada Gökhan abi geldi noldu falan derken.. benimde liste de ismim yok bu arkadaşımız da foruma üye demesiyle birlikte içeri girdim..
bunların haricinde çok güzel bi gün geçirdim.. :) emegi gecen herkese tesekkurler.. cok iyi bir buluşmaydı.. :) Gökhan abiye de burdan teşekkürler o olmasa içeri giremezdim heralde..  :D

O işgüzarın ismini cismini öğrenmedin mi yani? Sinir oldum okurken....

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Dostum işgüzar derken çok efendi davranmışsın.....
dostum sende peygamber sabrı varmış gerçekten..
ben olsaydım olay anlatımı çok farklı olurdu heralde:)
34 AV 0020 COMING SOON!!
"Diğerleri otomobil satmak için yarışır, biz ise yarışmak için otomobil satarız."Enzo-Ferrari
"Ne zaman yolda bir Alfa Romeo görsem şapkamı çıkartıp onu selamlarım." Henry Ford

milano 75

• Membro
arkadaşı yaşça ufak görünce kendince ciddiye almamış,yerde kuruçeşme ya hani,sabah akşam ağaoğlu modunda adamlara araba satıyolar ya(sanki) yassah hemşerim moduna girmiş. :asagi-ok:
delilikten muzdarip değilim,her anının tadını çıkarıyorum

redromeo156

• Membro
sıkıntı yok abılerım ben olaya el attım kardesımız ıcerı gırdı yedık ıctık sohbet hersey guzeldı :) :alfisti:
2004 1,6
2004 1,6
2004 1,6
2004 2,0 ss
gtv v 6

milano 75

• Membro
sıkıntı yok abılerım ben olaya el attım kardesımız ıcerı gırdı yedık ıctık sohbet hersey guzeldı :) :alfisti:
sağlam yiyip içmişiniz  :)) ben aç girip susuz çıktım sona kalan donakalır hesabı
delilikten muzdarip değilim,her anının tadını çıkarıyorum

h.t

• Membro
Güzel bir buluşmaydı herkese çok teşekkürler  :alfisti:

@Kubilay olur mu kardeşim öyle şey her geldiğimde uğraşıyorsun o kadar , al-bırak vs. vallahi artık çekiniyorum gelmeye  :)

Kubilay

• Membro
Güzel bir buluşmaydı herkese çok teşekkürler  :alfisti:

@Kubilay olur mu kardeşim öyle şey her geldiğimde uğraşıyorsun o kadar , al-bırak vs. vallahi artık çekiniyorum gelmeye  :)

Est abi başımın üstünde yerin var  :)

Gouki

• Amministratore
Alfa Romeo Türkiye'nin brunch organizasyonu anısına hazırlattığı görsel:

takahara

• Membro
Ben de 12 gibi buluşmaya gelmiştim. Biraz yiyip içip arabaları inceledikten sonra çıktık. Kimseyi tanımadığım için  muhabbete giremedim tabi. Çekingenlik var biraz :-[ Bir dahakine piknik gibi bi organizasyon olursa kaynaşırız artık :alfisti:
2006 147 1.6 distinictive

GoogleTagged