Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: alfa romeo 156 çarpışma testi  (Okunma sayısı 651 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yasin78

• Ziyaretçi
alfa romeo 156 çarpışma testi
« : 22 Mayıs 2013, 22:35:44 »
alfistiler merhaba. aranıza yeni katıldım. şimdilik sadece siteye üyeyim. aslında tam anlamıyla aranızda değilim.  henüz alfam yok. en kısa sürede sahip olmayı düşünüyorum (156). fakat euro ncap'te 156'nın test verisi yok. youtube'da bazı videolara rastladım. www.youtube.com/watch?v=Pkk3pmfa4vU

sonuçları çok kötü gibi duruyor. üyelerden bu testlerle ilgili yorumlar gelirse sevinirim. şimdiden teşekkürler
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

Tolga033

• Membro
Ynt: alfa romeo 156 çarpışma testi
« #1 : 22 Mayıs 2013, 22:43:45 »
Sanırım buna benzer bir konu daha öncede tartışılmıştı yanlış hatırlamıyorsam ,teknik bilgisi olanlar illaki cevap yazacaktır. :alfisti:

dnr1

• Membro
« #3 : 22 Mayıs 2013, 23:25:02 »
Videolar bolumunde italyada diger markalarla,olan kafa kafaya kaza videolarinin linklerini yayinlamistim..kabin ici deforme olmayip gerekli korumayi yapmisti..sasede ise kirilma noktalari darbe emici ozellikte..sizi yaniltmasin..

dnr1

• Membro
« #4 : 22 Mayıs 2013, 23:32:45 »
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=g8oAfVFUlSA italyan jandarmasi ncap diye forumda arat..baya video linki yayinlamisim

fevkalbeser12

• Membro
« #5 : 22 Mayıs 2013, 23:50:29 »
Ben euroncap testlerine güvenmiyorum. Bence euroncap, tam bir parayı veren düdüğü çalar ortamı. Bana göre euroncap araba alırken kesinlikle kıstas değil.
Araba markalarından bir insan yaratmak istesek toyota beyni, aston martin yüzü, cadillac karnı ve alfa romeo bu insanın kalbi ve ruhu olur...
                         jeremy clarkson

156_meraklısı

• Ziyaretçi
« #6 : 31 Mayıs 2013, 22:33:34 »
slm arkadaslar bende 156 merakı başladı arabayı düzgün kullanırsan hızını dikkatli ve kontrollu bir şekilde yaparsan hayatta kalma riskin daha fazla olur ben hiç alfa kullanmadım ama kısmetse 156 ts distinctive merakım var uygun zaman  ve fiyat arastırıyorum alıcam fazla surat iyi değildir.98 megane 1.6 rte vardı 220 kadran vardı 210 u gördüm zorlanmadan ve sadece benzinliydi tup yoktu takıtı sen düşün bence gayet az yakıyordu  ilk arabamdı şimdi sıra alfa romeo 156 alma zamanı konfor rahatlık sürüş keyfı ve tutkusu tüm gözler üzerinde inanılmaz bir duygu :) tavsiye ederım ben
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal