Alfisti Turkey
Alfisti Turkey

Gönderen Konu: Aytron Senna Anma Karting Maratonu  (Okunma sayısı 25344 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismet

• Membro
Ynt: Aytron Senna Anma Karting Maratonu
« #450 : 03 Mayıs 2013, 18:14:21 »
detective conan  8)
I am the master of my fate
I am the captain of my soul

blackgear

• Membro
« #451 : 03 Mayıs 2013, 18:27:44 »
Kaçmaz abi :))

Ayrıca sıkıştırma nedir yaa, araçlarda ayna yok, hakemlerde mavi bayrak yok, sıkıştırma diyor, gel kolaysa sen sıkıştırma :))  :haydi: :rock:

ismet

• Membro
« #452 : 03 Mayıs 2013, 18:29:49 »
abi adamlar viraja giriyorlar.. hakem diyor ki, yol vereceksin.. oldu paşam, her arkamdan gelene yol vereyim, oh ne güzel yarış :)

hayır anlamadığım, bu "yol vereceksin" kuralı sadece bize mi var? biz rakibi geçmeye çalışırken yol veren hiç görmedim şahsen.. özellikle doğa hep pilotajla geçti rakiplerini..

blackgear

• Membro
« #453 : 03 Mayıs 2013, 18:40:19 »
abi adamlar viraja giriyorlar.. hakem diyor ki, yol vereceksin.. oldu paşam, her arkamdan gelene yol vereyim, oh ne güzel yarış :)

hayır anlamadığım, bu "yol vereceksin" kuralı sadece bize mi var? biz rakibi geçmeye çalışırken yol veren hiç görmedim şahsen.. özellikle doğa hep pilotajla geçti rakiplerini..

Ben en çok Doğa için üzüldüm zaten :( Çocuk antrenmanların bile üzerinde bir performansla yarışıyordu. Gerçekten inanılmazdı. Ne sıralama turlarına çıkabildi (30 dk. sürmesi gereken sıralama turları pistin işgüzarlığı ve hakemlerin de göz yummaları sebebi ile 21 dakika 23 sn sürdü) ne de finali görebildi :( Özgünü hiç söylemiyorum bile :p :)) :haydi:

Hoş Özgün insanı da sıralama turlarındaki hatasını yarışma esansında indirdiği 1.26 lık tur zamanları ile fazlası ile kapattı bence :)

hkmtctnky

• Membro
« #454 : 03 Mayıs 2013, 20:32:34 »
:)) Az kadlı, bir ansiklopedi çıkacak benden :)) De fasikül sayısı limitlerin üzerinde olduğu için basım evleri ile anlaşamadım...

Bu da hakem hatasının fotoğraflı ispatıdır bu arada  >:( :asagi-ok:

İlk sayfa, 8 numara Hatası Sıkıştırma Cezası Pitten geçme, İkinci sayfa 6 Numara Hatası Sıkıştırma Cezası 30 sn.

O bu degılde fotolardan anladıgım kadarıyla 5'e gelen gıden carpmış  :haydi:
'03 Opel Corsa 1.7 DTi 3dr (Casablanca Weiß)
'07 Opel Corsa 1.4 Sport 3dr (MetroBlau)
‘06 AlfaRomeo 147TI 3dr (RossoAlfa)
05 Opel Corsa 1.3 CDTi 3dr (Casablanca Weiß)
------------------------------------------------
‘09 AlfaRomeo MiTo (NeroEtna)
'05 MB CLS350
'07 Renault Clio 1.6 BVA

hkmtctnky

• Membro
« #455 : 03 Mayıs 2013, 20:35:42 »

Formulada da oyle ya abi hep ondan hep.. Doga'ya 2 kez ben gördüm engel oldular cezası yazılmışmı adamlara? ben göremedim..
'05 MB CLS350
'07 Renault Clio 1.6 BVA

hkmtctnky

• Membro
« #456 : 03 Mayıs 2013, 20:39:18 »
Hikmet sen istediğin sürece hep kadrodasın kardeşim.
Abi çok teşekkür ederim saolasın ama bellı bı kadronuz var bıde alfa romeo buluşması sonucta.. Bıde gelıp ortam bozmaya gerek yok yani :D Bizde alfa romeo falan yok he ruhu var ayrı :D he eger takımlar denklesmez adam eksıgı olursa benı de dusunmeden yazabılırsınız çok çok onemlı bı ıs olmadıgı surece katılım saglarım.. 
'05 MB CLS350
'07 Renault Clio 1.6 BVA

blackgear

• Membro
« #457 : 03 Mayıs 2013, 20:44:43 »
Abi çok teşekkür ederim saolasın ama bellı bı kadronuz var bıde alfa romeo buluşması sonucta.. Bıde gelıp ortam bozmaya gerek yok yani :D Bizde alfa romeo falan yok he ruhu var ayrı :D he eger takımlar denklesmez adam eksıgı olursa benı de dusunmeden yazabılırsınız çok çok onemlı bı ıs olmadıgı surece katılım saglarım.. 

Biz boşluk dolduracak piyonlar aramıyoruz Hikmetçim. Düşüncelerimiz ve ideallerimiz büyük. Alfası olupta bu ruha sahip olmayan bir çok ARAÇ SAHİBİ var. Biz [CuoreSportivo Team Spirit] takımına yakışır, dürüst, disiplinli, centilmen ve bileği ile şoförlüğüne güvenen profesyoneller arıyoruz. ;) Dolayısıyla takıma girmek istiyorsan, bu şartları sağlaman yeter ki sende bu enerji ve potansiyelin fazlası olduğunu hissediyoruz.

Varım diyorsan, takıma hoş geldin :) :rock: :nazar: :clover: :alfisti:

Bu arada garibim 5 numara pistin en yavaş aracıydı. E araçlarda bi plastik aksam revizyonu ve filtre bakımı (onu da yarış öncesi yaptı terbiyesiz pist yönetimi) yaparsan olacağı budur :)

Hakan Tosun

• Membro
« #458 : 03 Mayıs 2013, 21:50:28 »
Tüm ekibe her şey için teşekkür ediyorum. Bilin ki her zaman destekçiniz ve yanınızdayım. Tİm güzel ortam güzel birlik beraberlik birbirinize destek çok hoş tu arkadaşlar. Bu ruhla yarınlardan asla umudumu yitirmiyorum. Bu ruhunuzu kaybetmeyeceğinizi biliyorum.
Yarışa gelirsek yeni yeni kendime geliyorum Sinirlerim yeni yatışıyor Sinirlenmeme en büyük sebep pist yönetimi ve hakemlerin söylediklerinin hiç birinin olmadığını görüp sizlerinde n özveriler ve heyecanla çalışmalarınız birbirinize desteğinizi görüp sonucun böyle olması beni dağıttı dedİğim gibi kendime yeni geliyorum ama sizdeki bu enerji ve potansiyel oldukça da hangi organizasyona girseniz başarılı olacağınıza ( tabi ayak oyunları olmadığı zaman) inanıyorum.
Her şerde bir hayır vardır deyip bardağın dolu tarafına bakarak sizi bir araya getirip kaynaştırdığı için bu yarışın tesellisini buluyorum
Hepinize sevgilerimle

Amansız destekçiniz

Hakan abiniz

« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2013, 22:06:21 Gönderen: alfista159 »
06DG977 Sunflower Metallic Starlight

blackgear

• Membro
« #459 : 03 Mayıs 2013, 21:56:33 »
Tüm ekibe her şey için teşekkür ediyorum. Bilin ki her zaman destekçiniz ve yanınızdayım. Tİm güzel ortam güzel birlik beraberlik birbirinize destek çok hoş tu arkadaşlar. Bu ruhla yarınlardan asla umudumu yitirmiyorum. Bu ruhunuzu kaybetmeyeceğinizi biliyorum.
Yarışa gelirsek yeni yeni kendime geliyorum Sinirlerim yeni yatışıyor Sinirlenmeme en büyük sebep pis yönetim ve hakemlerin söylediklerinin hiç birinin olmadığını görüp sizlerinde n özveriler ve heyecanla çalışmalarınız birbirinize desteğinizi görüp sonucun böyle olması beni dağıttı dedİğim gibi kendime yeni geliyorum ama sizdeki bu enerji ve potansiyel oldukça da hangi organizasyona girseniz başarılı olacağınıza ( tabi ayak oyunları olmadığı zaman) inanıyorum.
Her şerde bir hayır vardır deyip bardağın dolu tarafına bakarak sizi bir araya getirip kaynaştırdığı için bu yarışın tesellisini buluyorum
Hepinize sevgilerimle

Amansız destekçiniz

Hakan abiniz

Hakan abi detay bir konu var özel msj üzerinden devam ediyor. Doğa seni bilgilendirecektir ;)

Desteklerin için teşekkür ederiz abim. Biz, kendimize yakışır profesyonellikte ve olgunlukta konuyu tatlıya bağlayacağız ;) Sen hiç canını sıkma, kimsenin yaptığı, kimsenin yanına kâr olarak kalmayacak, emin olabilirsin :)

hkmtctnky

• Membro
« #460 : 03 Mayıs 2013, 22:06:42 »

Biz boşluk dolduracak piyonlar aramıyoruz Hikmetçim. Düşüncelerimiz ve ideallerimiz büyük. Alfası olupta bu ruha sahip olmayan bir çok ARAÇ SAHİBİ var. Biz [CuoreSportivo Team Spirit] takımına yakışır, dürüst, disiplinli, centilmen ve bileği ile şoförlüğüne güvenen profesyoneller arıyoruz. ;) Dolayısıyla takıma girmek istiyorsan, bu şartları sağlaman yeter ki sende bu enerji ve potansiyelin fazlası olduğunu hissediyoruz.

Bu arada garibim 5 numara pistin en yavaş aracıydı. E araçlarda bi plastik aksam revizyonu ve filtre bakımı (onu da yarış öncesi yaptı terbiyesiz pist yönetimi) yaparsan olacağı budur :)

Eyvallah abi saolasın o zaman ben varım  :alfisti:

Bu pıst sahıbının yıgenı yanlıs gormuyosam resımde pazar aksamı benım arabayı degıstıren eleman yolda kaldıgımda gelıp calıstıran eleman.. Garip..
'05 MB CLS350
'07 Renault Clio 1.6 BVA

blackgear

• Membro
« #461 : 03 Mayıs 2013, 22:25:53 »

Bu pıst sahıbının yıgenı yanlıs gormuyosam resımde pazar aksamı benım arabayı degıstıren eleman yolda kaldıgımda gelıp calıstıran eleman.. Garip..

Biz ve gördüğüm kadarı ile bizim gibi olan bir çok takım oraya keyif almak için gitmiş, ama anladığım kadarı ile bazıları öyle yapmamış. Sağlık olsun, önümüzdeki maratonlara bakacağız ;)

Doğa ile irtibatta kal gelişmelerden de haberdar ol ;)

hkmtctnky

• Membro
« #462 : 03 Mayıs 2013, 22:45:43 »

Biz ve gördüğüm kadarı ile bizim gibi olan bir çok takım oraya keyif almak için gitmiş, ama anladığım kadarı ile bazıları öyle yapmamış. Sağlık olsun, önümüzdeki maratonlara bakacağız ;)

Doğa ile irtibatta kal gelişmelerden de haberdar ol ;)

Öyle abi sağlık olsun da gerisi hallolur..

Eyvallah abi doga ile hep irtibattayız zaten en kısa zamanda görüşmek üzere ;)
'05 MB CLS350
'07 Renault Clio 1.6 BVA

Hakan Tosun

• Membro
« #463 : 03 Mayıs 2013, 22:47:12 »
Sizlerle olmak güzeldi.
Doğa'nın turlarına yetiştim, aracın kötü olduğu Doğa'nın düzlüklerde aracı "koltukta ittirmesinden" ve -ne hikmetse- düzlüklerde diğer araçların uzamasından belli oluyordu. Ağırlık/güç oranına göre zaten Doğa şanslıydı ama aracın kötü olması bu şansı altüst etti. Ama şunu belirteyim Doğa benim gördüğüm en iyi sürücüydü. Doğa'nın morali bozuldu ama bozmasına hiç gerek yok çünkü kendisi ve diğer takım arkadaşlarımız gerçekten profosyoneldi.
Hakaret ya da küfür adına bizden kimse tek bir şey söylemedi.
Hepinize burdan tek tek teşekkür ediyorum;
Mükemmeldiniz ve sportmenliğe yaraşır şekilde davrandınız. Tekrar tekrar teşekkürler.
Ama şunu belirtmek isterim her tarafta "Alfa Romeo ve Alfistiturkey" flamalarından dolayı organizasyonu sanki biz yapmış gibiydik. Rengimiz her taraftaydı
Not: Özgün en kısa zamanda bir çiğköfte yapalım.

Abi çok çok teşekkür ederim, geldiğin için de güzel yorumların için de

may-alfa

• Membro
« #464 : 04 Mayıs 2013, 09:25:40 »
Sizlerle olmak güzeldi.
Doğa'nın turlarına yetiştim, aracın kötü olduğu Doğa'nın düzlüklerde aracı "koltukta ittirmesinden" ve -ne hikmetse- düzlüklerde diğer araçların uzamasından belli oluyordu. Ağırlık/güç oranına göre zaten Doğa şanslıydı ama aracın kötü olması bu şansı altüst etti. Ama şunu belirteyim Doğa benim gördüğüm en iyi sürücüydü. Doğa'nın morali bozuldu ama bozmasına hiç gerek yok çünkü kendisi ve diğer takım arkadaşlarımız gerçekten profosyoneldi.
Hakaret ya da küfür adına bizden kimse tek bir şey söylemedi.
Hepinize burdan tek tek teşekkür ediyorum;
Mükemmeldiniz ve sportmenliğe yaraşır şekilde davrandınız. Tekrar tekrar teşekkürler.
Ama şunu belirtmek isterim her tarafta "Alfa Romeo ve Alfistiturkey" flamalarından dolayı organizasyonu sanki biz yapmış gibiydik. Rengimiz her taraftaydı
Not: Özgün en kısa zamanda bir çiğköfte yapalım.

Abi çok çok teşekkür ederim, geldiğin için de güzel yorumların için de

Ankara'ya uzak olmasam her organizasyona katılmak isterim.
Sen gerçekten iyi bir sporcusun. Elinde olmayan nedenlerden dolayı bu sonuç oldu ama önemli olan bu moral bozukluğunda bile profosyonelce davranmanız..
Tekrar burdan hepinize teşekkür ederim. İlerde daha iyi olacağınızı gösterdiniz.
Mehmet Arif

blackgear

• Membro
« #465 : 05 Mayıs 2013, 01:18:30 »
Bu gün takımımız [CuoreSportivo Team Spirit]' e yapılan bir haksızlık da, şans eseri organizatörler tarafından itiraf edilmiştir. Bunun adı da ilahi adaletten başka bir şey olamaz.

Her takım, ilk cezasında pitten geçme ile cezalandırılmış olup, takımımız ilk ve yarış boyunca yaşanan TEK cezasında 30 sn bekleme cezası almıştır.

Bu vesile ile Erkay' a yaptığı faul için teşekkür ederiz. Aslında, Erkay' ın faulü de bulunmamaktaydı, yalnızca savunma çizgisinde ilerliyordu ve tacizler neticesinde gerekeni yaptı. Hakem hatası tarafından belirlenen faul, ilk cezamız olması itibari ile pitten geçme olarak değerlendirilmesi gerekirken, 30 sn ile taçlandırıldı :))  :haydi:

Kayıtlar mevcut, yorumlar açık, niyetler ise gayet nettir. Bu saat itibari ile tekrar anlaşılmıştır ki, Ayak Takımı Organizasyon Ekibi ve dahi Pist Yönetimi, amatörlük ve acemilikten ziyade, art niyetle takımımız [CuoreSportivo Team Spirit] için, centilmenlik ve sportmenliğe yakışmayacak bir tutum içerisinde yarışı yönetmişlerdir. Yine buradan da anlaşıldığı üzere, takımımız [CuoreSportivo Team Spirit], stratejilerimiz ve planlarımız dahilinde, özellikle yarışın bizim için son periyotunda, 3. lüğü garantileyecek bir grafik sergilemiş ve bu başarımıza açık ve net bir şekilde engel olunmuştur.

Alfisti Turkey Ailesine saygılarımızla sunarız.

Desteğiniz için teşekkürler. :alfisti:

Hakan Tosun

• Membro
« #466 : 05 Mayıs 2013, 12:46:34 »
AyakArena, AriesTakımı gibi bi durum malesef..
Flygirl cekildiginde neden "6. Yedek" dinazor avcıları girdi
?

hkmtctnky

• Membro
« #467 : 05 Mayıs 2013, 16:35:43 »
Amatörlük falan değil düpedüz artniyet.. Araclar pistin aracı o yüzden Doga'nın aracı ilk stop ettiğinde değişmeliydi.. Team spirit degilde başka bi takımın basına gelse bence o arac degişirdi.. Artık bu açıklamalarda kılıfına uydurma açıklamaları onda bile eksikleri var ayak takımının.. Onu bile beceremiyorlar..
'05 MB CLS350
'07 Renault Clio 1.6 BVA

ismet

• Membro
« #468 : 06 Mayıs 2013, 08:43:00 »
şeytan diyor, üye ol aries_arena ismiyle, ondan sonra döşe şuraya, bizim takım da sinirden çatlasın  :haydi:

ayaktakimi

• Membro
« #469 : 06 Mayıs 2013, 10:17:07 »
AyakArena, AriesTakımı gibi bi durum malesef..
Flygirl cekildiginde neden "6. Yedek" dinazor avcıları girdi
?

1., 2., 3., yedekler ile görüşüldü. Sonrasında 4.yedek takıma soruldu. Sonrasında sizlerin talebi ile size şans verildi. Sizlerden sonra da, 6.yedeğe soruldu. Burada anlaşılmayan durum ya da art niyet nedir? Turnuvaya herkesin katılabileceği açık olarak her platformda yazılmıştır.
Ayak Takımı Organizasyon Ekibi
www.ayaktakimi.org

ayaktakimi

• Membro
« #470 : 06 Mayıs 2013, 10:17:24 »
Sayın "CUORE SPORTIVO TEAM SPIRIT" takımı, taraftarları ve tüm ilgilerin dikkatine.

1 Mayıs 2013 tarihinde düzenlediğimiz Ayrton Senna Anma Karting Maratonu'nda "CUORE SPORTIVO TEAM SPIRIT" isimli takım, maratonun bitmesine yaklaşık 30 dakika kala, araç teknik arızası nedeniyle yarış dışı kalmıştır. Pist yetkililerinin ilk yapılan müdahalede aracın benzinin bitmiş olabileceğini düşünülmüş, ilerleyen dakikalarda sorunun benzin hortumunun kopmasından kaynaklandığı görülmüştür. Yarış sonrası hakemlerimizin yaptığı incelemeler ve konunun tartışılması sonucu neticeler açıklanmış ve tüm takımlara, pistte bulunan emek veren herkese teşekkür edilmiştir.

Organizasyon sonrası, "CUORE SPORTIVO TEAM SPIRIT" takımı ve taraftarlarının her türlü platformda yapmış olduğu resmi-gayri resmi şikâyet, karalama vs. çabalarını üzülerek takip ediyoruz. Bu takımı, "kasıtlı olarak turnuva dışına çıkartmışız, düşman olarak görmüşüz, elimizden geleni ardımıza koymamış" gibi bir düşüncede olmalarını anlayamıyoruz.

Yarışma ödül töreninde ve sonrasında tüm takımlara ve alfisti ekibine teşekkür etmemize rağmen hâlâ bir düşmanlık olduğunu maalesef bazı taraftarlarınız düşünüyor...
Lüften; bu organizasyonun gerçekleşmesi için özveri ile çalışan ekibimiz ve pist çalışanlarını, bu organizasyona destek vermiş tüm takımları töhmet altında bırakacak hâl ve hareketlerden kaçınınız.

Ülkemizde otomobil sporlarının gelişmesi için kendi imkânlarımız ile 2006 yılından bu yana yapmış olduğumuz çabaları görmezden gelerek ekibimizi, 15 yıldır Türkiye'nin bir çok şehrinde pistler kuran, sporcuların gelişmesine vesile olan Sayın Ünal ÇELİK ve ekibini karalamaya çalışmayınız.

Daha önceden de belirttiğimiz gibi;
Ekibimize ya da pist işletmesine yöneltilen tüm eleştiriler dikkate alınacaktır.

Verdiğiniz destekten dolayı, ekibimiz adına tekrar teşekkür ederiz.
Ayak Takımı Organizasyon Ekibi
www.ayaktakimi.org

ismet

• Membro
« #471 : 06 Mayıs 2013, 10:19:41 »
Alıntı
Ülkemizde otomobil sporlarının gelişmesi için kendi imkânlarımız ile 2006 yılından bu yana yapmış olduğumuz çabaları görmezden gelerek ekibimizi, 15 yıldır Türkiye'nin bir çok şehrinde pistler kuran, sporcuların gelişmesine vesile olan Sayın Ünal ÇELİK ve ekibini karalamaya çalışmayınız.

hala karalama diyorlar..

Alıntı
Organizasyon sonrası, "CUORE SPORTIVO TEAM SPIRIT" takımı ve taraftarlarının her türlü platformda yapmış olduğu resmi-gayri resmi şikâyet, karalama vs. çabalarını üzülerek takip ediyoruz. Bu takımı, "kasıtlı olarak turnuva dışına çıkartmışız, düşman olarak görmüşüz, elimzden geleni ardımıza koymamış" gibi bir düşüncede olmalarını anlayamıyoruz.

sorun da bu ya zaten, haklı serzenişlerimizi anlayamıyorsunuz

blackgear

• Membro
« #472 : 06 Mayıs 2013, 14:08:11 »
Alıntı

hala karalama diyorlar..

Alıntı
Organizasyon sonrası, "CUORE SPORTIVO TEAM SPIRIT" takımı ve taraftarlarının her türlü platformda yapmış olduğu resmi-gayri resmi şikâyet, karalama vs. çabalarını üzülerek takip ediyoruz. Bu takımı, "kasıtlı olarak turnuva dışına çıkartmışız, düşman olarak görmüşüz, elimzden geleni ardımıza koymamış" gibi bir düşüncede olmalarını anlayamıyoruz.

sorun da bu ya zaten, haklı serzenişlerimizi anlayamıyorsunuz

Gerçekten çok ilginç İsmet :) Biz onlara da söyledik, burada da defaatle yazdık çizdik. Bu organizasyondan, arıza anı da dahil olmak üzere en büyük keyfi alan takımlardan birisiyiz. Çalışmalarımız, buluşmalarımız, hazılıklarımız, yaşadığımız arıza, arıza sonucu ortaya çıkan keyifli espiriler falan :))

Ve zaten bi ara 6 pilot olmuştuk ki, o ara podyum falan bile hayaldi :))

Ama yarışma esnasında biz bir kabahatimiz yokken, terslendik, İlker bey tarafından iki kez takım olarak küçük düşürüldük (her ikisinde de İlker Bey benden bireysel özrünü diledi) sonra zaman içerisinde ceza fotoğrafları, podyuma çıkan takımlar, gördük ki, olay tahminimizin üzerindeki bir boyutta.

Haklı olarak organizasyonun büyüklüğüne de dayanarak şüphe duyduk ve şüphelendiğimiz soruları yönelttik.

Orada da gördük ki, yarışma onlar için yarışmada kalmış, bundan sonra önlerindeki sürece bakacaklarmış.

Anladık ki, organizasyon da gördüğümüz ve abarttığımız kadar büyük ve profesyonel bir organizasyon değilmiş.

Ben artık onların sayfalarına herhangi bir elştirimi yöneltmeyeceğim, zira eleştiri, anlayana yapılır. Ayrıca eleştirilerimiz de tek yönlü veya hakaret içerikli de olmadı hiçbir zaman :) Biz bize yakışanı, onlar da kendilerine yakışanı yaptı.

erdem1904

• Membro
« #473 : 06 Mayıs 2013, 14:29:15 »
Arkadaşlar, müthiş bir organizasyon yaptınız... Ben sadece 1 kaç defa antrenmanlarınıza katılabildim ki o bile benim keyif almama yetti.. Çok keyifli 4-5 gün geçirdiniz, eğlendiniz, yarıştınız, ekip olarak tanıştınız ve kaynaştınız.. Keza aracınız arıza yapmasa ilk 5 teydiniz... Takılmayın artık boşverin  :)  :serefe:  :arkadasim:
1996 146 1.7 boxer
1996 146 1.6 boxer
1998 156 2.0 ts exe.
2004 156 selespeed
2006 159 1.9 jtd dist.
2006 156 1.6 dist.
2005 147 1.6 dist.MK2

blackgear

• Membro
« #474 : 06 Mayıs 2013, 14:54:55 »
Arkadaşlar, müthiş bir organizasyon yaptınız... Ben sadece 1 kaç defa antrenmanlarınıza katılabildim ki o bile benim keyif almama yetti.. Çok keyifli 4-5 gün geçirdiniz, eğlendiniz, yarıştınız, ekip olarak tanıştınız ve kaynaştınız.. Keza aracınız arıza yapmasa ilk 5 teydiniz... Takılmayın artık boşverin  :)  :serefe:  :arkadasim:

Abi sen yoktun yarışmada başımızda, ondan oldu bunlar hep :p :))  :rock:

GoogleTagged