Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Ankara'da 159 direksiyon simidi sökme macerası bir farip usta(!) hikayesi  (Okunma sayısı 3274 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasiko

• Membro
Gene alfa line klasigi. Bu adamlar böyle işletmeci. Bu formda kactane olumsuz yorum var hakların da ve her kpnuda da hasiko adlı kuşlanıcının aynı tarz yorumları. Kendi meslektaşları dahi aynı şeyleri söylerken halen neyin savunması yapılıyor anlamış degilim. Maksimum 200 tl lik iş için benden min 3500 max 6 bin arası masraf cıkartmaya çalıştılar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sanırım senin konu başlığında kendi doğrularımı yazdığım için bu kadar rahatsız oldun...

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

ykslblc

• Membro
Sanırım senin konu başlığında kendi doğrularımı yazdığım için bu kadar rahatsız oldun...

Rahatsız olunacak bir durum yok. Orda da bahsettim firmalar kurumlar kişiler nitelik ve niceliklerine göredeğişebilir önyargılar da buna dahil. Ama nedense bahsi gecen servis ile ilgili her olumsuz yorumda siz varsınız.

hasiko

• Membro
Rahatsız olunacak bir durum yok. Orda da bahsettim firmalar kurumlar kişiler nitelik ve niceliklerine göredeğişebilir önyargılar da buna dahil. Ama nedense bahsi gecen servis ile ilgili her olumsuz yorumda siz varsınız.

Özellikle biri kötü bsey yazsında ben aksine yorumlar yapayım diye bir niyetim yok. Burada herkes kendi düşüncelerini yazıyor. Bende kendi düşüncelerimi yazdım.

Ayrıca bahsi geçen servis ile bağlantım yok. 5 yıldır çalışıyorum bu servisle. Ortak falanda değilim

ghabarambian

• Membro
D. Mesaj Atılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

D-2 Düzgün Türkçe kullanın: Bu forumları her kesimden Türk'ün ve Türkçe dili konuşan insanların takip ettiğini unutmayınız. Bozuk Türkçe ile yazılmış mesajların forumda kirlilik yarattığı gibi, hiç bir üye tarafından da bozuk Türkçe ile yazılmış mesajları deşifre edilmek zorunda değildir.
Forumda eksik veya hatalı giriş sonrası düzenlemeyi sadece ilk 15 dakika yapılması gbi bir koruma varmış. Devrik cümle Türkçe'nin önemli bir değeridir dilbilgisi dersine geçmeyeceğim burda. Harfler ve yazım hatalarını açıkladım, mobilden yazıldığını anlamak mümkün zaten( yorumların altındaki etiketten).

Tahsil, Türkçe, dilbilgisi yarışı yapacak değilim. Admin olması fark etmez, yanlış anlaşılma durumunda herkes kusura bakmayın diyebilmeli.

Bu arada mobile tapatalk un kullanımı durumunda karşılaşılan durumlar gerçekten çok saçma, diz boyundan da fazla.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koful

• Membro
Bu tür konular da lastik gibi uzamaya çok müsait. Şahsi fikrim, konudan çıkarılması gereken bazı sonuçlar;

- Direksiyon simidi ile airbag'in birbirinden ayrılması istenildiğinde, Alfaline yerine öncelikle başka bir yere gidilmeli,
- Alfaline ve tüm servisler, bazı insanların değil, kendilerine gelen her müşterinin algısını doğru yönetmek zorunda(olmalı), sonuçta bu tür geri bildirimleri hiç bir işletmeci istemez. Hata varsa kabul edilmeli.

ghabarambian

• Membro

Bu ikisini ard arda okuyup neye saçma sapan dediğimi anlamamak ya iyi niyetle yanlış anlamadır ya da önyargılı olmaktır.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

admin

• Amministratore
Anlaşılan konu özel servisler olduğunda, çıkma veya yeni parçalar olduğunda kavgalar ve tartışmalar kaçınılmaz oluyor. Bu aslında forumların, yerli veya yabancı, genel sıkıntısı. Korumacılar ile saldırganlar arasında böyle git-geller devamlı yaşanacak. Böyle gelmiş, böyle gitmemesi gerektiği halde böyle devam edecek.

Buyrun, meydan sizin. Birbirinizi kırmaya, kavga etmeye devam edin,"Dışarıda görüşürüz" deyin, özel mesajlar yolu tehditler hakaretler savurun... Sonra yönetim niye müdahale etmedi, taraf tutuyor deyin.

Buyrun, devam edin...

>:(
:alfisti:

Lütfen forumda arama yapmadan yeni konu başlatmayın.

ykslblc

• Membro
Ne demek istedin ?? Açıklarsan sevinirim. Yoksa ben aydınlatırım seni !!!

Sen firmanın avukatımısın da mıhalefet oluyorsun. Ustası cıkmış yazmış acıklama yapmış sanane durumdan ki sen ışık kaynagımısın da beni aydınlatıyorsun. Konuşmalarına cevaplarına dikkat et. Burası bir form sayfası ve insanlar medeni bir şekilde problemlerini dile getiriyorlar. Daha önceki yorumlarını ac oku hep aynı savunma iç güdüsü

hasiko

• Membro
Sen firmanın avukatımısın da mıhalefet oluyorsun. Ustası cıkmış yazmış acıklama yapmış sanane durumdan ki sen ışık kaynagımısın da beni aydınlatıyorsun. Konuşmalarına cevaplarına dikkat et. Burası bir form sayfası ve insanlar medeni bir şekilde problemlerini dile getiriyorlar. Daha önceki yorumlarını ac oku hep aynı savunma iç güdüsü

Avukatıyım !!! Mesleğimde avukatlık. Ankarada bürom var. Mutlaka gel çay içereyim sana. Bekliyorum ha !!!

ykslblc

• Membro
Adres verirseniz ikramlık bişeyler ile gelirim

hasiko

• Membro
Senin işler yogundur bu aralar.  Sezon açıldı.Bir kaç karede fotoğraf çekersin. İstersen sen adres ver ben geleyim ikramlıklarımla. Ne dersin ???

Fatihob

• Membro
Servis Airbagle ilgili problemi halledemedi diye ortalık gerildi.
..

ArtemiS

• Membro
Konu, konuyu açan ve konunun muhattabı olan arkadaşlar arasında düzeyli bir diyalog ile çözülebilecek durumda iken, malesef ki alakasız kişilerce, şahsileştirilmiş...Lütfen konuları kirletmeyin, birbirinize karşı var ise bir gareziniz, forumu kullanarak çözmeye çalışmanın, bir fayda sağlamayacaği, hele ki bu uslüpla; aşikar!.Çoktan kilitlenmesi gereken bir konu olmalıydı diye düşünüyorum.Selametle.

admin

• Amministratore
ykslblc: Gene alfa line klasigi. Bu adamlar böyle işletmeci. Bu formda kactane olumsuz yorum var hakların da ve her kpnuda da hasiko adlı kuşlanıcının aynı tarz yorumları. Kendi meslektaşları dahi aynı şeyleri söylerken halen neyin savunması yapılıyor anlamış degilim. Maksimum 200 tl lik iş için benden min 3500 max 6 bin arası masraf cıkartmaya çalıştılar

hasiko: Ne demek istedin ?? Açıklarsan sevinirim. Yoksa ben aydınlatırım seni !!!
hasiko: Bence seviyesiz bir yorum olmuş...
hasiko: Sanırım senin konu başlığında kendi doğrularımı yazdığım için bu kadar rahatsız oldun...

ykslblc: Rahatsız olunacak bir durum yok. Orda da bahsettim firmalar kurumlar kişiler nitelik ve niceliklerine göredeğişebilir önyargılar da buna dahil. Ama nedense bahsi gecen servis ile ilgili her olumsuz yorumda siz varsınız.

hasiko: Özellikle biri kötü bsey yazsında ben aksine yorumlar yapayım diye bir niyetim yok. Burada herkes kendi düşüncelerini yazıyor. Bende kendi düşüncelerimi yazdım. Ayrıca bahsi geçen servis ile bağlantım yok. 5 yıldır çalışıyorum bu servisle. Ortak falanda değilim

ykslblc: Sen firmanın avukatımısın da mıhalefet oluyorsun. Ustası cıkmış yazmış acıklama yapmış sanane durumdan ki sen ışık kaynagımısın da beni aydınlatıyorsun. Konuşmalarına cevaplarına dikkat et. Burası bir form sayfası ve insanlar medeni bir şekilde problemlerini dile getiriyorlar. Daha önceki yorumlarını ac oku hep aynı savunma iç güdüsü

hasiko: Avukatıyım !!! Mesleğimde avukatlık. Ankarada bürom var. Mutlaka gel çay içereyim sana. Bekliyorum ha !!!

ykslblc: Adres verirseniz ikramlık bişeyler ile gelirim

hasiko: Senin işler yogundur bu aralar.  Sezon açıldı.Bir kaç karede fotoğraf çekersin. İstersen sen adres ver ben geleyim ikramlıklarımla. Ne dersin ???

Yukarıda toparlanan yazışmalardan sonra her iki üyenin üyeliği sonlandırılmıştır.

Konu kapatılacaktır.
:alfisti:

Lütfen forumda arama yapmadan yeni konu başlatmayın.

GoogleTagged