Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Aranıza Yeni Katıldım - Bursa 2006 Model Siyah 156  (Okunma sayısı 346 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atesvesugibi

• Membro
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Başlıktan da anlaşılacağı üzere 2006 model 1.6 TS siyah bir 156 aldım. Aracı İstanbul'dan aldım. Şuan araçtan memnunum. Biraz bakım yaptırdım araca. Bir kaç eksiği daha var. Onları da tamamlayınca çiçek gibi olacak inşallah. Bursa da oturuyorum. Alfa dan anlayan sağlam usta var mı acaba? Araçla ilgili bana öneriniz var mı?
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

blueoyester

• Membro
hoşgeldiniz kazasız belasız sürüşler
you are my desire alfa romeo
http://i.hizliresim.com/EY2mWA.jpg

Incablue

• Membro
Hoşgeldiniz :alfisti: Hem burada aratın hem de facebook üzerindeki bursa sayfalarını takip edip ustalara ulaşabilirsiniz. Bursa'da bir kaç usta var, ulaşırsınız. Bir de burada aracınızın fotoğraflarını görüp, sizi daha yakından tanımak isterler, aklınızda olsun.

Adza

• Membro
Hoşgeldiniz hayırlı olsun öncelikle.
Sağlam Usta kriteriniz Zeki usta gibiyse boşuna aramayın :) Ama hepimizin gittiği birtakım yerler var.
Osmangazi' de Recep Numan Usta
K. Sanayide Nazkar
Ben de Nilüfer Birmot'a gidiyorum.

atesvesugibi

• Membro
Teşekkürler arkadaşlar. Aracın resimlerinizde en kısa sürede çekip paylaşırım. Bende araca Maslak Alfamilano da expertiz yaptırdım ve birkaç bakımını orada yaptırdım. Yılmaz Usta ilgi konusunda iyi. İşi de iyi gibi geldi. Eğer Bursa da düzgün bir usta bulamazsam bende İstanbul'a gitmek zorunda kalıcam. Yeter ki düzgün bakılsın. Sorun sıkıntı çıkarmasın. En büyük isteğim o araçtan.

FB10ur

• Membro
Hoşgeldiniz kazasız belasız keyifli sürüşler..

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal