Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: 147 CD çalar çalışmıyor, ses sistemi çok kötü  (Okunma sayısı 438 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

novell35

• Membro
3 aylık Alfa 147 sahibiyim..teyp cd çalmıyor..cd error veriyor..bitek radyo var ama hoparlörler pek iyi değil..en ucuza nasıl halledebiliriz..bütçe şu aralar sıkıntı..herkese tşk ederim..hayırlı cumalar
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2016, 12:02:49 Gönderen: admin »
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

furkan_topay

• Membro
Ynt: 147 TEYP CD ÇALMIYOR,SES SİSTEMİ ÇOK KÖTÜ
« #1 : 22 Temmuz 2016, 11:19:42 »
3 aylık Alfa 147 sahibiyim..teyp cd çalmıyor..cd error veriyor..bitek radyo var ama hoparlörler pek iyi değil..en ucuza nasıl halledebiliriz..bütçe şu aralar sıkıntı..herkese tşk ederim..hayırlı cumalar
Orjinal cd çalın veya parçaları track olarak çekin çünkü mp3 olarak çekilenleri oynatmaz.
Hoparlörlere gelince bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur.
Alfa Romeo 147       2007 1.6TS  Blackline
Alfa Romeo 147       2008 1.6TS  Collezione
Alfa Romeo Giulietta 2011 1.4MA Distinctive SP2
Alfa Romeo Giulietta 2011 1.4MA Distinctive SP2
Alfa Romeo Giulietta 2011 1.4MA Distinctive
Alfa Romeo 147       2008 1.6TS  Distinctive
Alfa Romeo 147       2006 1.6TS  Blackline

vieri

• Membro
Cdleri düşük çekim hızında çekin ve çizilmemesine dikkat edin.Evet radyoda ses kalitesi hiç tatmin edici değil.Ama cd çaları çalıştırırsanız değişime gerek duymayabilirsiniz.Forumda bunla ilgili konular da mevcut.

Kaan

• Membro
147-156 ve GT teyplerindeki en önemli sorun. Gözündeki lens zamanla yıpranıyor ve cdleri okuyamaz hale geliyor. Cd çaları kullanmak istiyorsanız 50 kuruşluk adi cdleri kullanmayın. Tanesi 2 ile 5 TL arasında değişen yeniden yazılabilir cd-rw ler mevcut. Bu cdlerde teyp okumamazlık yapmıyor. Kısa vadede bu şekilde çözüm bulabilirsiniz. Hem de usb gibi kullanarak şarkıları sıkılınca silip yerine başka şarkı yazabilirsiniz. Uzun vadede ise orjinalliği hiç bozmadan 180 TL civarına usb changer alıp montajını kendiniz yapabilirsiniz. Ses kalitesi içinde bir adet amfi ile kapılara iki takım midbass takarsanız tatmin edici bir ses sisteminiz olur.
1 hayal
5 duyu
6.his

novell35

• Membro
naptıysam okumadı..en düşük hızda bile..

Gouki

• Amministratore
Söküp lensi temizlemeyi veya temizletmeyi deneyin.

Alfista35

• Membro
lens temizleme cdleri işe yarıyor mu acaba?
Alfa Romeo 156 1.6 TS Distinctive

novell35

• Membro
hiçbir işe yaramıyor..ben teyp söküp elle temizledim nafile..değişmesi gerek okuyucunun...ben bitürlü fırsat bulup gidemedim ilk fırsatta bi elektronikçiye uğrayacam

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal