Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Özel Servis Beğeni ve Eleştirilerimiz  (Okunma sayısı 49204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre26

• Ziyaretçi
Ynt: Özel Servis Beğeni ve Eleştirilerimiz
« #150 : 25 Mart 2014, 10:12:41 »
Arkadaşlar yalovada ikamet etmem nedenıyle bursa da önerebileceğiniz bir özel servis varmı 60.000 bakımı yaptıracağım.Saygılar..
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

wolkanku

• Membro
« #151 : 25 Mart 2014, 10:28:09 »
Carium'da Onur usta benim arabada arkadan gelen sesleri şak diye bulmuştu. Nasıl yaptı nasıl aklına geldi bilmiyorum ama yukarıdaki bir mesajda gördüm, demek ki bu işlerde ustaymış :)

Sağ arkadan böyle sanki amortisör patlamış gibi tıkırtılar geliyordu, benzin depo borusu vs. oralardaki aksamları sıkılaştırdık bağladık ettik, tabi bulamamışız meğer...

Onur ustaya götürdüm, ya dedim şuna bi bakıver, biz başkalarıyla zamanında böyle yaptık ettik, geçti arkaya oturdu, bir süre gittik, ya dedi arka yürüyen aksam sanki dağılmış gibi dedi, valla dedim amortisör mü değişmek gerekiyor ne gerekiyorsa yapalım sıkıldım artık çıldırıcam dedim...

Düşündü düşündü yav dedi düzgün kullanıyorsun, çukurdan vs'den böyle kolay dağılmaz, başka bişey bu dedi... Durdu durdu, dükkana geri dönerken "girsene şu egzozcuya" dedi, girdik, arabanın altına girdi, bu ses mi dedi bişeyleri salladı. Evet dedim bu, ne oldu...

Fren kaliperini tuttu, balatayla arasında 1mm kadar boşluk var, tık tık tık çok hafif oynuyor, o ses de olduğu gibi içeri geliyormuş. Araya çift taraflı bant attı 2 tane. 159'da bu oynamasın diye özel aparat var, bunlarda koymamışlar dedi.

Baya sevinmiştim, halen de o şekilde devam ediyorum. Helal demiştim.

Onur ustanın ikinci güzelliği ise, karbonat ve japon yapıştırıcısı ile motor kapağının kopan kulakçığını beton gibi yapıştırması sayesinde oldu. Orada da güzel bi çalışma ile kapağın ayağını tamir etti ve tekrar taktık, artık ne zırıltı ne tıkırtı var :) Seviyormuş öyle işleri. Başka tıkırtıları da kendisine götüreceğim ileride :D

haha Onur Abi ya :)
standart bakım işlerini sevmez, ama mükemmel yapar o ayrı..onun sevdiği şeyler, kimsenin sevmediği,antin kuntin kırık tuş olsun, garip sesler olsun..bunları çözmeye bayılır, çözünce mest olur. abuk subuk paralar konuşmaz gayet makul çözer işleri.
Geçen cumartesi hiç işim olmadığı halde muhabbete gittim, muhabbeti de iyidir, gözlemleri çok yerinde ve esprilidir.
Bugüne kadar hiç bir işlemde ikinci kez gidip, ya şurası da olmamış ,eksik kalmış diyip 2. kez gitmedim..benim için de önemli olan budur.
'98 Honda Civic
'06 Alfa Romeo 156 1.6 TS
'07 Seat Leon
'99 Audi TT
'06 Alfa Romeo 159 1.9 Jtdm
'11 Opel İnsignia
'06 Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
'11 Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtdm SP2
08' Alfa Romeo 159 Jtdm Distinctive+

ar.159

• Membro
« #152 : 25 Mart 2014, 11:29:01 »
Onur abiyi ozaman italyaya fabrikaya göndermek lazım Alfanın tıkırtılarını kökten çözmesin için
harbi harbi merak ettim
para yapmayacak işlerle uğraştığına göre gerçekten iyi bir usta olmalı
34 AV 0020 COMING SOON!!
"Diğerleri otomobil satmak için yarışır, biz ise yarışmak için otomobil satarız."Enzo-Ferrari
"Ne zaman yolda bir Alfa Romeo görsem şapkamı çıkartıp onu selamlarım." Henry Ford

Bandırmalı

• Membro
« #153 : 05 Nisan 2014, 20:46:49 »
Merhabalar,
Bu gün lastik değişimi sonrası sadece hal hatır sormak için  Carrium a uğradım.
Daha aracı stop ederken Onur usta araçta ses var kaputu aç diyerek karşıladı.
Klima kompresörü rulmanından ince bir ses çıktığını tespit ederek gerekli müdahaleyi yaptılar sağ olsunlar.
Buradan tekrar kendilerine teşekkür ederim.
Gerçekten USTA.  :serefe:  :alkis:  :alkis:  :nazar:  :alfisti:

csumer

• Membro
« #154 : 16 Nisan 2014, 19:46:26 »
Bugün yaşadığım olayı anlatiyim size. Giulietta sahibiyim. Maslak Oto Sanayiideki Milano Alfa'daydım bugün. Araç kapısından gelen sesler için ve farlara sarı ampullerin yerine beyaz ampül taktırmak için gittim. Artık iş yoğunluğundan mıdır nedir pek bi ilgisizlik vardı. Saat 4 e doğru gittiğimden dedim herkes yorgundur ondan böyledir. Kapıdan gelen sesin normal olduğu söylendi. Neyse anlatmak istediğim de kapı sesi değil zaten

16.15 te beyaz farların takılması işlemine başlandı. Tam 1 saat takılamadı o ampül. Bi usta öbürüne yönlendiriyor, öbürü geliyor yarım saat uğraşıyor yapamıyor kaporta bölümüne yolluyor. 17.00 de de nişanlım çıkacak işyerinden onu alıcam acelem var hani. Bitmedi  *** 17.15 e kadar bir ampul takılamadı. En son 17.15'te " sizi kaporta bölümüne yolluycam, tamponu söküp öyle takacaklar" denilince tepemin tası attı artık, kimseye bişey demeden arabamı aldım çıktım, bişey diyecek olsam ağır konuşacaktım çünkü.  Ampüller sökük şekilde bastım çıktım, Bahçelievler'de daha önce Sciroccoma ampul aldığım biyer vardı. Yol üstünde diye uğradım 16-17 yaşındaki bir çalışan 5 dakika sürmeden ampullerin ikisini de söküp beyazları taktı.

Tarihe Not düşüyorum: Allah Milano Alfa'ya muhtaç bırakmasın bir daha. Beylikdüzü'nde oturuyorum ama bidahakine basıcam karşıya geçicem Carium'u Sportivo'yu falan deniycem.
Cimbom Başı Dik Yürür..

burakaltun

• Ziyaretçi
« #155 : 17 Nisan 2014, 00:21:07 »

Bugün yaşadığım olayı anlatiyim size. Giulietta sahibiyim. Maslak Oto Sanayiideki Milano Alfa'daydım bugün. Araç kapısından gelen sesler için ve farlara sarı ampullerin yerine beyaz ampül taktırmak için gittim. Artık iş yoğunluğundan mıdır nedir pek bi ilgisizlik vardı. Saat 4 e doğru gittiğimden dedim herkes yorgundur ondan böyledir. Kapıdan gelen sesin normal olduğu söylendi. Neyse anlatmak istediğim de kapı sesi değil zaten

16.15 te beyaz farların takılması işlemine başlandı. Tam 1 saat takılamadı o ampül. Bi usta öbürüne yönlendiriyor, öbürü geliyor yarım saat uğraşıyor yapamıyor kaporta bölümüne yolluyor. 17.00 de de nişanlım çıkacak işyerinden onu alıcam acelem var hani. Bitmedi *** 17.15 e kadar bir ampul takılamadı. En son 17.15'te " sizi kaporta bölümüne yolluycam, tamponu söküp öyle takacaklar" denilince tepemin tası attı artık, kimseye bişey demeden arabamı aldım çıktım, bişey diyecek olsam ağır konuşacaktım çünkü.  Ampüller sökük şekilde bastım çıktım, Bahçelievler'de daha önce Sciroccoma ampul aldığım biyer vardı. Yol üstünde diye uğradım 16-17 yaşındaki bir çalışan 5 dakika sürmeden ampullerin ikisini de söküp beyazları taktı.

Tarihe Not düşüyorum: Allah Milano Alfa'ya muhtaç bırakmasın bir daha. Beylikdüzü'nde oturuyorum ama bidahakine basıcam karşıya geçicem Carium'u Sportivo'yu falan deniycem.

Milano alfa bahattin usta ayrildiktan sonra garip bir hal aldi maslakta bahattin usta yeni yer acti dene iyidir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

csumer

• Membro
« #156 : 17 Nisan 2014, 00:25:25 »

16.15 te beyaz farların takılması işlemine başlandı. Tam 1 saat takılamadı o ampül. Bi usta öbürüne yönlendiriyor, öbürü geliyor yarım saat uğraşıyor yapamıyor kaporta bölümüne yolluyor. 17.00 de de nişanlım çıkacak işyerinden onu alıcam acelem var hani. Bitmedi *** 17.15 e kadar bir ampul takılamadı. En son 17.15'te " sizi kaporta bölümüne yolluycam, tamponu söküp öyle takacaklar" denilince tepemin tası attı artık, kimseye bişey demeden arabamı aldım çıktım, bişey diyecek olsam ağır konuşacaktım çünkü.  Ampüller sökük şekilde bastım çıktım, Bahçelievler'de daha önce Sciroccoma ampul aldığım biyer vardı. Yol üstünde diye uğradım 16-17 yaşındaki bir çalışan 5 dakika sürmeden ampullerin ikisini de söküp beyazları taktı.

Milano alfa bahattin usta ayrildiktan sonra garip bir hal aldi maslakta bahattin usta yeni yer acti dene iyidir

Ya aklıma geldikçe deliriyorum biliyor musun.. Arabayı kaportacıya götürdüler, ön tampon sökülecek diye, kaportacının bir tavrı var görmelisin ya elleri havaya kaldırmalar bunla mı uğraşıcazlar falan, sanki zorla iş yaptırıyoruz  *** yerinde. Hakikaten aklıma geldikçe deliriyorum. Neyse iyi ki öyle yaptı da sinirlenip basıp gittim tamponu söktürmemiş olduk diyelim ne diyelim..

Bahattin Usta diye bahsettiğiniz kişinin dükkanının adı nedir acaba ?

Cimbom Başı Dik Yürür..

burakaltun

• Ziyaretçi
« #157 : 17 Nisan 2014, 00:27:17 »

Ya aklıma geldikçe deliriyorum biliyor musun.. Arabayı kaportacıya götürdüler, ön tampon sökülecek diye, kaportacının bir tavrı var görmelisin ya elleri havaya kaldırmalar bunla mı uğraşıcazlar falan, sanki zorla iş yaptırıyoruz *** yerinde. Hakikaten aklıma geldikçe deliriyorum. Neyse iyi ki öyle yaptı da sinirlenip basıp gittim tamponu söktürmemiş olduk diyelim ne diyelim..

Bahattin Usta diye bahsettiğiniz kişinin dükkanının adı nedir acaba ?

Maslak alfa ismi dukkanin avrupa yakasindaki en iyi servis kesinlikle dene anadoludada sportivoyu tek gecerim

csumer

• Membro
« #158 : 17 Nisan 2014, 00:28:11 »
Teşekkür ederim çok sağol, Maslak Alfa'yı attım hafızaya :)

Cimbom Başı Dik Yürür..

csumer

• Membro
« #159 : 18 Nisan 2014, 09:59:45 »
Beyler Bahattin usta'nın dükkanının tam adını veya açık adresini bilen var mı :)
Cimbom Başı Dik Yürür..

Emre Sezen

• Membro
« #160 : 18 Nisan 2014, 10:23:01 »
Maslak Alfa
Ataturk oto san 2.kisim 10.sok
No:314-315
0212 276 25 32

tapatalk ile gonderildi

2008-2010   156 2.0 SS 2004
2013-........  GTV V6 TB  1997

csumer

• Membro
« #161 : 20 Nisan 2014, 02:18:16 »
Maslak Alfa Bahattin Usta ve diğer çalışma arkadaşlarını Avrupa yakasında oturan heeerkeseee öneriyorum :)

Cimbom Başı Dik Yürür..

SOZEN SAYAR

• Ziyaretçi
« #162 : 12 Mayıs 2014, 14:53:28 »
Bostancı sanayi de ALFA GARAJ MUTTALİP USTA gerçekten hem insanlık hem ustalık olarak 10 numara alfanın dilinden anlayan iyi bir usta arayan varsa tavsiye ederim.

cisenc

• Ziyaretçi
« #163 : 13 Mayıs 2014, 22:30:41 »
Maslak Alfa
Bahattin usta ve Hayati usta
Alfanizi hic tereddütsuz teslim edeceğiniz ustalar.
ısınız olmasıda muhakkak uğrayın bir Çaylarını için derim. Basta Bahattin usta olmak yzere Tüm ekip Alfa  aşığı. Gidin tanisin goreceksinixi ki yazdiklarimin fazlasi yok eksigi var
Maslak Alfa
Atatürk oto sanayi 2. Kisim 10. Sokak No 314-315
0212 2762532

agucba

• Amministratore
« #164 : 14 Mayıs 2014, 12:20:13 »
Sanırım bugüne kadar gittiğim servis ile ilgili hiç yazı yazmadım veya tek tük yazdım. Ama bu kez yazmaya karar verdim.

İki hafta önceki Pazar günü evin parkında duran 145'imizin aküsü bitmiş. Sebebi tamamen benim ihmalkarlığım, çünkü iç aydınlatma lambasını açık bırakmışım ve 1 hafta boyunca yanık kalınca da artık iyice zayıf düşüp 145'i çalıştıramayacak duruma gelmiş.

Alfist Servis'ten Durmuş Usta'yı aradım ve gelip gelemeyeceğini sordum. 45 dakika sonra geldi. Hem de eşi, eniştesi ve yeğenleri ile gittiği terziden çıkıp, dükkana uğrayıp şarj kablosu alarak bize geldi. Aküyü şarj ettikten sonra bu kez akünün miadını doldurması sebebi ile anahtar kodundan bir sıkıntı oluştu ve deneme amacı ile stop ettiğimiz 145 tekrar çalışmadı.

145'i bıraktı öyle. Bir gün sonra Durmuş Usta, yanına Muhsin Usta'yı evin önünde tamir ettiler. Hazır bize kadar gelmişken arabayı almalarını ve debriyajı da set olarak değiştirmelerini istedim. İlginç olan Muhsin Usta'nın Alfist Servis ile bağı olmamış olsa da hiç bir ücret talep etmemesi.

Daha önce de Durmuş Usta olsun, Ecevit Usta olsun bir kaç kez Hereke (bilmeyenler için Kocaeli'nde)'ye, Balbalı Köyü (bilmeyenler için Sakarya Akyazı'nın köyüdür)'ne geldiler. Yaşanan sıkıntılar hep ufak ama bizim tek başımıza halledemeyeceğimiz sıkınıtlardı.

Tüm bunlar Ecevit Usta (yaklaşık 22 yıl, ilk tanıştığımızda Sadık Usta'nın yanında çırak olarak başlamıştı) ile Durmuş Usta (kendisi ile yaklaşık 15 senedir Sadık Usta sayesinde tanışırız) olan yıllara dayanan dostluğumuz, arkadaşlığımız sayesinde yapılanlar.

Bunun yanında Carium'dan Zeki Usta, Onur Ustave İhsan Usta'yı da yine Sadık Usta zamanından tanırım ve aynı şekilde kendilerine hem ustalık hem de insanlık konularında sonuna kadar güvenirim, inanırım.

Bostancı'da gideceğim ve tavsiye edeceğim servisler Alfist Servis ve Carium'dur. Umarım her iki servis uzun yıllar devam eder ve kendileri ile en kötü ihtimalle muhabbetlerimize deavm ederiz. Farklı markalara yönelecek olsam da...  :)

///////////////

universeee

• Membro
« #165 : 14 Mayıs 2014, 16:00:12 »
Sanırım bugüne kadar gittiğim servis ile ilgili hiç yazı yazmadım veya tek tük yazdım. Ama bu kez yazmaya karar verdim.

İki hafta önceki Pazar günü evin parkında duran 145'imizin aküsü bitmiş. Sebebi tamamen benim ihmalkarlığım, çünkü iç aydınlatma lambasını açık bırakmışım ve 1 hafta boyunca yanık kalınca da artık iyice zayıf düşüp 145'i çalıştıramayacak duruma gelmiş.

Alfist Servis'ten Durmuş Usta'yı aradım ve gelip gelemeyeceğini sordum. 45 dakika sonra geldi. Hem de eşi, eniştesi ve yeğenleri ile gittiği terziden çıkıp, dükkana uğrayıp şarj kablosu alarak bize geldi. Aküyü şarj ettikten sonra bu kez akünün miadını doldurması sebebi ile anahtar kodundan bir sıkıntı oluştu ve deneme amacı ile stop ettiğimiz 145 tekrar çalışmadı.

145'i bıraktı öyle. Bir gün sonra Durmuş Usta, yanına Muhsin Usta'yı evin önünde tamir ettiler. Hazır bize kadar gelmişken arabayı almalarını ve debriyajı da set olarak değiştirmelerini istedim. İlginç olan Muhsin Usta'nın Alfist Servis ile bağı olmamış olsa da hiç bir ücret talep etmemesi.

Daha önce de Durmuş Usta olsun, Ecevit Usta olsun bir kaç kez Hereke (bilmeyenler için Kocaeli'nde)'ye, Balbalı Köyü (bilmeyenler için Sakarya Akyazı'nın köyüdür)'ne geldiler. Yaşanan sıkıntılar hep ufak ama bizim tek başımıza halledemeyeceğimiz sıkınıtlardı.

Tüm bunlar Ecevit Usta (yaklaşık 22 yıl, ilk tanıştığımızda Sadık Usta'nın yanında çırak olarak başlamıştı) ile Durmuş Usta (kendisi ile yaklaşık 15 senedir Sadık Usta sayesinde tanışırız) olan yıllara dayanan dostluğumuz, arkadaşlığımız sayesinde yapılanlar.

Bunun yanında Carium'dan Zeki Usta, Onur Ustave İhsan Usta'yı da yine Sadık Usta zamanından tanırım ve aynı şekilde kendilerine hem ustalık hem de insanlık konularında sonuna kadar güvenirim, inanırım.

Bostancı'da gideceğim ve tavsiye edeceğim servisler Alfist Servis ve Carium'dur. Umarım her iki servis uzun yıllar devam eder ve kendileri ile en kötü ihtimalle muhabbetlerimize deavm ederiz. Farklı markalara yönelecek olsam da...  :)
Abi Hereke'de kalan sen miydin? :) Ben de yola çıkmadan önceki akşam servisteydim baya bir geyiği döndü "Durmuş Usta yola saat kaçta çıkmalı" konusunun :) Geçmiş olsun.

Ben başka hiç bir servise gitmedim bugüne kadar diğer ustalarla ilgili zerre iyi yada kötü yorum belirtemem ama Ecevit ve Durmuş Usta görülüp görülebilecek en düzgün ustalardandır. Konusu açılmışken ben de belirtmek isterim. Bugüne kadar beni hiç üzmediler, hep yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar. Hatta bir sorunumu bulabilmek için normalde çıkış saatlerinden daha geçe kadar çalıştıkları da olmuştur ikisinin de.
2005 Alfa Romeo 147 1.6TS Distinctive 2013-2016
2013 Nissan Qashqai 1.5 dci Tekna 2016 - ...

takahara

• Membro
« #166 : 27 Mayıs 2014, 11:08:45 »
Maslak Alfa Romeo Servisi'ni tercih ediyorum ben. Çok da memnunum şimdiye kadar. Bir çok kişinin Milano'dan tanıdığı Bahattin Usta'nın açtığı yer. Kimsenin pek ilgilenmek istemediği aracın taban halısındaki ıslaklık ve cam açma düğmelerindeki sorunlarla bir hafta boyunca uğraştılar. Herkesin değişmesi lazım dediği sol ön cam kontrol ünitesini(700 tl civarı) ve diğer tüm düğmeleri tamir etti Hüseyin Usta sağolsun. Avrupa yakasındakilerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir yer bence.
2006 147 1.6 distinictive

fmtan

• Membro
« #167 : 30 Mayıs 2014, 14:52:18 »
Merhaba Arkadaşlar.. Uzun bi süre sonra tekrar aranızdayım. Görevim gereği bi kaç kurs ve seminere katıldığımdan dolayı uzun zamandır aranızda bulunamıyordum. En son şubat ayında forumda aktiftim. o zamanlar malumunuz sömestr tatilinde  Ankara'ya uğradığımda servis ziyaretim olacağını bildirmiştim. biraz masraflı bi ziyaret olmuştu benim için ama bence değdi artık alfama gönül rahatlığıyla biniyorum. Ankara Alfin serviste Sagolsun Can Beyinde önerileriyle yaptırdığım işlemler ve ücretlerini listeliyorum: (faturadaki bazı ibareleri tam okuyamadıgımdan okuyabildigim kadarıyla yazıyorum)
Olumlu yada olumsuz eleştirileriniz bekliyorum.. (Bu arada işlemler Şubat ayında gerçekleşti)

1. Varyator tm tk.         :  50
2. Triger set                : 400
3. Su Radyatörü           : 320
4. Debriyaj baskı Bal.     : 380
5. Buji takım                : 320
6. Far temizliği             : 100
7. V-kayış bilye set       : 260
8. balans set                : 240  (Tam okuyamadım)
9. Sol ar. ger. kol kas.    :  90
10. Viraj demir tm. tk.    : 120
11. Üst tabla fişekleri     : 150
12. Ön Fren Balata        : 120
13. Rady. alt hortum.     :  85
14. Motor Bakımı            :150
15. Şanzıman Yağı          : 40
16. Robot yağı               : 60
17. Bagaj Fitili               : 150
18. Ön ve Arka Tampon boyası
   ve tampondaki kırık tamiri: 500
19. İşçilik                        :250
---------------------------------
 TOPLAM                       : 3785     
İskonto                         :  785
Ödenen                         : 3000   

« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2014, 15:56:14 Gönderen: fmtan »

redromeo156

• Membro
« #168 : 30 Mayıs 2014, 16:15:24 »
Merhaba Arkadaşlar.. Uzun bi süre sonra tekrar aranızdayım. Görevim gereği bi kaç kurs ve seminere katıldığımdan dolayı uzun zamandır aranızda bulunamıyordum. En son şubat ayında forumda aktiftim. o zamanlar malumunuz sömestr tatilinde  Ankara'ya uğradığımda servis ziyaretim olacağını bildirmiştim. biraz masraflı bi ziyaret olmuştu benim için ama bence değdi artık alfama gönül rahatlığıyla biniyorum. Ankara Alfin serviste Sagolsun Can Beyinde önerileriyle yaptırdığım işlemler ve ücretlerini listeliyorum: (faturadaki bazı ibareleri tam okuyamadıgımdan okuyabildigim kadarıyla yazıyorum)
Olumlu yada olumsuz eleştirileriniz bekliyorum.. (Bu arada işlemler Şubat ayında gerçekleşti)

fıyatlar bedava kesınlıkle güle güle kullanın
2004 1,6
2004 1,6
2004 1,6
2004 2,0 ss
gtv v 6

erdem1904

• Membro
« #169 : 31 Mayıs 2014, 09:48:16 »
Bence de çok iyi fiyatlar.. Dost işi bir bakım olmuş  ;)
1996 146 1.7 boxer
1996 146 1.6 boxer
1998 156 2.0 ts exe.
2004 156 selespeed
2006 159 1.9 jtd dist.
2006 156 1.6 dist.
2005 147 1.6 dist.MK2

Sercan Keklik

• Membro
« #170 : 31 Mayıs 2014, 09:52:54 »

bu servis hangi servis bilmiyoruma ama bence 2 kilo baklava alın gidin :) fiyatlar olması gerektigi gibi helal olsun. eger parçalarda orjinalsa bedava iş yapmışlar desem yeri
145 1.4 TwinSpark
145 1.6 TwinSpark
147 1.6 TwinSpark
147 2.0 SeleSpeed Blackline
156 1.6 TwinSpark
156 2.0 TwinSpark
156 2.0 SeleSpeed
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
156 1.6 TwinSpark
159 1.9 JTS
MiTo 1.6 JTDm
Giulietta 1.4 MultiAir
Giulietta 1.6 JTDm
Giulietta 1.6 JTDm
Spider 2.0 TwinSpark (916)
Spider 2.2 JTS SeleSpeed (939)
159 JTD Ti
En Güzel Alfa Romeo, Arkadaşımın Alfa Romeosuydu

erdem1904

• Membro
« #171 : 31 Mayıs 2014, 10:07:39 »
Alfin Sercan Oğuz'ların servis  ;)
1996 146 1.7 boxer
1996 146 1.6 boxer
1998 156 2.0 ts exe.
2004 156 selespeed
2006 159 1.9 jtd dist.
2006 156 1.6 dist.
2005 147 1.6 dist.MK2

chao

• Membro
« #172 : 31 Mayıs 2014, 11:25:53 »
Termostati bozulan spider 'a renault 9 termostati takan ozel servisler var.. Buralari okuyorsa bu arkadaslar yaptiklari islere dikkat etsinler.. Bugun kazandiklari 3 kurus fazla para yarin musteri kaybi ve beddua olarak doner kendilerine...
2004 Alfa Romeo 147 1.6 TS Distinctinve
2013 Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 120 Progression Pluse
2014 Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtd Distinctive
2016 Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtd Super TCT

tayfun

• Membro
« #173 : 31 Mayıs 2014, 12:22:43 »
işini doğru yapan herzaman kazanır. yapmiyan zaten beddua alır. burda olmasa öteki tarafta hesabını verir. adam parasını veriyor, triger bakımı yaptırıyor , yeri zor diye adamlar v kayış gergi  bilyasini deyistirmiyor . bir iki ay sonra bu arabanın dreksiyonu  kitleniyor. ya bu araba uzun yolda süratli iken dreksiyon kitlenirse ne olacak? kim verecek hesabını? iyi esnaf herzaman baş tacı .

OğuzCanAlantor

• Membro
« #174 : 31 Mayıs 2014, 20:17:27 »

bu servis hangi servis bilmiyoruma ama bence 2 kilo baklava alın gidin :) fiyatlar olması gerektigi gibi helal olsun. eger parçalarda orjinalsa bedava iş yapmışlar desem yeri

Teşekkürler Abi Bizim servis ALFİN , İstanbulada açalım  baklava filan varsa :D

GoogleTagged