Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Rakamlarla İl İl Alfa Romeo...  (Okunma sayısı 8133 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alifisti

• Membro
Ynt: Rakamlarla İl İl Alfa Romeo...
« #150 : 21 Ocak 2016, 20:26:26 »
Selam herkese, ismim Ali aranıza ankaradan katılan naçizane bir alfisti adayıyım. Çok uzun yıllardan beri hayalini kurduğum aşkıma sahibim artık evet bir o bir 159 üstelik de tam istediğim gibi füme denk geldi. İlk sahibi de bir alfisti öğrendiğim kadarıyla Sayın Vahit Tekin. İki gündür ağzım kulaklarımda geziyorum. Üstüne kar geliyor diye canım sıkılıyor filan. Kendisi ilk otomobilim olur. Forumda bayağı bi dolandım ancak kendimi tanıtacak çayla bir. Yer bulamadım affınıza sığınıyorum. İyi akşamlar
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

muğlalı

• Membro
« #151 : 21 Ocak 2016, 20:34:43 »
Selam herkese, ismim Ali aranıza ankaradan katılan naçizane bir alfisti adayıyım. Çok uzun yıllardan beri hayalini kurduğum aşkıma sahibim artık evet bir o bir 159 üstelik de tam istediğim gibi füme denk geldi. İlk sahibi de bir alfisti öğrendiğim kadarıyla Sayın Vahit Tekin. İki gündür ağzım kulaklarımda geziyorum. Üstüne kar geliyor diye canım sıkılıyor filan. Kendisi ilk otomobilim olur. Forumda bayağı bi dolandım ancak kendimi tanıtacak çayla bir. Yer bulamadım affınıza sığınıyorum. İyi akşamlar
Hoşgeldiniz yeni üye yada üyelerimiz ve alfa romeoları bölümünden kendinizi tanıtabilirsiniz aracınızı biliyorum tr deki  30-40 adet kalmış temiz 159lar dan bir tanesi arkadaşıma alacaktık ancak o gün siz kapora vermişsiniz kısmet sizeymiş Vahit beye bir teşekür edin araca çok iyi bakıyordu. :)

TRSemih

• Membro
« #152 : 21 Ocak 2016, 22:45:24 »
İlk otomobile 159 la merhaba demek oldukça keyifli olsa gerek =)
Hayırlı uğurlu olsun.
159 '06 1.9 JTDM (2016-...)
156 '05 1.6 TS (2012-19)
156 '98 2.0 TS (2014-15)

Alifisti

• Membro
« #153 : 22 Ocak 2016, 09:39:32 »
Ya güne bu mesajlarla uyanmak ne güzel. Kısmet diyelim bu arada Vahit Bey, arabaya gerçekten çok iyi bakmış ulaşabilsem teşekkür etmek isterim computeste girdik adamlar şaşırdı araba 156 beygir üretiyor alt takım yeni gibi koltuklar tertemiz kimse 10 yaşında demez. Bu arada ben de honda plaza bora da satış danışmanı olarak çalışıyorum aynı zamanda öğrenciyim yardımcı olabileceğim bir konu olursa beklerim

coolistanbul

• Membro
« #154 : 22 Ekim 2017, 23:01:01 »
Türkiye'ye ithal edilen toplam GT sayısını öğrenebilir miyiz ?

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk 3 değil 4 harftir => ALFA
1997 1.6 Boxer 145 Rosso
2003 1.6 TS 156 J
1999 2.0 TS GTV Gümüş Gri
2006 2.0 SS GT

krm1983

• Membro
« #155 : 23 Ekim 2017, 08:23:27 »
Ya güne bu mesajlarla uyanmak ne güzel. Kısmet diyelim bu arada Vahit Bey, arabaya gerçekten çok iyi bakmış ulaşabilsem teşekkür etmek isterim computeste girdik adamlar şaşırdı araba 156 beygir üretiyor alt takım yeni gibi koltuklar tertemiz kimse 10 yaşında demez. Bu arada ben de honda plaza bora da satış danışmanı olarak çalışıyorum aynı zamanda öğrenciyim yardımcı olabileceğim bir konu olursa beklerim

Hakan bey’e selamlarımı iletin :)

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Siamo fatti della stessa materia di cui sono fatti i sogni.

GoogleTagged

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal