Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Alfisti Turkey Barınak Yardımı  (Okunma sayısı 365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agucba

• Amministratore
Alfisti Turkey Barınak Yardımı
« : 03 Mart 2013, 07:58:47 »

Alfistiturkey ailesi olarak, araçlarımızı düşündüğümüz gibi, kış aylarında soğuk ve açlıkla mücadele eden dostlarımızı da düşünerek bir barınak yardımı organizasyonu gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

Kış soğuklarının etkisini gösterdiği şu günlerde, soğukların da en az 1-2 ay daha süreceğini düşünerek, amacımız kısa bir süre içerisinde belli miktarda bir parayı toplayabilmek. Katılmak isterseniz, gönlünüzden ne koparsa, belirleyeceğimiz hesap numarasına gönderi yapabilirsiniz. Yardım için gönderi yapan herkesin adını ve tutarını da burada belirteceğiz. Belirleyeceğimiz sonra katılım tarihinde, yine toplanan toplam tutarı burada açıklayacağız.

Toplanacak olan meblağı, iki şekilde dağıtmayı düşünüyoruz.

1. Toplanan tutarın belirli bir kısmı ile http://www.haytapshop.com/ üzerinden yapacağımız yardım. Yapılan yardımın nereye yapıldığının güvencesi olarak alacağımız belgeyi buraya ekleyeceğiz.

2. Yine toplanan tutarın diğer kısmı ile alınacak olan mama, kulübe, vs gibi erzakı ile belirleyeceğimiz bir toplanma gününde, Alfa Romeo konvoyu yaparak belirleyeceğimiz yere götürebileceğiz.

Bu yardımı Alfisti Turkey Facebook sayfamız üzerinden daha geniş kitlelere duyurmayı da düşünüyoruz.

Yapılacak olan yardımlar elbette belgelenercek.

Gittiğimiz yerde tüm bunlar fotoğraflanır, gerekirse basın, facebook vb. ile yayınlanır. Şu anda çok güncel olan bu konuda, hem sosyal dayanışma örneği sergilemiş olur, bizim de çorbada tuzumuz olur.

Başlatacağımız bu kampanyanın ileride daha farklı kampanyalara ön ayak olmasını umut ediyoruz. Böylece daha farklı ihtiyaç sahiplerine ulaşarak, elimizden geldiğince yardım eli uzatmış oluruz. Diğer kampanyaların ne olacağına, bu kampanyamızdaki başarı durumumuza ve önerilere göre değerlendiririz.

Kampanyanın fikir babası olan Volkan'a (wolkanku) buradan ayrıca bir teşekkür göndermek istiyoruz.

BARINAK YARDIMI HESAP NUMARASI:
Banka: Garanti Bankası
Şube Adı: İMES
Şube Kodu: 434
Hesap Adı: SERKAN ÇIKIŞ
Hesap No: 6643730
IBAN: TR97 0006 2000 4340 0006 6437 30

Havale/EFT yaparken, herhangi bir karışıklık meydana gelmemesi için mutlaka AD-SOYAD-ALFİSTİ TURKEY ÜYELİK ADI BELİRTİLMELİDİR.

*** PARA YARDIMI YAPMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN, GÖNDERİM YAPTIKTAN BANA ÖZEL MESAJ İLE BİLGİ VERMELERİNİ RİCA EDERİM.
ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2013, 08:15:35 Gönderen: agucba »

///////////////

agucba

• Amministratore
Ynt: Alfisti Turkey Barınak Yardımı
« #1 : 08 Mart 2013, 17:43:56 »
BUGÜN İTİBARI İLE "ALFİSTİ TURKEY BARINAK YARDIMI" İÇİN AÇMIŞ OLDUĞUM HESABI KAPATMIŞ BULUNUYORUM. BU SEBEPLE ARTIK HAVALE/EFT/K. K. İŞLEM YAPMAMANIZI, BİLGİ VERMİŞ OLDUĞUNUZ KİŞİLERE DE BU BİLGİYİ İLETMENİZİ RİCA EDERİM.

Bu vesile ile konuya ilgi gösteren, maddi manevi her türlü desteği veren herkese kendi adıma, Alfisti Turkey adına teşekkür ederim.

Umarım, Volkan'ın önayak olması ve çabası ile karınca kararınca bir yararımız dokunmuştur.

///////////////