Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Giulietta klima sürücü tarafı sürekli sıcak üflüyor.  (Okunma sayısı 415 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur_1903e

• Membro
Giulietta sürücü tarafının sürekli sıcak üfleme sorunu İle ankara yetkili servis akota ile görüştüm.
1. Ben sorunun flap motorunda olduğunu düşünüyorum ve değişim yapılması gerektiğini düşünüyorum.
2. Servis ise kalorifer kutusunun komple değişmesi gerektiğini söylüyor, en kesin çözüm olduğu için.
Daha önce bu sorunu yaşayan varsa önerilerini sunarsa çok minnettar olurum.
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

ayredin1982

• Membro
bunla ilgili olarak bravolarin  klape kapaklarinda sorun oluyor ve sizinkiyle aynı sorunu yasayan kişiler vardı. ilgili foruma bi bakın cevabınızı bulacağınızı düşünüyorum.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugur_1903e

• Membro
Fiat ve lancia forumlarında hep kırılan bir parçadan bahsediliyor. Fiat için bu parça bulunabiliyor ama alfa da galiba bu parça için kalorifer kutusu komple değiştiriliyor. Ben Fiat için olan parçaları alıp öyle gideyim bari servise belki uyar.

ugur_1903e

• Membro
Bilgilendirme olsun sorunun kaynağı bulundu.
Bugün aracın ön göğsü komple söküldü ve sıkıntının kalorifer kutusunun içindeki plastik bir parçanın kırılması olduğu anlaşıldı,  buraya kadar sorun yok ancak bu parçanın kırılmasından dolay kalorifer kutusunun komple değişmesi gerektiği söylendi fiyat işçilik dahil 3000 civarı tutuyor. Ayrıca parça İtalya dan beklenecek burda yokmuş.
Pire için yorgan yakmak tam anlamıyla bu olsa gerek.

cAn16

• Membro
Geçmiş olsun , belki de çözüm gerçekten böyledir bilemiyorum ama servis işin içinde olunca kolaya kaçmış olabileceği aklıma geliyor hep. Umarım uygun bütçeli bir çözüm bulursunuz.
2008 Blackline 147 - 1.6 TS 120Hp
2014 Alfa Beyazı Giulietta 1.4 TB TCT 170Hp
2006 Jamara Black 156 1.6 TS Distinctive 120Hp

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal