Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: 147 Almayı düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...  (Okunma sayısı 1480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

giantrim

• Ziyaretçi
Foruma yeni katıldım ve uzun süredir hayalini kurup almak istediğim 147 ye kavuşmak üzeriyim. Yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-ilk-sahibinden-orjinal-111478124/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-izmir-alfa-milano-guvencesi-ile-ilk-sahibinden-50.000-km-de-147-111086914/detay

İlandaki araç hakkında düşünceleriniz nelerdir acaba? Ankara'da yaşadığım için bilmediğim başka bir şehirden araba almak aslında beni kotkutuyor. Aslına bakarsanız Ankara'ya da yeni tayin oldum  :)
Burası içinde aynı şey geçerli yani.

İkinci araçta İzmir Alfa Milano güvencesi ile olduğu belirtiliyor. İzmir'li arkadaşların bu şirket hakkında bilgisi var mı acaba?

Sonuçta benim için çok ciddi rakamlar ve aldıktan sonra araba ile problem yaşamak ve üzülmek istemiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2013, 02:16:13 Gönderen: giantrim »
Alfisti Turkey Faydalı Bağlantılar:
İlk Okunacak Başlık | Forum Kuralları | Resim Ekleme Sanatı

Alfadanadam

• Moderatore
Bence ikisi de güzel görünüyor. Kırmızı biraz da renginden midir nedir daha çekici geldi :)
Şimdi bir daha baktım ama stromboli de güzel be. O zaman düşük kilometresi yüzünden kırmızıyı beğendim diyim ben :)

ihsany

• Membro
Almadan önce ekspertiz yaptırmanız içinizi rahatlatır. Kırmızının hasarı olabilir diye düşünüyorum..
Alfa Romeo 147 1.6 Eco
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MA TCT
Alfa Romeo 156 2.0

İhsan Yaprak
L'amore è diverso in italiano

fevkalbeser12

• Membro
Her zaman düşük kilometre avantaj oluyor özellikle satarken ama ben griyi daha çok beğendim sanki, alfa milano hakkında genel olarak olumlu şeyler duyduk zaten olay ciddiye binerse siz buraya gelince her türlü yardımcı oluruz size :alfisti:
Araba markalarından bir insan yaratmak istesek toyota beyni, aston martin yüzü, cadillac karnı ve alfa romeo bu insanın kalbi ve ruhu olur...
                         jeremy clarkson

redromeo156

• Membro
kırmızı renk ve km olarak cok iiyi bence yınede bırmot bakımlı sanırım sormakta yarar var .
2004 1,6
2004 1,6
2004 1,6
2004 2,0 ss
gtv v 6

giantrim

• Ziyaretçi
İlginize teşekkür ederim. redromeo156 birmottan öğrenmek gerek yazmışsın, acemiliğime verin ama bu işlemi nasıl yapabilirim?

Stramboli 53.000 km.de. Yaptıracağım ilk bakım kaç km de olacak ve neler değişip kaç paraya mal olacak bana? Bilgi veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim... İnsan acemi olunca yardımlarınız çok faydalı oluyor.

giantrim

• Ziyaretçi
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-2007-model-siyah-renk-sunroofu-distinctive-52.000-kme-112524183/detay

Merhabalar. Yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

50.000 sonrası araç satışı çok hızlanıyor. 60.000 bakımı çok mu masraflı acaba?

redromeo156

• Membro
hımmm bence sanruflu olan aracta harıka duruyor sanruf mukemmel bır olay bırmot ıcınde aracın plakasını alıp hem hasar kaydına bakın bırde birmot bakımlı ıse kesın olarak bırmot bılgı verıyor ama sanruflu olan arac kafa karıstırdı :)
2004 1,6
2004 1,6
2004 1,6
2004 2,0 ss
gtv v 6

Kibitzer

• Membro
Forumda bir arkadaşımızdan satılık TI paketli 147 var. Bir göz atın derim.

callisto

• Ziyaretçi
Ben de konu kalabalığı yapmadan buradan sorayım. Kaputu değişmiş olan araç satarken çok sorun çıkarır mı? Yırtılmadan dolayı kaputu değişmiş.

giantrim

• Ziyaretçi
İstanbuldan bir araç buldum. Sahibi arabada hiçbir problem olmadığını, ilk sahibinin kampüste geri geri giderken tamponu direğe vurduğunu. onu da kendisi aldıktan sonra değiştirdiğini. almadan önce ekspertizde kaporta probleminin olmadığını, raporların elinde olduğunu söyledi. 17 inç jant aldığını söyledi. İstanbul da olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Anadolu yakasında ekspertiz için güvenilir servis ismi söylerseniz pazartesi alfacı olarak aranıza katılmış olacağım.

Gidip almak için yorumlarınızı ve servis yardımlarınızı bekliyorum acil olarak.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-orjinal-hatasiz-kacmaz-103671922/detay

Acil yorumlarınızı bekliyorum Alfisti arkadaşlar.....

Sonuçta bilindik bir araç olabilir İstanbul'lu arkadaşlarımız tarafından :)
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2013, 20:45:01 Gönderen: giantrim »

giantrim

• Ziyaretçi
147 ti paket Turgut Bey'in aracı sanırım. Mesaj attım meşgul olduğu için geri dönüş yapmadı.

İlk amacım sitemizden bilinen, gönül rahatlığı ile alınacak, güven ortamının sabit olduğu yerden almak.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2013, 20:43:23 Gönderen: giantrim »

alfacan

• Membro
147 ti paket Turgut Bey'in aracı sanırım. Mesaj attım meşgul olduğu için geri dönüş yapmadı.

İlk amacım sitemizden bilinen, gönül rahatlığı ile alınacak, güven ortamının sabit olduğu yerden almak.

Merhaba , bilindik biryerden özelliklede servis kayıt ve geçmişi bulunan araçlar almak en mantıklısı..

2.el forumda açtığım konuyu görmüşsünüzdür .. Bakmadığım araba gitmediğim ilçe semt kalmadı İstanbulda .. Biraz sabır ve şans işi ...

Bu arada araçlar güzel duruyor  :alfisti:

giantrim

• Ziyaretçi

Merhaba , bilindik biryerden özelliklede servis kayıt ve geçmişi bulunan araçlar almak en mantıklısı..

2.el forumda açtığım konuyu görmüşsünüzdür .. Bakmadığım araba gitmediğim ilçe semt kalmadı İstanbulda .. Biraz sabır ve şans işi ...

Bu arada araçlar güzel duruyor  :alfisti:

Son araç ile söz kestim gibi. Ama Turgut Bey'in 147 ti da alınacak bir araç gibi duruyor. Turgut Bey ile telefonda görüştük ama tam bir anlaşma sağlayamadık maddi açıdan. ti tabii, özel bir araç ama birazda maddiyat işin içine giriyor. Hangi Alfa yı alsamda bana belli bir masrafı olacak ilk aldığımda. Bu açıdan bakıyorum olaya. 27 alfisit ankara mangal partisini beklemek ve yeni şehrimde yeni alfisitlerle konuşmak en mantıklısı gibi gözüküyor şuan.

giantrim

• Ziyaretçi
Bütün bir gün geçti. Ben daha çok Alfaseverin yardımcı olacağını düşünmüştüm açıkcası. İstanbul  bilmediğim bir şehir. Ankara'dan araç bakmaya gideceğim. Gittiği servisi yazmak, burası dost mekanıdır demek bu kadar zor olmasa gerek.

Antalya'da 6 yıllık Alfasever olarak herkese her konuda yardımcı olurum, orada tüm alfasever arkadaşlar sizi il sınırında karşılar sevgi ile.

Kazasız günler dileği ile...

FB10ur

• Membro
Bütün bir gün geçti. Ben daha çok Alfaseverin yardımcı olacağını düşünmüştüm açıkcası. İstanbul  bilmediğim bir şehir. Ankara'dan araç bakmaya gideceğim. Gittiği servisi yazmak, burası dost mekanıdır demek bu kadar zor olmasa gerek.

Antalya'da 6 yıllık Alfasever olarak herkese her konuda yardımcı olurum, orada tüm alfasever arkadaşlar sizi il sınırında karşılar sevgi ile.

Anadolu yakasında bir çok alfa servisi var bunların içinde sportivo yılmaz abi var kendisi sitemizde bir çok arkadaşımızda kendisine gitmektedir.En son Ercan için gittik eğer burada tanıdığınız birileri yoksa yardımcı olabilirim ofisime yakındır yılmaz abinin dükkanı :)

Araç hakkında benim bilgim yok fakat güzel detaylı bakıldıktan sonra sorun olmaz diye düşünüyorum...

Alfadanadam

• Moderatore
Mehmet Bey, akşam 20:30'daki gönderinize ithafen gece 01:57'de serzenişte bulunmuşsunuz. Üyelerin tamamı sitede yatıp kalkmıyor malumunuz. Açtığınız konuyu gören-okuyan-fikri olan yazıyor zaten. Ayrıca sitemiz içerisinde muhelif konularda servis tavsiyeleriyle dolu. Daha dün yazdığım başka bir konuda kendi gittiğim servisi tavsiye ettim. Site üyelerimizin istisnasız hepsi birbirine yardımı olabilecek her konuda desteğe hazırdırlar. Ama herkesin imkanı ve zamanı aynı değil.

Neyse, sonuca gelirsek İstanbul'da Anadolu yakasında Carium Ala Romeo servisi tavsiye ederim şahsen. Kendilerine sitemizin hatta bizzat benim selamımı iletebilirsiniz.

Şimdiden hayırlısı olsun.

can591

• Ziyaretçi
147 konusunda kararlıysan yeni kasa olması konusunda da şart koşuyorsan Antalya'da da var, bakıttırabiliriz, serviste tanıdıklarım var, elimizden geleni yaparız, bende yeni aldım 156 belki görmüşsündür, istersen benim arabayada bir bakarsın, aklına yatarsa böyle birşey de düşünebilirsin. Görüşelim bakarsın...

giantrim

• Ziyaretçi
Mehmet Bey, akşam 20:30'daki gönderinize ithafen gece 01:57'de serzenişte bulunmuşsunuz. Üyelerin tamamı sitede yatıp kalkmıyor malumunuz. Açtığınız konuyu gören-okuyan-fikri olan yazıyor zaten. Ayrıca sitemiz içerisinde muhelif konularda servis tavsiyeleriyle dolu. Daha dün yazdığım başka bir konuda kendi gittiğim servisi tavsiye ettim. Site üyelerimizin istisnasız hepsi birbirine yardımı olabilecek her konuda desteğe hazırdırlar. Ama herkesin imkanı ve zamanı aynı değil.

Neyse, sonuca gelirsek İstanbul'da Anadolu yakasında Carium Ala Romeo servisi tavsiye ederim şahsen. Kendilerine sitemizin hatta bizzat benim selamımı iletebilirsiniz.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Bülent Bey belki haklısınız, biraz aceleci davranmışım. Satıcı arkadaş ihtiyacı olduğu için biraz aceleci davranıyor. Bende İstanbul a 2-3 kez ancak gitmişimdir. Bırakın servis olayını istanbul u bile bildiğim söylenemez. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

giantrim

• Ziyaretçi

Anadolu yakasında bir çok alfa servisi var bunların içinde sportivo yılmaz abi var kendisi sitemizde bir çok arkadaşımızda kendisine gitmektedir.En son Ercan için gittik eğer burada tanıdığınız birileri yoksa yardımcı olabilirim ofisime yakındır yılmaz abinin dükkanı :)

Araç hakkında benim bilgim yok fakat güzel detaylı bakıldıktan sonra sorun olmaz diye düşünüyorum...

Onur Bey ilginize teşekkür ederim. İstanbul'da tanıdığım yok maalesef. Sonuçta satıcı İstanbul'lu. Gittiğim servise de güvenebilmem gerekli. Sizin gibi servisle tanışıklığı olan bir arkadaşın çok faydası olacaktır. Belki bir fikriniz vardır? Ekspertiz fiyatları İstanbul da ne kadar acaba?

giantrim

• Ziyaretçi
147 konusunda kararlıysan yeni kasa olması konusunda da şart koşuyorsan Antalya'da da var, bakıttırabiliriz, serviste tanıdıklarım var, elimizden geleni yaparız, bende yeni aldım 156 belki görmüşsündür, istersen benim arabayada bir bakarsın, aklına yatarsa böyle birşey de düşünebilirsin. Görüşelim bakarsın...

Can Bey elbette olabilir. 156 nızın linkini bulamadım. İlk tercihim 147 olsa da görüşmekte fayda var.

Alfadanadam

• Moderatore
Bu hafta boyunca istanbul'da olacağım. Gşdince mutlaka en az 1 gün carium'a uğrarum. Uyarsa o güne ayarlarız, hem tanışırız hem birlikte araca bakarız.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

giantrim

• Ziyaretçi
Bu hafta boyunca istanbul'da olacağım. Gşdince mutlaka en az 1 gün carium'a uğrarum. Uyarsa o güne ayarlarız, hem tanışırız hem birlikte araca bakarız.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu gerçekten harika olur. Teşekkür ederim.

giantrim

• Ziyaretçi
Herkese selamlar.
İlanı ilceleyerek bilgi verenler çok yardımda bulunmuş olacak inanın ki.
Vites kutusu problemi olduğu masrafında 400 tl olduğunu yazmış, doğru mudur bu fiyat acaba?

Şimdiden teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-2006-siyah-alfa-makyajli-kasa-104.000-km-temiz,bakimli-ve-lpg-li-101791427/detay/

giantrim

• Ziyaretçi
Herkese saygılar...

Daha önce bu ilan hakkında yakından incelemiştim diyen alfisti arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum. Jantlarının filan çok güzel olduğundan bahsedilmişti. İnceleyen arkadaş diğer önemli detaylarına da bakmış mıydı, bunu merak ettim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-bayrak...mukemmel-cupe-yeni-kasa-110839300/detay