Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: ???  (Okunma sayısı 1717 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akıllı

• Membro
???
« : 16 Ekim 2017, 13:49:32 »
Başlığa bile ne yazacağımı bilemedim açıkçası. Ama saçma sapan bir mevzu yüzünden aracımı 1 aylığına satışa çıkarıyorum. Daha doğrusu satışa çıkarmak zorunda kalıyorum.

Aracın konusuna http://www.alfistiturkey.com/forum/uyelerimiz-ve-alfa-romeo-lari/10-yillik-platonik-ask-nihai-dugun/ linkinden ulaşabilirsiniz. Yapılan edilen herşey, alınma süreci, boyası kazası vs konuda mevcut. Hiç bir şey atlanmamış, eksik gedik  yazılmamıştır. Allah a şükür saklı gizli işe veya üçkağıda bulaşacak adamlardan da değilim, sağolun ki hepinizin sayesinde öyle bir yerde de bu cümleleri yazmıyorum. Daha Bursa sanayisine girmemiştir. Birmot ta halledilmiştir işleri.

Eklemem gereken sadece mevcut km si ki şu anda 48008 dir. Malum siteye henüz ilan vermedim. Yaklaşık 10 gün burada  dursun hele, sonra kafa durumuma bağlı olarak oraya ilan açmayı planlyorum. Fiyat diğer siteye ilana çıkarırsam yazmayı düşündüğüm 79500 tl olarak burada da bulunsun. Olur olmaz ayrı mevzu tabi ama muhakkak ki buradan görüşlerinizi, tekliflerinizi yazarsınız. Buranın pazarlığı ayrı. Yakın zamanda aracın muayenesi (kasım ayında) ve her ne kadar yalaşık 4000 km önce filtreler ve yağı değişmiş olsa da 50000 km de yaptıracağım bakım ücretini bu fiyattan düşerek pazarlığa başlarız buradan niyetlenen arkadaşa. Onlar her türlü benden yani.

Resim vs eklemedim ama isteyen olursa lütfen haberdar edin.

Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

akıllı

• Membro
Ynt: ???
« #1 : 23 Ekim 2017, 20:23:34 »
Kimseden olumlu yada olumsuz ses, seda, görüş, temenni vs çıkmayınca malum siteye ilana koydum. Bilginize...

gothicwhisper

• Membro
« #2 : 23 Ekim 2017, 20:43:13 »
hayirlisi olsun abi uzuldum bende ilana koymak zorumda kaldim bugum boyle seyler oluyor malesef hala uzgunum bende sizide iyi anliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

akıllı

• Membro
« #3 : 23 Ekim 2017, 20:44:29 »
Eyv. Hayırlısı olsun inşallah gönlüne göre olur.

gothicwhisper

• Membro
😧
« #4 : 23 Ekim 2017, 21:17:10 »
Eyv. Hayırlısı olsun inşallah gönlüne göre olur.

Eyvallah sizin de insallah.

alrem2510

• Membro
« #5 : 23 Ekim 2017, 21:29:44 »
Merhaba bende bursa da yasiyorum. Daha once konunuzu takip ediyordum. 1 ay oncesine kadar 1.4 ma 170bg giulietta sahibiydim 2 yil kullandim ve sattim.
1 aydir 159 bakiyorum. Cok garip bir piyasasi var. Cok farkli fiyatlarla  karsilasiyorsunuz..bunun sebebine  sadece "sorunsuz, alfistiler tarafindan kullanilmis iyi bakilmis, km si dusuk araclarin fiyati yukarda..hor kullanilmis alfa dan anlamayanlarin elindeki araclarin fiyati dusuk" mantigiyla bakiyordum. Fakat yanildigimi dusunuyorum. Su arac bu kadar eder mi den bahsetmiyorum. Ornek verecek olursam gecen hafta icime sinen bir sport wagon dustu ilana. Galeriden aradim konustum. Arastirdim araci almaya karar verdim. Aradim kapora aldik yarin almazlarsa arayin tekrar dediler. aradimsatildi dediler. 57.500 e de satildi. Arac ta gayet temiz, km 140000 de en ust donanim sunroof lu isitmali koltuklu boyasiz kazasiz bir aracti. Ayni klasmanda araca 68 isteyende var.
Bir ornek daha vereyim forumda bilinen bir arac sahibiyle konustuk ev almak icin satiyor, gayet te temiz araci 58-59 bandinda anlasacagiz. Ayrilamadi 159 undan. Bildigin kiyamadi durumu biraz toparladim vazgectim dedi. Yani fiyat yukseltmek icin degil, 65 versem yine satmayacak. Ama daha az donanimli aracin  aynisina sahip alfistiden satilik diyo 65 diyor.
Yukarida bahsettigim sadece iki arac ve bunlarin sahibleride galeriye verende dahil ciddi alfa duskunu arabasina cocugu gibi bakan adamlar.
Uzattim biraz ama demek istedigim piyasayi bence saticilar degil alicilar belirliyor. Aracinizi bir alfistiye iyi fiyata satabilirsiniz. Umarim istediginiz fiyata gercek bir alfa tutkunu alir aracinizi

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akıllı

• Membro
« #6 : 23 Ekim 2017, 21:33:54 »
Merhaba bende bursa da yasiyorum. Daha once konunuzu takip ediyordum. 1 ay oncesine kadar 1.4 ma 170bg giulietta sahibiydim 2 yil kullandim ve sattim.
1 aydir 159 bakiyorum. Cok garip bir piyasasi var. Cok farkli fiyatlarla  karsilasiyorsunuz..bunun sebebine  sadece "sorunsuz, alfistiler tarafindan kullanilmis iyi bakilmis, km si dusuk araclarin fiyati yukarda..hor kullanilmis alfa dan anlamayanlarin elindeki araclarin fiyati dusuk" mantigiyla bakiyordum. Fakat yanildigimi dusunuyorum. Su arac bu kadar eder mi den bahsetmiyorum. Ornek verecek olursam gecen hafta icime sinen bir sport wagon dustu ilana. Galeriden aradim konustum. Arastirdim araci almaya karar verdim. Aradim kapora aldik yarin almazlarsa arayin tekrar dediler. aradimsatildi dediler. 57.500 e de satildi. Arac ta gayet temiz, km 140000 de en ust donanim sunroof lu isitmali koltuklu boyasiz kazasiz bir aracti. Ayni klasmanda araca 68 isteyende var.
Bir ornek daha vereyim forumda bilinen bir arac sahibiyle konustuk ev almak icin satiyor, gayet te temiz araci 58-59 bandinda anlasacagiz. Ayrilamadi 159 undan. Bildigin kiyamadi durumu biraz toparladim vazgectim dedi. Yani fiyat yukseltmek icin degil, 65 versem yine satmayacak. Ama daha az donanimli aracin  aynisina sahip alfistiden satilik diyo 65 diyor.
Yukarida bahsettigim sadece iki arac ve bunlarin sahibleride galeriye verende dahil ciddi alfa duskunu arabasina cocugu gibi bakan adamlar.
Uzattim biraz ama demek istedigim piyasayi bence saticilar degil alicilar belirliyor. Aracinizi bir alfistiye iyi fiyata satabilirsiniz. Umarim istediginiz fiyata gercek bir alfa tutkunu alir aracinizi

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dediklerinize aynen katılıyorum. Baktığım dönem aynı şeyleri bende hissetmiştim. Ama olay az sayıda farklı kitlesi olan bir araç olunca denkleme giren değişken sayısı da farklılaşıyor ve fazlalaşıyor.

İyi dilekler için ayrıca teşekkür ediyorum.

ozroztrk

• Membro
« #7 : 24 Ekim 2017, 08:45:43 »
Mustafa Hocam konuyu yeni görüyorum. Görünce üzüldüm valla.. Satma sebebiniz nedir bilmiyorum ama inşallah probleminizi çözersinizde aracınız ile mutlu olarak devam edersiniz. Hayırlısı olsun.

octinum

• Moderatore
« #8 : 24 Ekim 2017, 10:18:59 »
Hayda. Hayırlısı olsun hocam, umarım çok sıkıntılı bir durum degildir ve/veya hızla çözülür rahatlarsin.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

akıllı

• Membro
« #9 : 24 Ekim 2017, 10:28:22 »
@ozroztrk @octinum iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Hayırlısı inşallah dediğiniz gibi

ucarozcan

• Membro
« #10 : 24 Ekim 2017, 10:52:32 »
Abi satma yapacak modifiyelerimiz vardı!
Yinede hayırlısı olsun diyelim..

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arabam Şekil Yolumdan Çekil!

akıllı

• Membro
« #11 : 24 Ekim 2017, 13:28:35 »
Abi satma yapacak modifiyelerimiz vardı!
Yinede hayırlısı olsun diyelim..

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyv kardeşim. Nasip bakalım...

akıllı

• Membro
« #12 : 27 Ekim 2017, 20:05:15 »
Sayın adminler konu kilitlenebilir. Sorun ortadan kalktı çok şükür, arabam bende ben onda mutluyum.

Mehmet Ulusoy

• Membro
« #13 : 28 Ekim 2017, 00:30:01 »
Sizin adınıza sevindim. Satılsaydı eminim pişman olunacaktı neyse ki sorununuz hallolmuş.
Keyfini sürün aracınızın.

akıllı

• Membro
« #14 : 28 Ekim 2017, 00:32:23 »
Sizin adınıza sevindim. Satılsaydı eminim pişman olunacaktı neyse ki sorununuz hallolmuş.
Keyfini sürün aracınızın.

Teşekkür ederim. O pişmanlık kesin olacaktı. Son 1 haftadır direksiyona her geçişte "bunun yerine neyi nasıl koyacağım" diye travma geçiriyordum.

ykilinc

• Membro
« #15 : 28 Ekim 2017, 09:12:50 »
Sende kalmasi Iyi oldu Mustafa. Umarim diğer konuda istediğin şekilde çözümlenmistir. Daha bir kac sene geçirmelisin bu 159 ile...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akıllı

• Membro
« #16 : 28 Ekim 2017, 10:29:11 »
Sende kalmasi Iyi oldu Mustafa. Umarim diğer konuda istediğin şekilde çözümlenmistir. Daha bir kac sene geçirmelisin bu 159 ile...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah abi. Konu benim açımdan yeteri kadar çözüldü. En azından kafam rahatladı.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal