Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: İstanbul Mart Ayı Buluşması  (Okunma sayısı 24906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Deniz

• Membro
Ynt: İstanbul Mart Ayı Buluşması
« #50 : 25 Şubat 2014, 11:12:44 »
http://www.goldcountrypark.com/

Mekanı buradan görebilirsiniz. Fiyatlarda makuldür.

Gold country park evimin hemen yanı konum itibari ile tepe üzerine kurulduğu için düz alan bulmak neredeyse imkansız ayrıca pazar günü ve mart ayı içerisinde olacağı için piknik yapmak için gelecek aileler ve arabaların etrafında saklambaç vs oynayan çocuklardan kaçmak neredeyse imkansız.
Öyle bir muhitte bir fincan çayın 5 Lira gibi bir fiyata satılmasıda çok enteresan doğrusu (geçen sene mayıs ayında gitmiştim en son).
Ayrıca içeri girişte 5 lira araç başı ücrette alıyorlar. Başka bir mekana yönlenmek daha doğru olacaktır.
Benim önerim ise mirhan cafe kayışdağı https://tr.foursquare.com/v/mirhan-cafe/523ab88a498e47406ac595b2 hemen altında autoclub yeditepede var onun yanında kocaman bir otopark. İsteyen arabasınıda yıkatır hem.

Murad

• Membro
« #51 : 25 Şubat 2014, 11:21:03 »
http://www.goldcountrypark.com/

Mekanı buradan görebilirsiniz. Fiyatlarda makuldür.

Gold country park evimin hemen yanı konum itibari ile tepe üzerine kurulduğu için düz alan bulmak neredeyse imkansız ayrıca pazar günü ve mart ayı içerisinde olacağı için piknik yapmak için gelecek aileler ve arabaların etrafında saklambaç vs oynayan çocuklardan kaçmak neredeyse imkansız.
Öyle bir muhitte bir fincan çayın 5 Lira gibi bir fiyata satılmasıda çok enteresan doğrusu (geçen sene mayıs ayında gitmiştim en son).
Ayrıca içeri girişte 5 lira araç başı ücrette alıyorlar. Başka bir mekana yönlenmek daha doğru olacaktır.
Benim önerim ise mirhan cafe kayışdağı https://tr.foursquare.com/v/mirhan-cafe/523ab88a498e47406ac595b2 hemen altında autoclub yeditepede var onun yanında kocaman bir otopark. İsteyen arabasınıda yıkatır hem.

Ben mekana daha önce 2 kez gittim. Giriş ücretsiz zaten internet sitesinde de yazıyor ücretsiz olduğu. Mekana girip sağa dönüp yolu takip ettiğinizde üst otoparka gidiyorsunuz. Yaklaşık 50 araçlık bomboş bir otoparkı var ( Ben her gittiğimde boştu) İçeride arabalar arasında saklambaç oynayan çocuklara hiç denk gelmedim. İçeride bir kaç kafe var. Biz genelde araçları üst otoparka bırakıp Serander kafeye geçiyorduk. Herhangi bir rahatsızlık yaşamadım ne kalabalık açısından ne de başka birşeyden. Öyle ki gittiğimiz de Otoparkta sadece bizim araçlarımız vardı. Ben her gittiğimde pazar sabah 10-11 civarıydı, Kasım ve Aralık aylarıydı tabi bununda etkisi olabilir. Belki de gözlerim beni yanıltmıştır ama zaten ben böyle mekan önerilerinden hiç hoşlanmam bence herkesin ortak kararı olsun. Sonradan sen önerdin böyle oldu olur. Ben sadece fikir verdim. İyi sohbetler.  :alfisti:

universeee

• Membro
« #52 : 25 Şubat 2014, 11:39:44 »
Ben mekana daha önce 2 kez gittim. Giriş ücretsiz zaten internet sitesinde de yazıyor ücretsiz olduğu. Mekana girip sağa dönüp yolu takip ettiğinizde üst otoparka gidiyorsunuz. Yaklaşık 50 araçlık bomboş bir otoparkı var ( Ben her gittiğimde boştu) İçeride arabalar arasında saklambaç oynayan çocuklara hiç denk gelmedim. İçeride bir kaç kafe var. Biz genelde araçları üst otoparka bırakıp Serander kafeye geçiyorduk. Herhangi bir rahatsızlık yaşamadım ne kalabalık açısından ne de başka birşeyden. Öyle ki gittiğimiz de Otoparkta sadece bizim araçlarımız vardı. Ben her gittiğimde pazar sabah 10-11 civarıydı, Kasım ve Aralık aylarıydı tabi bununda etkisi olabilir. Belki de gözlerim beni yanıltmıştır ama zaten ben böyle mekan önerilerinden hiç hoşlanmam bence herkesin ortak kararı olsun. Sonradan sen önerdin böyle oldu olur. Ben sadece fikir verdim. İyi sohbetler.  :alfisti:

Mekan önerilerinden hoşlanmam deme abi. Sen görüp yaşadıklarını söyledin orada diğer arkadaş da aynı şekilde söylemiş. Aman burayı sen önerdin olmaz olsun böyle yer diye kimsenin söyleyeceğini sanmıyorum zira kesinlikle buraya gitmeliyiz demiyorsun, fikir paylaşıyorsun. İçin rahat olsun bence o konda :)

Aslında aklıma devasa bir otopark imkanı olan yer geliyor, yukarıda bir arkadaş da söylemişti ama yiyecek içecek hiçbir hizmet yok. Mangallar ve malzemeler bagajda gelip hızlı bir sucuk ekmek partisi yapılabilir İstanbul Park civarındaki kullanılmayan otoparkta. Test sürüşü isterseniz yollar aşırı müsait denebilir, 3 şeritli yollar var. Ama tuvalet, güneşten korunacak yerler, vs beklentisi olmazsa orası olur. Kısacası zahmetli mekan. Belki ileride sadece araç başı buluşması yapmak için uygun olur. Ama otopark ve araç başı muhabbetleri açısından baya rahat olur diye düşünüyorum. Direksiyon çalışanlar oluyor ama onlar kenara kaçarlar :)

Neyse fikir olarak insanların aklında dursun.
2005 Alfa Romeo 147 1.6TS Distinctive 2013-2016
2013 Nissan Qashqai 1.5 dci Tekna 2016 - ...

Alfadanadam

• Moderatore
« #53 : 25 Şubat 2014, 11:42:12 »
fenerbahçedeki devlet demiryolları tesisi tam araçların başında çay muhabbeti yapmak için uygun ve otoparkı çok geniş ve denize sıfır hemen önünden kumlar ve deniz başlıyor...güzel fotoğraflar da çekilebilir.
ancak cafe kısmı yukarıda kalıyor ve garsonlar aşağıya çay servisi yapmıyor.. bu konuşulabilir belki..
ya da herkes çayını alıp araçların başına geçebilir.

Benimde önerim Fenerbahçe tcdd tesisleri, otoparkı bir hayli geniş istediğimiz gibi araçlarımızı park edebiliriz, cafe kısmının yukarıda olmasının yanında baya geniş bir alanıda var istediğimiz gibi masaları birleştirip oturabiliriz.. Tarih olarak baktığımızda havalarda iyi olur gibi..

Benim de oyum buradan yana. :)
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

Deniz

• Membro
« #54 : 25 Şubat 2014, 11:50:45 »

Mart ayı ve havaların ısınması ile beraber insanların piknik yapma isteği dahada artacaktır. Mekan içerisindeki popülasyonun artması ile birlikte bahsettiğim konuların yaşanılmasıda kaçınılmaz olacaktır ki başıma geldiği için söylüyorum bunları. Herkes gibi bende bir öneride bulundum kimseyle zıt düşmek gibi bir niyetim yoktu bunları söylerken. 

Sercan Keklik

• Membro
« #55 : 25 Şubat 2014, 12:39:31 »
arkadaşlar kayışdagı falan cok ters. Insanlar gelmez. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki listede ismi yazan arkadaşların yarısı kayışdagı dıye son gün işleri cıkar.

Daha merkezi olan Fenerbahçe ile kim iletişime geçebilir? Wolkan ilgilenme ihtimalin varmı? Daha merkezi olduğu için tercih edilebilir. Karşıdan gelicek arkadaşlar içinde bulunması kolay otoparkı kolay ve en önemlisi ekonomik olacaktır.
145 1.4 TwinSpark
145 1.6 TwinSpark
147 1.6 TwinSpark
147 2.0 SeleSpeed Blackline
156 1.6 TwinSpark
156 2.0 TwinSpark
156 2.0 SeleSpeed
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
159 1.9 JTS
MiTo 1.6 JTDm
Giulietta 1.4 MultiAir
Giulietta 1.6 JTDm
Giulietta 1.6 JTDm
Spider 2.0 TwinSpark (916)
Spider 2.2 JTS SeleSpeed (939)
159 JTD Ti
En Güzel Alfa Romeo, Arkadaşımın Alfa Romeosuydu

Murad

• Membro
« #56 : 25 Şubat 2014, 12:48:28 »
Uygundur.
Bize her yer Alfa romeo  :alfisti:

tuluf

• Membro
« #57 : 25 Şubat 2014, 13:06:39 »
Merhaba,
Ben de ilk kez katılmak istiyorum bir aksilik olmasza ve tarih uygun olursa. Listeye ekleyebilir misiniz lutfen :)

Oğuz

• Membro
« #58 : 25 Şubat 2014, 13:11:09 »
1-) Sercan KEKLİK
2-) Emre SEZEN (freeemre)
3-) Oğuz ÖZBEYLİ
4-) Kibitzer (Zafer A.)
5-) Kakirman
6-) Kutay UÇAR (iskoc)
7-) Volkan Karaosmanoğlu (wolkanku)
8-) Murad
9-) Gökhan Özkaner (blackpearl)
10-) Okan AKBAŞ +1
11-) eminpar (emin parmaksızoğlu)
12-) Utku Aydın +1
13-) Mehmet Ali ŞAHAN (AR.159)
14-) Onur ÖZTÜRK (+1 Belki)
15-) Esteban Este (Sevil KIZILSU ARsevi ) :haydi:
16-) Alper Tura (coolistanbul) +1
17-) Gökhan Göçek (redromeo156) +2
18-) Ercan CANER (alfacan +1 olabilir)
19-) Aşkın Bozkaya (AşkınRance)
20-)Mehmet Kızıltuğ(GT+1)                                                                                           
21-) Burak Gumruk ( buraki )
22-) Tulu Feridun (tuluf)
2006 147 1.6 TS Distinctive
2013 Giulietta 1.4 MultiAir Distinctive

miracozdag

• Membro
« #59 : 25 Şubat 2014, 13:39:56 »
1-) Sercan KEKLİK
3-) Oğuz ÖZBEYLİ
4-) Kibitzer (Zafer A.)
5-) Kakirman
6-) Kutay UÇAR (iskoc)
8-) Murad
10-) Okan AKBAŞ +1
12-) Utku Aydın +1
15-) Esteban Este (Sevil KIZILSU ARsevi )
20-)Mehmet Kızıltuğ  (gt+1)                                                                                         
23-) Miraç Özdağ

wolkanku

• Membro
« #60 : 25 Şubat 2014, 13:45:41 »
arkadaşlar kayışdagı falan cok ters. Insanlar gelmez. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki listede ismi yazan arkadaşların yarısı kayışdagı dıye son gün işleri cıkar.

Daha merkezi olan Fenerbahçe ile kim iletişime geçebilir? Wolkan ilgilenme ihtimalin varmı? Daha merkezi olduğu için tercih edilebilir. Karşıdan gelicek arkadaşlar içinde bulunması kolay otoparkı kolay ve en önemlisi ekonomik olacaktır.

sercan, veloce volkan daha önce burayla görüşmesine rağmen orada dört dörtlük bir organizasyon gerçekleştiremedik açıkçası.bizim araçlar için yer ayırtılması konuşulduğu halde, 20 tane alfa gelince mırın kırın etmeye başladılar vs.....tarzları,üslupları pek benim muhattap olabileceğim tarz değil, ters düşeriz başlamadan biter :)

ben hiç kimseyle muhattap olmamak adına daha farklı bir şey olarak şunu da öneririm;

mekan;
özgürlük parkının yanı.

özgürlük parkının yanındaki otopark alanı; her türlü sığarız oraya.

genellikle araç başı sohbet dönüyor oturan pek olmuyor.
oturanları da göz önünde bulundurursak elinde katlanabilir bahçe sandalyesi olan getirse;
bende 2 tane var mesela;

toplam 7-8 tane oturacak sandalyemiz olsa yeterli.

bir kişi de kettle getirebilirse hatta elinde çakmaklıktan çalışan kettle'ı olan varsa getirirse, süper sohbet dönebilecek bir ortam oluşur.
'98 Honda Civic
'06 Alfa Romeo 156 1.6 TS
'07 Seat Leon
'99 Audi TT
'06 Alfa Romeo 159 1.9 Jtdm
'11 Opel İnsignia
'06 Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
'11 Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtdm SP2
08' Alfa Romeo 159 Jtdm Distinctive+

ar.159

• Membro
« #61 : 25 Şubat 2014, 14:10:24 »
buda benden olsun daha önce gidip mekan müdürü ile buluşma için konuşmuştum bizim araçlara özel yer ayırabileceğini ve  araçların olduğu kısma kokteyl tarzı maslar koyup üzerine kuruyemiş meyve tarzı servis yapabileceğini söylemişti.
http://www.meyyali.com.tr/rose-garden.html
34 AV 0020 COMING SOON!!
"Diğerleri otomobil satmak için yarışır, biz ise yarışmak için otomobil satarız."Enzo-Ferrari
"Ne zaman yolda bir Alfa Romeo görsem şapkamı çıkartıp onu selamlarım." Henry Ford

Sercan Keklik

• Membro
« #62 : 25 Şubat 2014, 14:15:50 »
buda benden olsun daha önce gidip mekan müdürü ile buluşma için konuşmuştum bizim araçlara özel yer ayırabileceğini ve  araçların olduğu kısma kokteyl tarzı maslar koyup üzerine kuruyemiş meyve tarzı servis yapabileceğini söylemişti.
http://www.meyyali.com.tr/rose-garden.html

görüşme ihtimalin varmı abi?

Rakam sorarsa 20 TL gibi bir rakam uygun olacaktır diye düşünüyorum kişi başı. Üstü için herkes adına konuşmam dogru olmaz.

Yani araba başında sohbet ediyoruz evet ama bence oturup yüzyüze rahat rahat konusmak daha mantıklı geliyor. Yinede cogunlugun fikrine açık güzel bir ara toplantı olsun isterim
145 1.4 TwinSpark
145 1.6 TwinSpark
147 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 2.0 TwinSpark
156 2.0 SeleSpeed
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
159 1.9 JTS
MiTo 1.6 JTDm
Giulietta 1.4 MultiAir
Giulietta 1.6 JTDm
Giulietta 1.6 JTDm
159 JTD Ti

Murad

• Membro
« #63 : 25 Şubat 2014, 14:20:28 »
Bende çay kahveyi kendimiz yapmak yerine bir mekanda olmasını tercih ediyorum. Zaten ilerde havalar düzelince bi mangal partisi düzenleriz :)
Yalnız bu hızla gidersek buluşma kalabalık olacağa benzer geniş bir otopark şart :)

ar.159

• Membro
« #64 : 25 Şubat 2014, 14:25:24 »
Hatırlarsan Eylül toplantısı sonrası bu mekanla ilgili senle konuşmuştuk cok erken oldugundan üstünde durmamistik
O sıra bir is icin gittiğimde yer cok hoşuma gitti müdürüne boyle bir organizasyon yapabilir miyiz diye sordum oda daha önce yaptığını anlattı sizin araçlara özel yer ayırırım ortaya kokteyl hazırlarım Restaurant kısmında size özel masalar ayırır açık büfe kahvaltı veririm cocuklara özel oyun alanı var falan diye uzun uzun anlatmıştı ama fiyat dediğinin en az 2 katına çıkar
Yalnız bunun hemen 50 mt altında sahin tepesi diye bur yer var manzaralı otoparkı otoparkın dibinde masalar yanında da kapalı alanı var orası uyguna çıkar hatta daha önce Honda ile vw de orda etkinlik yapmış lakin oranın olması icin bir havanın guzel olması lazım (bence Nisan yapalım malum Mart kapıdan baktirdi) 2 çocuklu aile icin cok uygun degil
https://tr.foursquare.com/v/şahin-tepesi/4df0945688775c5de12781e7
Burası olmalı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
34 AV 0020 COMING SOON!!
"Diğerleri otomobil satmak için yarışır, biz ise yarışmak için otomobil satarız."Enzo-Ferrari
"Ne zaman yolda bir Alfa Romeo görsem şapkamı çıkartıp onu selamlarım." Henry Ford

Kubilay

• Membro
« #65 : 25 Şubat 2014, 15:48:29 »
Buraya gidebilirsiniz arkadaşlar.

-Lokasyonu çok iyi.Köprüden çıktıktan sonra Nakkaştepe yönünde en fazla 5 dk sürer.Avrupa yakasından gelenlere de anadolu yakasındakilere de çok rahat ulaşımı var.
-Manzara, ortam güzel.
-Hafif tuzlu olduğundan dolayı servisi gayet iyiydi.Tuzlu dediğim çay 3.5-4 mü ne öyle bir şey.
-Otoparkı büyük.50+ araçlık yer vardır.
-Araçlar gözünüzün önünde duruyor.
-Gitmeyeli 3 ay filan oldu ama en son gittiğimde vale yoktu.Benim gibi vale sevmeyenler için ideal.

http://www.messt.com.tr/

Buradan resimlere filan bakabilirsiniz, yeterince hoş bir mekan bence.Hafta sonu bu mekanın full çekeceğini hesaba katmakta fayda var.

Sercan Keklik

• Membro
« #66 : 25 Şubat 2014, 18:06:40 »

Hatırlarsan Eylül toplantısı sonrası bu mekanla ilgili senle konuşmuştuk cok erken oldugundan üstünde durmamistik
O sıra bir is icin gittiğimde yer cok hoşuma gitti müdürüne boyle bir organizasyon yapabilir miyiz diye sordum oda daha önce yaptığını anlattı sizin araçlara özel yer ayırırım ortaya kokteyl hazırlarım Restaurant kısmında size özel masalar ayırır açık büfe kahvaltı veririm cocuklara özel oyun alanı var falan diye uzun uzun anlatmıştı ama fiyat dediğinin en az 2 katına çıkar
Yalnız bunun hemen 50 mt altında sahin tepesi diye bur yer var manzaralı otoparkı otoparkın dibinde masalar yanında da kapalı alanı var orası uyguna çıkar hatta daha önce Honda ile vw de orda etkinlik yapmış lakin oranın olması icin bir havanın guzel olması lazım (bence Nisan yapalım malum Mart kapıdan baktirdi) 2 çocuklu aile icin cok uygun degil
https://tr.foursquare.com/v/şahin-tepesi/4df0945688775c5de12781e7
Burası olmalı

Abi haziran icin buyuk bulusma alt yapisi oldugu icin mart uygundur diye dusunuyorum aramizi fazla acmayalim :) sen bi teklif al bakalim ona gore hareket edelimm
145 1.4 TwinSpark
145 1.6 TwinSpark
147 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 2.0 TwinSpark
156 2.0 SeleSpeed
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
159 1.9 JTS
MiTo 1.6 JTDm
Giulietta 1.4 MultiAir
Giulietta 1.6 JTDm
Giulietta 1.6 JTDm
159 JTD Ti

Fatihob

• Membro
« #67 : 26 Şubat 2014, 01:06:39 »
1-) Sercan KEKLİK
3-) Oğuz ÖZBEYLİ
4-) Kibitzer (Zafer A.)
5-) Kakirman
6-) Kutay UÇAR (iskoc)
8-) Murad
10-) Okan AKBAŞ +1
12-) Utku Aydın +1
23-) Miraç Özdağ
24-) Fatih Obuz (Fatihob)

Mekan olarakta Meter MC'i öneriyorum :D
..

Sercan Keklik

• Membro
« #68 : 26 Şubat 2014, 11:25:33 »
1-) Sercan KEKLİK
3-) Oğuz ÖZBEYLİ
4-) Kibitzer (Zafer A.)
5-) Kakirman
6-) Kutay UÇAR (iskoc)
8-) Murad
10-) Okan AKBAŞ +1
12-) Utku Aydın +1
23-) Miraç Özdağ
24-) Fatih Obuz (Fatihob)

Mekan olarakta Meter MC'i öneriyorum :D

nokta atışlarına hayranım müdürüm :)
145 1.4 TwinSpark
145 1.6 TwinSpark
147 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 2.0 TwinSpark
156 2.0 SeleSpeed
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
159 1.9 JTS
MiTo 1.6 JTDm
Giulietta 1.4 MultiAir
Giulietta 1.6 JTDm
Giulietta 1.6 JTDm
159 JTD Ti

FB10ur

• Membro
« #69 : 26 Şubat 2014, 23:43:46 »
https://tr.foursquare.com/v/modapark/51e29dc0498e10d883fec4e9

Otoparkları mevcut sanırım bizim katılım sayımız için yeterli olacaktır eğer karar verilmesi halinde konuşabilirim..

Sercan Keklik

• Membro
« #70 : 26 Şubat 2014, 23:47:35 »
https://tr.foursquare.com/v/modapark/51e29dc0498e10d883fec4e9

Otoparkları mevcut sanırım bizim katılım sayımız için yeterli olacaktır eğer karar verilmesi halinde konuşabilirim..

onur mekanı bılıyorum fakat hiç gitmedim. Otopark ı dedigin yer önünde dikdörtgen bir alan var orası mı? orası ise yeterli olacağını düşünüyorum zira mekanla konusup güzel bir kahvaltı için fiyat alıp otopark mevzununu konuşma ihtimalin varmı?
145 1.4 TwinSpark
145 1.6 TwinSpark
147 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 2.0 TwinSpark
156 2.0 SeleSpeed
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
159 1.9 JTS
MiTo 1.6 JTDm
Giulietta 1.4 MultiAir
Giulietta 1.6 JTDm
Giulietta 1.6 JTDm
159 JTD Ti

FB10ur

• Membro
« #71 : 26 Şubat 2014, 23:48:57 »
Yanında kardeşim eskiden teknelerin çekildiği yer biliyorsan eğer gidip konuşurum ayrıca otoparkın fotoğraflarını cekerım durum uzerıne konusuruz uygunsa

Sercan Keklik

• Membro
« #72 : 26 Şubat 2014, 23:51:53 »
Yanında kardeşim eskiden teknelerin çekildiği yer biliyorsan eğer gidip konuşurum ayrıca otoparkın fotoğraflarını cekerım durum uzerıne konusuruz uygunsa

evet yokus asagıya park edılıyor o halde anladıgım kadarıyla Moda terastan gördügüm kadarıyla tam açık alanın önüne eskıden araç koyuluyordu. Belki aynı yerden bahsedıyoruz zira resim olmayınca anlaşamıyorda olabiliriz :) sen bi konuşup fiyat alırsan ortalama 50 kişi olarak sevinirim üstad
145 1.4 TwinSpark
145 1.6 TwinSpark
147 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 2.0 TwinSpark
156 2.0 SeleSpeed
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
159 1.9 JTS
MiTo 1.6 JTDm
Giulietta 1.4 MultiAir
Giulietta 1.6 JTDm
Giulietta 1.6 JTDm
159 JTD Ti

FB10ur

• Membro
« #73 : 27 Şubat 2014, 01:26:57 »
Tabiki kardeşim konuşup netleştiririm fotoğraflarını paylaşırım otoparkın aynı zamanda bu arada bayadır seni göremiyorum nerelerdesin yahu :(

redromeo156

• Membro
« #74 : 27 Şubat 2014, 02:21:16 »
facebook sayfalarında özellıkle alfa romeo world de yaklasık 40 kısıyı etıketledık suan  6 7 arac daha gelecek gelecek kısıler özellıkle belırttık sercan keklık olarak ısımlerını bıldırcekler  :alfisti:
2004 1,6
2004 1,6
2004 1,6
2004 2,0 ss
gtv v 6

GoogleTagged