Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Distance to service yazısı ve elektirik arızası yardım lütfenn  (Okunma sayısı 1826 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ibrahim38

• Membro
Sa herkese iyi forumlar  arkadaşlar dün başıma bi hadise geldi gece aracı stop etmiştim 5 dk sonra tekrar çalıştırdığımda elektirik kesmeye başladı ve çalışmadı araç bütün ışıkları kendi kendine yakıyor klimayı açıyor teyp in ışıkları durmadan yanıp yanıp sönüyor ekranda abs asr esp sistem failued hatası veriyor sonrada distance to service yazıyor marşa bastığın anda tık ediyo elektiriği kesiyor öyle kalıyor
Arıza ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim daha önce böyle bi durum yaşayan oldumu kutup başlarını söktüm biraz bekledim ama yine aynı hatalar...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Alfa Romeo 147 120 Hp AŞK 147

ArinFırat

• Membro
Sa herkese iyi forumlar  arkadaşlar dün başıma bi hadise geldi gece aracı stop etmiştim 5 dk sonra tekrar çalıştırdığımda elektirik kesmeye başladı ve çalışmadı araç bütün ışıkları kendi kendine yakıyor klimayı açıyor teyp in ışıkları durmadan yanıp yanıp sönüyor ekranda abs asr esp sistem failued hatası veriyor sonrada distance to service yazıyor marşa bastığın anda tık ediyo elektiriği kesiyor öyle kalıyor
Arıza ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim daha önce böyle bi durum yaşayan oldumu kutup başlarını söktüm biraz bekledim ama yine aynı hatalar...

akü veya şarj dinamosu..kesin bilgi
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

ibrahim38

• Membro
İnşallah tek dediğin gibi olsun ustam elektirik olunca açıkçası biraz tırstım. bende öyle düşündüm ilk bi aküyü deneyim diyorum

ArinFırat

• Membro
İnşallah tek dediğin gibi olsun ustam elektirik olunca açıkçası biraz tırstım. bende öyle düşündüm ilk bi aküyü deneyim diyorum
aynısını birebir yaşadığım için biliyorum.kesin akü,,stres olmanıza gerek yok..

ibrahim38

• Membro
Eyvallah çok Saol Kardeşim Valla rahatladım ne yalan söyleyim düşünüp duruyodum öyle acebalar vardı kafamda

ArinFırat

• Membro
Eyvallah çok Saol Kardeşim Valla rahatladım ne yalan söyleyim düşünüp duruyodum öyle acebalar vardı kafamda
başıma geldiği ilk an burnum bıyıklarım falan terlemişti,,lan lan noluyor araba gitti diye soğuk terler dökmüştüm elim ayağım titremişti..empati kurabiliyorum :)

Theillest

• Membro
Sıkıntı başka birşey se kesinlikle kayseride iseniz elektirigini oynatmayın kimse yapmam demiyor ama sonuçta arabayı daha da mahvediyorlar.Çok çok güvendiğiniz ustanıza baktırın.

Xperia Z3 cihazımdan gönderildi

ibrahim38

• Membro
başıma geldiği ilk an burnum bıyıklarım falan terlemişti,,lan lan noluyor araba gitti diye soğuk terler dökmüştüm elim ayağım titremişti..empati kurabiliyorum :)
haha :) bi an geceki halim geldi gözümün önüne Aynen kardeşim hayırlısıyla akşama dığru bi yaptırsaydım :)

ibrahim38

• Membro
Sıkıntı başka birşey se kesinlikle kayseride iseniz elektirigini oynatmayın kimse yapmam demiyor ama sonuçta arabayı daha da mahvediyorlar.Çok çok güvendiğiniz ustanıza baktırın.

Xperia Z3 cihazımdan gönderildi
Ahh Ahh daha arabamı kimseye bırakmadımki çok güvendiğim usta olsun. güvenemiyorum üstüne bide Alfa olunca hiç güvenemiyorum ustası yok burda benimde korkum o yönde zaten şimdi yaparım diye alıpda işin içinden çıkamazsa çok büyük sıkıntı
Varsa kayseride önerebileceğiniz bildiğiniz bi usta çok iyi olur direk yanına giderim :)

ibrahim38

• Membro
Arkadaşlar sorun çözüldü aküdenmiş yeni akü taktık düzeldi yalnız bi sıkıntı var araba km saymamaya başladı

ArinFırat

• Membro
Arkadaşlar sorun çözüldü aküdenmiş yeni akü taktık düzeldi yalnız bi sıkıntı var araba km saymamaya başladı

Hadi geçmiş olsun,gözün aydın.. sayacın atmaması ilginç ilk defa duyuyorum. ( kimisi ohh mis canına minnet bırak atmasın diyebilir :) )

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

ibrahim38

• Membro

Saol kardeşim Teşekkürler
Akü olduğunu öğrenince çok sevindim valla. Kö sorununu da hallettim şu an çok şükür bi sıkıntı yok
Aslında km yi düzeltmesemiydim

GoogleTagged