Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Jeremy Clarkson!!!!!  (Okunma sayısı 846 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« : 12 Eylül 2005, 02:52:12 »

The British know how to innovate. The Japanese know how to copy us. The

Germans know how to build stuff. The Americans don't know anything but

have lovely teeth, and the Koreans are learning fast. Only the Italians

know how to make a car which make you smile.

Jeremy Clarkson

« Son Düzenleme: 11 Ekim 2005, 17:32:05 Gönderen: n/a »
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

n/a

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #1 : 12 Eylül 2005, 09:17:15 »

Bu adamin boyle birsey soyledigine inanmiyorum,Kendisi hayatimda gordugum en radikal milliyetcilerden birisi.Bir ingiliz fanatigi, Her firsatta Aston martini ovup Ferrariyi rakip bile kabul etmeyen yerden yere vuran,Maseratiye sadece gorunus var gerisi hikaye igrenc yorumunu yapan.Hatta bu yorumu yaptigi sirada programda diger test suruslerini yapan arkadasi bile kinadi,Ona ragmen dominantligini kullanarak adami susturdu. 147 gta testinde bu arabayi almak icin deli olmak gerektigini kesinlikle bir yerlerinin bozulacagini , 5 para etmeyen bir araba oldugunu.Ingiliz araclari haricinde hicbir arabada karakter olmadigini vurgulayan,aptal sahsiyetli fanatik milliyetci.Kendisinden nefret ediyorum,cunku

o igrenc ingiliz aksaniyla kici kalkik bicimde konusuyor

Alfalara her firsatta *** atiyor

Italyan arabalarina her firsatta (ferrari dahil) *** atiyor

Dunyanin en guzel arabalarini kullaniyor

Gobekli

Koca kafali

Kivircik sacli :)))

« Son Düzenleme: 12 Eylül 2005, 09:17:15 Gönderen: n/a »

Burak

• Membro
Jeremy Clarkson!!!!!
« #2 : 12 Eylül 2005, 10:46:23 »
 adam hakkında fazla bir bilgim yok fakat çok ukela biri olduğu kesin  :)

saçları da çok kötü değil mi berkcim
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2005, 10:46:23 Gönderen: definitive »
1997 Gtv V6 TB

Onur

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #3 : 12 Eylül 2005, 12:36:05 »
bende bu lafını Luksemburg un Alfa forumlarından bir tanesinde ana sayfalarında buldum inanamadım
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2005, 12:36:05 Gönderen: Onur »

freyzer

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #4 : 13 Eylül 2005, 10:04:31 »

Adam ukala biraz gerçekten, ama ;

147GTA

147GTA Autodelta 3.7

166

testlerini izledim. Üçünde de arabaları yere göğe sığdıramadı. Şahsen benim çok hoşuma gitti. GTA için deli olmak lazım diyor gerçekten ama kendi tercihinin de GTA'dan yana olacağını söylemeden geçemiyor örneğin vs vs....

« Son Düzenleme: 13 Eylül 2005, 10:04:31 Gönderen: freyzer »

n/a

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #5 : 13 Eylül 2005, 14:40:10 »

quote:

freyzer wrote:

Adam ukala biraz gerçekten, ama ;

147GTA

147GTA Autodelta 3.7

166

testlerini izledim. Üçünde de arabaları yere göğe sığdıramadı. Şahsen benim çok hoşuma gitti. GTA için deli olmak lazım diyor gerçekten ama kendi tercihinin de GTA'dan yana olacağını söylemeden geçemiyor örneğin vs vs....

Evet bunu bende izmiştim.. Hatta alfa gt için "bu arabayı almak saçmalık ama kesinlikle satın alırdım" gibi bişiler söylediğini hatırlıyorum..

Ferrari konusundada bir yanlışınız olmasın ? Ferrariyi seven biri olarak tanırdım ben kendisini : )

Bulduğum bazı ilginç denemelerine örnekler ;

"jeremy clarkson' ın yaptıklarından bir iki örnek vermek gerekirse, toyota hilux'u öldürmeye çalışmak (duvarlara çarpmak, üzerine karavan atmak, yüksekten betona çakmak, denize sokup dalgaların arasında kaybolmasını seyretmek, yakmak, bina duvarı yıkma sarkacı ile vurmak, dinamit ile çökertilen binada bırakmak) ilginçtir hilux bunların hepsinin sonunda hala çalışır durumdaydı ?!

aston martin db9'ı tren ile yarıştırmak ve hangisi ingiltere top gear stüdyosundan fransa'ya cafe de paris'ye daha önce varacak diye denemek

benzer bir yarışı uçak karşısında yapmak

lotus elise ile apache helikopterin füze kilitleme sisteminden kaçmaya çalışmak

programın özel pistinde limitlerini zorlayarak süper arabaları test etmek " (Kaynak : ekşisozluk)

Genede renkli bir kişilik kendisi : )

« Son Düzenleme: 13 Eylül 2005, 14:40:10 Gönderen: n/a »

n/a

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #6 : 15 Eylül 2005, 16:22:44 »

Arkadaslar 147 gta testini 916746141614 kere izledim ve 147 gta almayacagini kesinlikle vurguluyor,teste rakipleri arasinda bulunan golfu almanin mantikli oldugunu soyluyor.Ve acaip *** atiyor bence sesini acip sozlerini bir kez daha dinleyin .Alfa gt testini izlemedim ne diyor yorum yapamiyorum .Ama cok antipatik bi tip bence. Neyse bu adam goreceginiz en radikal milliyetcilerden.Bu tipte aptallari fethiye sokaklarinda bolca gorebilirsiniz. ingiliz dallamasi diyorum.

« Son Düzenleme: 15 Eylül 2005, 16:22:44 Gönderen: n/a »

n/a

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #7 : 07 Ekim 2005, 23:55:39 »

... Bu tipte aptallari fethiye sokaklarinda bolca gorebilirsiniz. ingiliz dallamasi diyorum....

Bana da bu cümle çok milliyetçi geldi. Adamların tarzı farklı olabilir, sonuçta bambaşka bir ülke. Ama aptal denmesi falan, hoşuma gitmedi doğrusu.

Sözkonusu testi tabii ki ben de izledim. Adam, ne hissediyorsa onu söylüyor. Aslında, bence ekranların en renkli, ve en 'sürücü endeksli' otomobil programı, TopGear. Ve Jeremy Abi'nin de bunda çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Milliyetçilik mi? Yapmayın :)

GTA için, gösterimin sonunda söylediği 'bu otomobili almak için deli olmak lazım. ve evet, ben olsam düşünmeden GTA alırdım' sözleri de, çarpıcı.

Hadi diyelim, adam GTA'yı beğenmedi, bu bile millitetçi olduğu anlamına gelmez ki. :) GTA, Jeremy'nin 'ti'ye aldığı' ne ilk, ne de son model. Crossfire'i 'kaka yapan bir köpeğe' benzettiği programı, herkes izlemeli bence :)

Bilmiyorum, samimi olarak çok beğendiğim bir 'aktör' kendisi :D

« Son Düzenleme: 07 Ekim 2005, 23:55:39 Gönderen: n/a »

Onur

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #8 : 07 Ekim 2005, 23:58:53 »
bencede milliyetçi biri. jaguar rover aston martin gibi ingiliz araçlarını ne zaman diger bir avrupalı veya amerikalı rakibiyle karşılaştırsa yerlere göklere sıgdıramıyor digerlerini aşalıyor..
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2005, 23:58:53 Gönderen: Onur »

n/a

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #9 : 08 Ekim 2005, 18:41:48 »
Alfa harici Jaguar hayranıyımdır kendim : ) O arabada aşağılancak bir şeyde göremem şahsen : ) Sanırım Alfadan sonrada alacağım araba Jaguardır, geçmişinden gelmişine mükemmel arabalar üretirler..
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2005, 18:41:48 Gönderen: n/a »

master

• Editore
Jeremy Clarkson!!!!!
« #10 : 08 Ekim 2005, 22:07:47 »
Bir XKR kokusu alıyorum sanki :)
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2005, 22:07:47 Gönderen: master »
Mülayim biriyim.

2001 156 2.0 TS Executive
1997 GTV V6 Turbo
2007 159 1.9 JTDm Distinctive Plus
2008 GT 1.9 JTDm Q2
2007 Spider 2.2 JTS

n/a

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #11 : 08 Ekim 2005, 22:12:58 »

: ) hiçbişi kokusu alma öndercim..  Alfa kadar belki daha karakteristik bir arabadır jag.. Karakteri olan saygı duyduğum bir marka sadece : )

« Son Düzenleme: 08 Ekim 2005, 22:12:58 Gönderen: n/a »

n/a

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #12 : 08 Ekim 2005, 22:31:11 »

Jag'ın tek sorunu ithalatçısı. Eğer, mesela borusan bu otomobili ithal ediyor olsa, Jag'ın yeri çok farklı olurdu.

Geçtiğimiz yıllardan Auto Show fuarlarından birinde, Ortaklar otomotiv, Jaguar standında ARAPÇA katalog vermişti bana. İnsaf bre; Türkçe katalog basacak paranız yoksa, hiç değilse İngilizcesini getirin.

« Son Düzenleme: 08 Ekim 2005, 22:31:11 Gönderen: n/a »

n/a

• Ziyaretçi
Jeremy Clarkson!!!!!
« #13 : 11 Ekim 2005, 17:32:05 »

Dantelk milliyetcilik hepimizde oldugu kadardir bende.Asla asiri olmadim hicbirseyin asirisini sevmem.ATATURKCULUK HARIC. ATATURK VE ILKELERI ICIN CANIM FEDA.

Neyse konu dagilmasin.Fethiyeye gitmedigin belli.Ya da turizm sektoruyle bir ilgin olmadigi.Ulkemize gelen ingilizlerin %70'i kendi ulkelerinde kalitesiz vasifsiz insanlar.Bu insanlarin sokaklarda yaptiklari hareketleri gozlemlesen ne dedigimi anlarsin.Burnu kalkik ingiliz aristokrasisinden nefret ederim Bu dogru.Ingiliz mentalitesini sevmem bu dogru .Neyse bu konu cok dagilacak hissettim ama cvp veremeden edemedim.Jeremy i bence kesinlikle iyi takip etmemissin yada ingilizcen cok zayif. :) Bu adam tam anlamiyla radikal bir milliyetci.Her ne kosulda olursa olsun ingiliz hayrani.Programlari dikkatli izle.Ne derece taraf tuttugunu anlayacaksin

« Son Düzenleme: 11 Ekim 2005, 17:32:05 Gönderen: n/a »

GoogleTagged