Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: "Tüm Sınıfların En İyi Markaları" Oylamasının Üç Kategorisinde Lider Alfa Romeo  (Okunma sayısı 552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

admin

  • Amministratore
  • İleti: 5.807
    • Çevrimdışı


AUTO BILD'in 60.000'den fazla okuyucusu, Alfa Romeo'nun tasarımını üç ayrı kategorinin kazananı olarak seçti. Alfa Romeo, dergi tarafından düzenlenen ve satın alma kararındaki kişileri hedefleyen "2021 Tüm Sınıflarda En İyi Markalar" oylamasında "Kompakt Otomobil", "Orta Sınıf Otomobil" ve "Orta Sınıf SUV" kategorilerinin lider koltuğunda yer alıyor.

Alfa Romeo'nun tarzı, AUTO BILD okuyucuları tarafından oldukça beğenildi. "Tüm Sınıflarda En İyi Markalar" oylamasında, Alfa Romeo üç kategoride en güzel tasarıma sahip marka olarak seçildi. Kompakt sınıfta Alfa Romeo Giulietta, orta sınıfta Alfa Romeo Giulia'nın başarılı olduğu oylamada Alfa Romeo'nun Stelvio modeli ise temsil edildiği "Orta SUV" kategorisinde liderlik koltuğunda yer alıyor. Alfa Romeo Giulia ve Alfa Romeo Stelvio, AUTO BILD tarafından düzenlenen oylamalarda üst üste beşinci kez yer aldıkları sınıflardaki zaferlerini kutladılar.
:alfisti:

Lütfen forumda arama yapmadan yeni konu başlatmayın.

 

GoogleTaggedSimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal