Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Klima Gazı Konusunda Yardım  (Okunma sayısı 569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Serkesh

• Membro
Klima Gazı Konusunda Yardım
« : 20 Mayıs 2014, 21:34:57 »
Sıcakların başlamasıyla birlikte soğutmasından memnun olmadığım için dün klimanın gazını ölçtürdüm, usta hiç gaz kalmamış dedi, ancak daha önce gitmediğim bir yer olduğu için güvenemedim ve herhangi bir işlem yaptırmadım. Sizlerden ricam Ankara'da bu işi düzgün ve uygun fiyata yaptırabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz?

Not: Geçen yıl servisini ücretsiz klima gazı kampanyasından yararlanmak için Akota'ya gittiğimde, servisteki usta sağlam klima kompresörünün arızalı olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini söyleyip gazı değiştirmenin hiçbir faydası olmayacağı konusunda ısrar edince bende daha fazla ısrar etmemiştim.
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

tolga_ozhan

• Membro
Ynt: Klima Gazı Konusunda Yardım
« #1 : 21 Mayıs 2014, 00:01:46 »
Sıcakların başlamasıyla birlikte soğutmasından memnun olmadığım için dün klimanın gazını ölçtürdüm, usta hiç gaz kalmamış dedi, ancak daha önce gitmediğim bir yer olduğu için güvenemedim ve herhangi bir işlem yaptırmadım. Sizlerden ricam Ankara'da bu işi düzgün ve uygun fiyata yaptırabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz?

Not: Geçen yıl servisini ücretsiz klima gazı kampanyasından yararlanmak için Akota'ya gittiğimde, servisteki usta sağlam klima kompresörünün arızalı olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini söyleyip gazı değiştirmenin hiçbir faydası olmayacağı konusunda ısrar edince bende daha fazla ısrar etmemiştim.

Peki siz kompresörünüzün sağlam olduğunu nereden biliyorsunuz. Soğutmuyorsa ve siz gaz olduğuna inanıyorsanız bozukta olabilir.

Serkesh

• Membro
Ynt: Klima Gazı Konusunda Yardım
« #2 : 21 Mayıs 2014, 07:20:23 »
Özel serviste kontrol ettirdim, sıkıntı yok.
Yetkili servisin sağlam klima kompresörüne arızalı demesi, ücretsiz klima gazı kampanyasının biraz tuzak olduğunu düşünmeme neden olmuştu.