Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Alfa 159 Bagaj Kilidi Açma 2008 Model - 2006 'ye uyar mı?  (Okunma sayısı 633 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre2blue

• Membro
Merhaba

2006 Model Alfa 159 kullanıcısıyım. Bagajı biliyorsunuz ki, ya içeriden yada anahtar ile açmamız mümkün. Sanırım 2008 model ve sonrasında bunu Logo'yu da kaldırarak yapabiliyoruz. Soracağım soru şu 2008 model logolar satılıyor. Bunu alıp sisteme bağlama şansımız  nedir ? Mekanik olarak yer var mı? Eletkriksel olarak tavan üst düğmesinden mi bağlanmalı yoksa direkt kendi kilidine bağlanabiliyor mu?
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

iceberg156

• Membro
Arkadaşlar merhaba, konuyu hortlatmış olayım. İlgili uygulamayı aramızda yapan var mıdır? Uygulanabiliyorsa sağdan soldan elektrik alma, uzunca kablo çekme, delme vs. gibi meşakkatli bir işlem midir?  :alfisti:

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Distinctive Plus Q-Tronic
Alfa Romeo 156 1.6 TS Distinctive

uniquel

• Membro
crown063 kullanıcı adlı üye bu uygulamayı yapmıştı kendi aracında.
aslında kendisi biraz detaylı bilgi iceren bi paylasım yaparsa güzel olur, cunku bende bagaj logosunu degisirken makyajlı tipi taktım ama baglantıları henuz yapmadım.

iceberg156

• Membro
crown063 kullanıcı adlı üye bu uygulamayı yapmıştı kendi aracında.
aslında kendisi biraz detaylı bilgi iceren bi paylasım yaparsa güzel olur, cunku bende bagaj logosunu degisirken makyajlı tipi taktım ama baglantıları henuz yapmadım.

Teşekkür ederim. Bagaj logosu direk uyuyor değil mi? En azından bağlamasak bile engel teşkil etmiyor?

uniquel

• Membro
Teşekkür ederim. Bagaj logosu direk uyuyor değil mi? En azından bağlamasak bile engel teşkil etmiyor?

Evet birebir uyuyor.

Erkay KAHYA

• Membro
Dugmeli logo sedanlarda uyuyor.
Sportvagon icin bilmiyorum. Ayni olmasi gerek.
Elektrikci calisir hale de getiriyor.
Dezavantaji arac calisirken kapilar kilitli dahi olsa bagaj acilabiliyor. Kirmizi isiklarda dururken dikkat.  :p
Bunu da modulle cozuyorlar.

iceberg156

• Membro
Dezavantaji arac calisirken kapilar kilitli dahi olsa bagaj acilabiliyor. Kirmizi isiklarda dururken dikkat.  :p
Bunu da modulle cozuyorlar.

evet, benim çekincem de bu. Bizim araçlarda şuan kafamız rahat. Kontrol her durumda içerideki düğme vasıtasıyla bizde. Modül ile çözümler vs. ekstra işlem ve iş yükü demek.

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal