Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Bir yardım eli de siz uzatır mısınız?  (Okunma sayısı 205 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agucba

  • Amministratore
  • İleti: 8.795
    • Çevrimdışı
Bir yardım eli de siz uzatır mısınız?
« : 21 Şubat 2013, 21:15:59 »


Alfistiturkey ailesi olarak, araçlarımızı düşündüğümüz gibi, kış aylarında soğuk ve açlıkla mücadele eden dostlarımızı da düşünerek bir barınak yardımı organizasyonu gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

Kış soğuklarının etkisini gösterdiği şu günlerde, soğukların da en az 1-2 ay daha süreceğini düşünerek, amacımız kısa bir süre içerisinde belli miktarda bir parayı toplayabilmek. Katılmak isterseniz, gönlünüzden ne koparsa, belirleyeceğimiz hesap numarasına gönderi yapabilirsiniz. Yardım için gönderi yapan herkesin adını ve tutarını da burada belirteceğiz. Belirleyeceğimiz sonra katılım tarihinde, yine toplanan toplam tutarı burada açıklayacağız.

Toplanacak olan meblağı, iki şekilde dağıtmayı düşünüyoruz.

1. Toplanan tutarın belirli bir kısmı ile http://www.haytapshop.com/ üzerinden yapacağımız yardım. Yapılan yardımın nereye yapıldığının güvencesi olarak alacağımız belgeyi buraya ekleyeceğiz.

2. Yine toplanan tutarın diğer kısmı ile alınacak olan mama, kulübe, vs gibi erzakı ile belirleyeceğimiz bir toplanma gününde, Alfa Romeo konvoyu yaparak belirleyeceğimiz yere götürebileceğiz.

Bu yardımı Alfisti Turkey Facebook sayfamız üzerinden daha geniş kitlelere duyurmayı da düşünüyoruz.

Yapılacak olan yardımlar elbette belgelenercek.

Gittiğimiz yerde tüm bunlar fotoğraflanır, gerekirse basın, facebook vb. ile yayınlanır. Şu anda çok güncel olan bu konuda, hem sosyal dayanışma örneği sergilemiş olur, bizim de çorbada tuzumuz olur.

Başlatacağımız bu kampanyanın ileride daha farklı kampanyalara ön ayak olmasını umut ediyoruz. Böylece daha farklı ihtiyaç sahiplerine ulaşarak, elimizden geldiğince yardım eli uzatmış oluruz. Diğer kampanyaların ne olacağına, bu kampanyamızdaki başarı durumumuza ve önerilere göre değerlendiririz.

Kampanyanın fikir babası olan Volkan'a (wolkanku) buradan ayrıca bir teşekkür göndermek istiyoruz.

BARINAK YARDIMI HESAP NUMARASI:
Banka: Garanti Bankası
Şube Adı: İMES
Şube Kodu: 434
Hesap Adı: SERKAN ÇIKIŞ
Hesap No: 6643730
IBAN: TR97 0006 2000 4340 0006 6437 30

Havale/EFT yaparken, herhangi bir karışıklık meydana gelmemesi için mutlaka AD-SOYAD-ALFİSTİ TURKEY ÜYELİK ADI BELİRTİLMELİDİR.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2013, 00:13:50 Gönderen: Gouki »

///////////////

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal