Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: AROC ile ilgili talepler ve şikayetler  (Okunma sayısı 8972 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ar.159

• Membro
Ynt: AROC ile ilgili talepler ve şikayetler
« #275 : 11 Temmuz 2013, 02:07:04 »
arkadaşlar hortlatıyorum kusura bakmayın ama aroc-tr çalışmıyor kart başvurusunu nerden yapabiliriz ve artık aroc yok mu yani baştan sonu okudum konuyu yeniden yapılanıyor oluyor v.s derken kökten çözüm bulup ortadan yok mu oldular?
34 AV 0020 COMING SOON!!
"Diğerleri otomobil satmak için yarışır, biz ise yarışmak için otomobil satarız."Enzo-Ferrari
"Ne zaman yolda bir Alfa Romeo görsem şapkamı çıkartıp onu selamlarım." Henry Ford

egeozal1

• Ziyaretçi
« #276 : 11 Temmuz 2013, 02:13:44 »
Zannediyorsam sitede çalışma var. Yarın bir kere daha kontrol edin. Genelde bu saatlerde siteye çok kişi girmez diye bu saatlere bakım çalışması koyarlar. :)
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

Gouki

• Amministratore
« #277 : 11 Temmuz 2013, 03:42:03 »
Aroc basvurunuzu yetkili saticilardan yapabilirsiniz. Kartiniz adresinize geliyor.

X515e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Veloce

• Ziyaretçi
« #278 : 11 Temmuz 2013, 07:07:25 »
arkadaşlar hortlatıyorum kusura bakmayın ama aroc-tr çalışmıyor kart başvurusunu nerden yapabiliriz ve artık aroc yok mu yani baştan sonu okudum konuyu yeniden yapılanıyor oluyor v.s derken kökten çözüm bulup ortadan yok mu oldular?

Benim eski kartımın süresi 2010'da bitmişti... Gerçi ön yüzdeki numaralarla işlem yapabiliyorduk yine de... Kart çok şık bir karttı ve şimdi çok kötü bir görünüme kavuşmuş öncelikle bunu belirteyim... Kart artık "PARO" kart özelliğine sahip, çirkin dizaynlı ve eski prestijli görüntüsünden uzak olsa da, özelliklerinde bir eksilme yok.

Temin etmek isteyenler, 444 1910 numaralı telefon ile ya da PARO ile iletişime geçerek kartlarını edinebilirler. Benim kartım "Competizione" üye olmama rağmen kepaze bir şekilde yaklaşık 5 ayda, ayda bir yaptığım hatırlatma ve zorlamalarla en sonunda beni delirttikten sonra ancak bu hafta gelebildi. Belki benim şanssızlığımdır (umarım).
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal